Jesteś obywatelem tej planety, masz prawa i wolności, żaden rząd nie może ci ich odebrać, nie może odebrać ci twojej godności.


Wszystkie te kabarety, parki rozrywki i ogólnie pojęty show biznes, mają na celu utrzymywać odbiorcę w stanie nieustannego letargu i rozbawienia tak, aby przypadkiem człowiek nie zaczął myśleć, zastanawiać się, bo wówczas mógłby zobaczyć, że coś ze współczesnym światem jest nie tak. Oni chcą byś za dużo nie myślał, a najlepiej nie myślał wcale. Oni chcą byś bez żadnych oznak zawahania podążał za stadem i nigdy, ale to nigdy nie próbował spojrzeć na otaczający Cię świat w sposób odmienny od tego, jaki od najmłodszych lat starli się w tobie zaprogramować.

,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’

Anonymous.

Zagrożenie globalizacji, pogoń za władzą, to wszystko napędza kwintesencje współczesnej niedorzeczności. Moc manipulacji stanowi fundament dla choroby, której skutkiem jest zamazywanie linii oddzielającej rzeczywistość od świata wirtualnego, stworzonego przez wyspecjalizowane organizacje, dla utrzymania określonej iluzji w myśl hasła: wszystko dla nich, nic dla ciebie. Płać podatki, utrzymuj się w wyznaczonej linii, nie zwracaj uwagi na krzyk niewinnych i śmierć przypadkowych ludzi.

Musisz zrozumieć, że jesteś człowiekiem, nie daj sobie wmówić, że jest inaczej, że jesteś wyrobem i produktem globalnej maszyny szerzącej kłamstwa i półprawdy. Jesteś obywatelem tej planety, masz swoje prawa i wolności, żaden polityk czy rząd nie może ci ich odebrać, nie może odebrać ci twojej godności. Pieniądze będące przynętą stanowią pułapkę, która pozbawia zasad i ostatecznie twarzy, ucisza twój głos, dlatego każdy ma czas by nie ulec pokusie mamony.

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Świat stanął w obliczu zagrożenia, cywilizacja i jej ekscesy mogą doprowadzić do upadku, czas przejrzeć na oczy, przebudzić się z letargu, to twój czas, to nasz czas, rozejrzyjcie się dookoła siebie i nie bądźcie niewidomymi, lecz patrzącymi i rozumiejącymi globalne przemiany. Każdy stanowi różnicę, gdy tylko odważy się przemówić, powiedzieć NIE, gdy wszyscy inni mówią sakramentalne TAK tylko po to by mieć święty spokój.

Więc jak będzie? Co zrobisz? Czy zawalczysz o swoje życie i marzenia, o podstawowe prawa człowieka i wolność serc oraz sumień? Globalizacja nie lubi jednostki, nie toleruje wolnego człowieka, nie pobłaża tym, którzy z całych sił starają się postępować zgodnie z odwiecznymi zasadami naznaczonymi moralnością i naturą człowieczeństwa. Dlatego ostatecznie wszystko to, co stanowi zaprzeczenie prawdy, tworzy atmosferę wzrastającego ciśnienia i napięcia, które niszczą życie.

,,Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.’’

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu.

Czujesz jak czasem ktoś chce przejąć nad tobą kontrolę? Sięgnąć po twoje myśli skryte w twoim sercu? Ktoś lub coś próbuje złamać twoje sumienie? Ilu z was miało tego typu moment w życiu? Ilu z was przezwyciężyło mrok i to, co się w nim skrywa? Otwórz oczy, nie daj się kontrolować strachowi i tej fali terroru płynącej z ekranów telewizora. Fali sloganów i ideologii, które podsuwają ci, co masz myśleć i w co wierzyć.

Natura zła to wymysł jedynie człowieka czy może coś więcej, coś, co wykracza daleko poza ramy naszej świadomości i sposobu postrzegania rzeczywistości? Notabene rzeczywistości, która zbyt często jest taka, jaka chcą, aby była inżynierowie zachowań społecznych i rozwoju współczesnej cywilizacji. Miliony ludzi nie rozumieją sedna sprawy, ponieważ nie rozumieją nadprzyrodzonych sił kierujących tymi pozornie rozdrobnionymi wydarzeniami.

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia każdy powinien dbać. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze tej ziemi. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy, dlatego nie obawiaj się przemówić zgodnie ze swoim sumieniem.

,,Dziś mamy do czynienia z największą walką, jakiej kiedykolwiek doświadczyła ludzkość. Nie sądzę, by wspólnota chrześcijańska zdawała sobie z tego w pełni sprawę. Dziś znajdujemy się w obliczu ostatecznej batalii między Kościołem i Anty-Kościołem, pomiędzy Ewangelią i Anty-Ewangelią.’’

Jan Paweł II.

,,Co byś zrobił z wolnością? Czy walczyłbyś o prawdę? Wielu odpowie, że nie, lepiej uciekać i żyć, ponieważ walcząc można umrzeć a uciekając żyć. Przynajmniej przez jakiś czas, umierając w swoich łóżkach kilkadziesiąt lat później. Wiele wówczas dalibyście za to, aby mieć jedną szansę, tylko jedną szansę, aby powrócić i powiedzieć, że warto podjąć wyzwanie, warto nie uciekać.’’

Mel Gibson.

Czy odczuwaliście kiedyś wrażenie, że spoglądacie na drugiego człowieka a on wydaje się przebywać w innej rzeczywistości? Podróżujecie autobusem, pociągiem czy samolotem, gra muzyka, spiker opowiada o nowym konkursie z nagrodami wartymi miliony, a pasażerowie nie odzywają się, nie rozmawiają ze sobą, jedynie kiwają się na boki poruszani siłą podróżującego pojazdu. Dwie przeciwstawne rzeczywistości a człowiek jako jednostka po środku tego otoczenia. Człowiek i jego życie, które tak często wymyka się nam z rąk a my nadal chwiejemy się w rytm muzyki płynącej z głośników i głosu szalonego spikera audycji radiowej.

Jaka jest prawda? Prawda jest taka, że przyszło nam żyć w czasach gdzie wszystko jest wyśmiewane, z wszystkiego można szydzić. Życie, Bóg, liczne troski, choroby, różnego rodzaju tragedie i ułomności, z tego wszystkiego można obecnie drwić. Ta metoda czy też ogólnoświatowy trend to nic innego jak socjotechniczna sztuczka, mająca na celu utrzymywanie współczesnej cywilizacji w oparach absurdu. Współczesny człowiek zbyt często ma problem z samodzielnym myśleniem, woli opierać się na opinii innych a najlepiej na opinii prezentera telewizyjnego.

Wszystkie te kabarety, parki rozrywki i ogólnie pojęty show biznes, mają na celu utrzymywać odbiorcę w stanie nieustannego letargu i rozbawienia tak, aby przypadkiem człowiek nie zaczął myśleć, zastanawiać się, bo wówczas mógłby zobaczyć, że coś ze współczesnym światem jest nie tak. Oni chcą byś za dużo nie myślał, a najlepiej nie myślał wcale. Oni chcą byś bez żadnych oznak zawahania podążał za stadem i nigdy, ale to nigdy nie próbował spojrzeć na otaczający Cię świat w sposób odmienny od tego, jaki od najmłodszych lat starli się w tobie zaprogramować.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Jeżeli zniszczą duchowość, to będą mieli nieograniczony dostęp do osobowości każdego z nas i po przez zaawansowane technologie już to robią, ale tak się składa (nie przypadkiem), że ludzie coraz intensywniej mają świadomość własnego JA i dostrzegają sznurki „lalkarzy” – kilku uzurpatorów do rządzenia światem. Czy im się to uda…? Nie sądzę. Nawet, zakładając, że są to „nadprzyrodzone ” ciemne moce, to i tak są one tylko elementem odwiecznej walki Dobra ze złem, a przecież DOBRO zwycięża zawsze, bo sensem życia jest rozwój i zrozumienie.

Comments are closed.