Jedna Światowa Religia: „Chrislam”. W Abu Zabi powstaje wielowyznaniowe centrum z Kościołem, Meczetem i Synagogą.

Udostępnij
Mohamed Al Mubarak, przewodniczący Departamentu Kultury i Turystyki – Abu Zabi i członek Wyższego Komitetu Bractwa Ludzkiego, powiedział, że projekt: „uosabia harmonijne współistnienie międzywyznaniowe i zachowuje unikalny charakter każdej religii, prowadząc ludzkość ku duchowemu zjednoczeniu”. Czyli tak, na naszych oczach realizuje się Nowy Porządek Świata, oraz Jedna Światowa Religia, dokąd nas to poprowadzi? Zapewne w wielki mrok.

Na naszym portalu wielokrotnie używaliśmy pojęcia: „Chrislam”, dziś ponownie powracamy do tej kwestii. Otóż trwają i mają się bardzo dobrze, prace budowlane w domu rodzinnym: „Chrislam Abrahamic”, wielowyznaniowym miejscu kultu w Abu Zabi. Nowe zdjęcia przedstawiają fundamenty kościoła, meczetu i synagogi budowanych na wyspie Saadiyat. A teraz pytanie: „Co mają wspólnego papież Franciszek, Mohammed bin-Zayed, Donald Trump, Benjamin Netanjahu, Jared Kushner i Abraham Accords?”

Wszyscy oni odgrywają kluczową rolę w tworzeniu Jednej Światowej Religii: Chrislam, która właśnie teraz, tworzy się na naszych oczach. Zdjęcie budowy, które widzicie powyżej w tym artykule, pokazuje postępy w budowie Domu Rodzinnego Abrahama, który jest wznoszony także w tym momencie, w którym czytasz ten artykuł, i którego otwarcie planowane jest w 2022 roku. I to jest właśnie Chrislam, dlatego też pewne proroctwo biblijne dosłownie krzyczy do nas ze stron Biblii:

„Utrwali on przymierze dla wielu przez jeden tydzień. A około połowy tygodnia ustanie ofiara krwawa i ofiara z pokarmów. Na skrzydle zaś świątyni będzie ohyda ziejąca pustką i przetrwa aż do końca, do czasu ustalonego na spustoszenie.”

Księga Daniela.

Z kolei Habakuk mówi nam, że Bóg ostrzega ludzkość przed wydarzeniami, jakie zaistnieją w czasach ostatecznych, a w które nie uwierzymy, nawet, gdy będziemy widzieć, jak to się dzieje. Przez dziesięciolecia obserwatorzy proroctw czasów ostatecznych pisali książki i tworzyli filmy ostrzegające nas przed nadchodzącą Jedyną Religią Świata, która została także opisana w 13 rozdziale Księgi Objawienia (Apokalipsy), a teraz, gdy to się dzieje, zdecydowana większość tych samych ludzi wydaje się milczeć.

The International News UAE donosi, że nazwy trzech domów kultu zostały ujawnione i ogłoszone jako Meczet: Imama Al Tayeba, Kościół: Świętego Franciszka oraz Synagoga: Mojżesza ben Maimona. Projekt, który obejmuje również centrum kulturalne, zaprosi odwiedzających do uwielbienia, nauki (de facto nowego bożka XXI wieku) i dialogu (pozbawionego prawdy). Jedna piąta projektu jest już ukończona, poinformowali urzędnicy, i ma zostać otwarta w 2022 roku.

„Projekt ten jest spuścizną po wizycie papieża Franciszka w Abu Zabi w lutym 2019 roku.”

The International News UAE.

Komitet organizacyjny przedsięwzięcia stanowi grupa przywódców religijnych, naukowców i liderów kulturalnych, którzy zainspirowali się dokumentem o ludzkim braterstwie, podpisanym przez papieża Franciszka i Ahmeda Al Tayeba, Wielkiego Imama Al Azhar, podczas wizyty papieża w Abu Zabi. Projekt Abrahamic Family House, autorstwa ghańsko-brytyjskiego architekta Sir Davida Adjaye, oddaje wartości wspólne dla judaizmu, chrześcijaństwa i islamu.

Mohamed Al Mubarak, przewodniczący Departamentu Kultury i Turystyki – Abu Zabi i członek Wyższego Komitetu Bractwa Ludzkiego, powiedział, że projekt: „uosabia harmonijne współistnienie międzywyznaniowe i zachowuje unikalny charakter każdej religii, prowadząc ludzkość ku duchowemu zjednoczeniu”. Czyli tak, na naszych oczach realizuje się Nowy Porządek Świata, oraz Jedna Światowa Religia, dokąd nas to poprowadzi? Zapewne w wielki mrok.


Przeczytaj również:

Papieska Rada ds. Dialogu Międzyreligijnego wychwala Buddę i wzywa do „solidarności” między Kościołem a wszystkimi religiami.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. The International News UAE.


 

This article has 1 Comment

 1. Słowa Jezusa Chrystusa sprzed prawie 10 lat, na temat światowej religii :

  Księga Prawdy
  08.07.2012, 17:17 – „Ostrzegam was. Nowa Światowa Religia na zewnątrz będzie się wydawać, dobrą i świętą organizacją, pełną miłości i współczucia”

  Moja szczerze umiłowana córko, wielkie odstępstwo, o którym mówiłem nabiera teraz tempa na całym świecie.
  Tym razem rozprzestrzenia się jak zasłona nad Moim Świętym Kościołem na ziemi i zaciemnia jego zdolność widzenia, jak gęsta mgła.

  Jest to czas wielkiego podziału Mojego Kościoła na dwa obozy.

  Po jednej stronie będziecie wy, Moi kochani wyświęceni słudzy, którzy podążacie za Moim nauczaniem i którzy nigdy nie odeszliście od niego.
  Po drugiej stronie będą tacy księża i inni przywódcy Moich Kościołów Chrześcijańskich, którzy są pod wpływem współczesnego życia i którzy będą bezcześcić Moje Prawa.

  Będą oni ulegać presji ludzi oczekujących okazania tolerancji w imię Boga poprzez zmianę Bożego Prawa dopasowanego do ludzkich potrzeb.

  Są oni pełni pychy, zuchwalstwa i ziemskich ambicji. Nie będzie dla nich miało znaczenia to, jeśli zmienią Sakramenty Święte, aby pasowały do ich grzesznego programu.

  Nie, będą oni ułatwiać popełnianie aktów obrzydliwości w Kościołach Mojego Ojca i wszystko to w imię praw obywatelskich i tolerancji.

  Będą zezwalać na grzech i obrażać Mnie przez wystawienie takich grzechów na pokaz przed Moimi Świętymi Tabernakulami, oczekując Mojego zezwolenia na te ohydne czyny.

  Wkrótce zlikwidują sakramenty, aby dopasować się do wszystkich ludzi.
  W ich miejsce odbędą się uroczyste przyjęcia i inne formy rozrywek.

  To będzie Nowy Światowy Kościół, który będzie się szczycił imponującym budynkiem w Rzymie, ale nie będzie czcił Boga.

  Zostanie on zbudowany z tajemniczymi symbolami satanistycznymi, widocznymi dla wszystkich i będzie ubóstwiał bestię.

  Każdy grzech, który jest odrażający dla Mojego kochanego Ojca będzie publicznie czczony i miliony ludzi uzna ich prawa demoralizacji, za wartościowe w oczach Boga.

  Moi święci słudzy, którzy pozostaną Mi wierni, będą musieli potajemnie odprawiać Msze albo zostaną uwięzieni. Nabiorą sił i zostaną napełnieni Duchem Świętym, będą nadal karmić dzieci Boże Pokarmem Życia.

  Muszą sprawić, aby wszyscy, których prowadzą, otrzymali ochronę w postaci Pieczęci Boga Żywego.

  Zbliża się czas wybudowania Nowej Świątyni na cześć Bestii.

  Zostanie wybudowana w ramach dyktatury antychrysta, który wkrótce wejdzie na scenę światową, jako człowiek pokoju.

  Zbierzcie się wszyscy, Moi wyznawcy, jak tylko możecie. Moi kapłani, którzy rozpoznajecie Mój głos, musicie rozpocząć przygotowania, aby zapewnić Mojemu Kościołowi na ziemi siłę do przetrwania prześladowań, które są przygotowywane.

  Schronienia będą gotowe do użycia przez was na czas, gdyż pouczam Moich wyznawców już od pewnego czasu, aby mieć pewność, że spełnią one swoje zadanie.

  To prześladowanie będzie krótkie, choć bolesne, ale przetrwacie.

  Ostrzegam was. Nowa Światowa Religia na zewnątrz będzie się wydawać, dobrą i świętą organizacją, pełną miłości i współczucia. Będzie roztaczać wspaniały obraz tolerancji i wychwalać każdy grzech znany Bogu.

  Będzie przekręcać każdy grzech, aby wydawał się możliwy do przyjęcia w oczach Boga.

  Ale musicie wiedzieć, że takie obrzydliwości oburzają Mnie i biada tym, którzy pójdą tą niebezpieczną drogą do wiecznego potępienia.

  Grzech zawsze będzie w Moich oczach grzechem.

  Czas tego nie zmieni.

  Nowe zasady dopasowane do ludzkich pożądań grzesznych rozrywek, nigdy nie zostaną przeze Mnie zaakceptowane.

  Przygotujcie się teraz do tego wielkiego oszustwa, gdyż nastąpi ono bardzo szybko.

  Wasz Jezus

Comments are closed.