Jezu ufam Tobie i proszę Cię bądź moją siłą, moim życiem i drogą, która poprowadzi mnie ku zwycięstwu.


Od nas jednak zależy, w jaki sposób przyjmiemy powyższe „doznania” i jak je wykorzystamy. Wiedzcie, że Bóg będzie Chciał wypróbować waszą wiarę, wasze oddanie. Jednak, jeżeli wytrwacie, ten sam Bóg obsypie was darami tak potężnymi, jakie tylko On może wam ofiarować. I na koniec pamiętajcie jeszcze o jednym: ,,Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginał, ale miał życie wieczne.’’

Nasze oczy i mózgi są bombardowane światłem, dźwiękami i słowami. Nasze mózgi są na nowo okablowane, a nasze poczucie rzeczywistości się zmienia. Wmawia się nam, że kłamstwo stało się prawdą, a prawda to złudzenie. Wmawia się nam, że nauka to nowy bóg, a wszystko inne jest względne. Jak się dziś ubrać, co zjeść, gdzie wyjechać na wakacje, jakie zakupić lekarstwa, co myśleć i co mówić? Tego wszystkiego dowiadujemy się z wszechobecnych mediów. Pozostaje jednak pytanie: na ile w Tobie jest Ciebie?

Ilość czasu, jaki ludzie spędzają teraz w mediach społecznościowych, dzieląc się różnymi historiami, memami i wydarzeniami z ich dnia codziennego, gwałtownie wzrosła. Zgrabnie wyglądające strony satyryczne z fałszywymi wiadomościami, prezentują satyrę i fałszywe „wiadomości”, ale w bardzo przekonujący sposób. Nie ma rzeczy, których nie można dziś obśmiać, okpić i zrównać z błotem, panuje pewnego rodzaju demoniczna anarchia.

Niemal codziennie widzę jak wielu z moich znajomych, nieumyślnie udostępnia fałszywe artykuły myśląc, że są one prawdziwe. Widziałem niezliczoną ilość razy, jak całkowicie fałszywa historia jest udostępniana przez setki grup na Facebooku i adoptowana przez tysiące ludzi. Ironia lub też dramat polega na tym, że ten sam Facebook cenzuruje niewygodne fakty, ale pożądane kłamstwa promuje. Czy widzisz, co się tutaj dzieje?

Otóż wiele osób nasyca się wiadomościami, zarówno tymi prawdziwymi, jak i fałszywymi, dostarczanymi przez pulsujące, świecące oko monitorów, tabletów i inteligentnych urządzeń. Ich oczy i mózgi są bombardowane światłem, dźwiękami i słowami. Efektem końcowym jest przeprogramowanie mózgów i zmiana poczucia rzeczywistości. Możemy napisać, że wielu ludzi na całej planecie, jest programowana na nowo, tworzony jest „nowy” człowiek.

„Wielki Brat” przejmuje kontrolę nad życiem jednostki, ukazuje jej to, co chce jej ukazać, mówi jej to, co chce, aby usłyszała. Sądzisz, że to jakiś koszmar? Nie, to nie jest sen czy złudzenie, to jest rzeczywistość, to jest niewidzialna „dłoń systemu”, który sięga po twoją wolność, twoje przekonania i ostatecznie „łamie” twój kręgosłup moralny. Dzięki temu na zgliszczach „dawnego ciebie” tworzony jesteś na nowo, tym razem jednak „system” pozbawia cię „duszy”.

I tak moglibyśmy jeszcze pisać długo, wierzymy jednak, że czytelnicy naszej strony są osobami przebudzonymi i doskonale rozumieją otaczający nas świat. Dostrzegają mitycznego „Czarnoksiężnika z krainy Oz”, rozpoznają wroga i zagrożenie. Dlatego dziękujemy wam, że jesteście, dziękujemy, że trwacie przy prawdzie i własnych przekonaniach. Nie poddawajcie się nigdy, nie odwracajcie wzroku od źródła światła, nie zamykajcie księgi waszego życie i nie popadajcie w negatywne emocje.

Pamiętajcie, że żyjecie i macie jeszcze wiele dobrego do zrobienia. A może i przełomowego, kto wie? Może to właśnie ty jesteś tym, który da początek potężnemu dobru, które rozleje się na cały kraj, na całą planetę. Warto stanąć po stronie dobra, po stronie prawdy, nawet, jeżeli początkowo będziecie tam sami, to jednak wiedzcie, że nigdy sami nie jesteście. Są na tysiące i miliony a nad naszymi duszami czuwa nasz anioł stróż, jesteśmy mocni i silni jego siłą.

To nie psycholodzy niosą psychicznego ukojenie. To nie marketingowe szkolenia otwierają drogę do panowania nad własnymi emocjami. To nie media i politycy są naszymi zarządcami. To Bóg i wiara dają siłę, jakiej żadne źródło tej ziemi zaoferować nie może. Jest to siła pochodząca nie z tego świata, dlatego umocnieni tą siłą przetrwamy wszystko, nawet to, co początkowo wydawało się nam niemożliwe do zniesienia. Siła, którą oferuje Bóg Stwórca, przewyższa tę rzeczywistość. Siła, którą oferuje Bóg Stwórca zwyciężyła i nadal zwycięża ten świat.

Czy chcesz stanąć po stronie zwycięzców? Ja już to zrobiłem dawno temu i polecam każdemu, aby podążył pod prąd, aby wybrał te wąską i wymagającą ścieżkę, aby nie szedł na „łatwiznę”, lecz spojrzał w niebo i powiedział: „Jezu ufam Tobie i proszę Cię bądź moją siłą, moim życiem i drogą, która poprowadzi mnie ku zwycięstwu”. Nie obawiaj się przeciwności losu, upadków, łez, ran, bólu, to wszystko i wiele więcej jest elementem naszej wędrówki życiowej.

Od nas jednak zależy, w jaki sposób przyjmiemy powyższe „doznania” i jak je wykorzystamy. Wiedzcie, że Bóg będzie Chciał wypróbować waszą wiarę, wasze oddanie. Jednak, jeżeli wytrwacie, ten sam Bóg obsypie was darami tak potężnymi, jakie tylko On może wam ofiarować. I na koniec pamiętajcie jeszcze o jednym: ,,Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginał, ale miał życie wieczne.’’


Przeczytaj również:

Nie ma w człowieku pustki duchowej, ona zostaje wypełniona, a jeżeli nie oddamy się Bogu, wówczas nieświadomie oddajemy się złu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

This article has 1 Comment

 1. 18.05.2012, 10:48 – Jedna Reszta Kościoła, która wytrwa, będzie niepokonana, aż do powstania Nowego Jeruzalem
  Moja szczerze umiłowana córko, obecnie przekazuję ci, że wkrótce nastąpi przeobfite wylanie się Mojego Ducha Świętego na świecie.
  Płomień prawdy zachwyci świat i napełni dusze wielu prostym zadziwieniem Mojego Miłosierdzia.
  Wiele się będzie o tym mówić i wtedy Moja Armia Reszty powstanie, by stać się potężną siłą w walce z antychrystem.
  Moja Reszta Chrześcijańskiego Kościoła będzie głosić Świętą Ewangelię w każdym zakątku ziemi.
  Ogień zostanie zesłany na tych, którzy starają się zaszkodzić Mojej Reszcie Kościoła. Niewielu będzie w stanie wytrzymać Prawdę Mojego Świętego Słowa, gdy się im ono ukaże.
  Tak wielu będzie, gdyż ich liczba przekroczy 20 milionów.
  Przywódcy powstaną pośród was, a w niektórych stronach świata, swoją wiarę będziecie praktykować w ukryciu.
  Będziecie prowadzić krucjatę Mojego Nauczania, a Moja Krucjata Modlitwy będzie waszą bronią do pokonania wroga.
  Obcy staną sobie bliscy, ludzie z różnych krajów zjednoczą się, a religie rozdzielone w przeszłości z powodu różnic, wszystkie połączą się w jedną.
  Jedna Reszta Kościoła, która wytrwa, będzie niepokonana, aż do powstania Nowego Jeruzalem.
  Wtedy nastąpi Moje Powtórne Przyjście.
  Kiedy Moja Nowa Jerozolima powstanie z popiołów, wszyscy ci, którzy sprzeciwiali się Mi, będą myśleli, że Mój Kościół na ziemi został doszczętnie spalony.
  I wtedy nastąpi to.
  Nowy Początek.
  Nowa Era.
  Nowe Niebo i Nowa Ziemia.
  W końcu Boża Wola Mojego Ojca wypełni się.
  Powstań teraz Moja Armio. Rozszerzaj się i rozwijaj skrzydła. Nigdy nie odbiegajcie od Prawdy zawartej w Piśmie Świętym.
  Nigdy nie wątpcie w słowa zawarte w Piśmie Świętym.
  Wy, w tym członkowie Mojego Kościoła na ziemi, którzy wątpicie, musicie otworzyć swoje serce na Prawdę.
  Biblia zawiera Święte Słowo Boże. Biblia zawiera całą Prawdę.
  Ona nie kłamie.
  Jeśli zaprzeczacie Prawdzie w niej zawartej, zaprzeczacie Słowu Bożemu.
  Wasz Zbawiciel
  Jezus Chrystus

Comments are closed.