John Todd, były członek Zakonu Illuminati Cz.2: „13 czarownic i czarodziei wchodzi i wywołują demoniczną potęgę wysokiego stopnia”.


To już nie jest dla ciebie tajemnicą, nawet, jeżeli do tej pory była to tajemnica, to od momentu przeczytania tego artykułu już nie jest. Zatem ustosunkuj się do tego, przemyśl to, wyciągnij wnioski i podejmij konkretne decyzje. Ja na koniec dodam jeszcze od siebie to, że słowa powyżej wypowiedziane przez Johna Todda pochodzą jeszcze z ubiegłego wieku. Uważam, że obecnie również w znacznej mierze rap i pop stały się mrocznym narzędziem dla zła.

„Moja mama mówiła mi, kiedy byłem dzieckiem: «Jeśli przeklinacie w nocy, diabeł przyjdzie do was, kiedy będziecie spać, jeśli nienawidzicie drugiego człowieka diabeł was dostrzeże i pokocha.» Byłem podekscytowany, ponieważ naprawdę chciałem, żeby to się stało, chciałem spotkać w swoim życiu demona. Chciałem tego bardziej niż cokolwiek innego. Dziś już wiem, że mi się udało i to jest piękne.”

Marylin Manson.

Dziś druga część publikacji poświęcona osobie Johna Todda oraz pewnego rodzaju rewelacjom, jakimi podzielił się on z opinią publiczną. Dziś chcemy opisać kolejny element w procesie wydawniczym danego krążka muzycznego. Otóż istnieje element, nazywany rytualną konsekracją płyty i ma on miejsce w czasie odprawiania czarnej mszy. Dzieje się to jeszcze przed wprowadzeniem danego krążka na rynek muzyczny.

Oczywiście należy wyraźnie napisać, że nie dotyczy to każdej płyty, każdego wykonawcy i tak dalej, nie popadajmy w paranoję. Tego typu praktyki dotyczą konkretnych i doskonale wyselekcjonowanych zespołów i twórców. Według mnie do takich „wybranych” należą między innymi Katy Perry, Madonna, Miley Cyrus, Marylin Mason, Bob Dylan i inni. W jednym z wywiadów Bob Dylan, jasno przyznał, iż zawarł pakt z tym czymś, jak sam to określa: „władcą tego świata”, co zapewniło mu sukces. Pakty z diabłem to realna rzeczywistość, mroczna muzyka również.

„Wiem, że to brzmi jak New Age, ale w mojej medytacji byt zwany Metatronem, powiedział «my chcemy byś po przez radio dotarł do gimnazjów, liceów oraz uniwersytetów i prezentował najlepszych artystów, przedstawisz im nowych ludzi, niech wiedzą, że sami są wielowymiarowymi duchami z ogromnymi możliwościami i perspektywami. Przedstaw im nowe formy egzystencji, wykraczające poza religie czy modus operandi dzisiejszej edukacji».”

Carlos Santana rok 1999 dla magazynu Rolling Stone.

Skontaktowawszy się z ową istotą nadprzyrodzoną, Carlos Santana wydał album: Supernatural, który został płytą roku, zdobył kilka innych nagród Grammy i piętnastokrotnie pokrył się platyną, czy to przypadek? ,,Rock zawsze był diabelską muzyką. Uważam, że Rock & Roll jest niebezpieczny. Czuje, że zwiastujemy coś jeszcze mroczniejszego od nas samych.’’ Powiedział David Bowie w roku 1976 dla magazynu Rolling Stone.

To tyle tytułem wstępu, tak abyśmy mieli świadomość tego, czym może być „mroczna muzyka”, tak abyśmy mieli świadomość jej realnego zagrożenia. To nie jest fikcja, wymysł literacki czy niewinna zabawa słowami i pojęciami, to jest realne oddziaływanie zła w naszych czasach przy użyciu narzędzia, jakim stała się między innymi właśnie muzyka. A teraz ciąg dalszy wypowiedzi Johna Todda, byłego członka Illuminati:

„Taśma źródłowa, to taśma wielkości górnej części tego podium. Wygląda jak większa wersja taśmy do 8-kanałowego rejestratora wieloseryjnego, album jest na niej miksowany i umieszczony w maszynie, która robi kopie w postaci płyt i kaset, które kupujecie.

Po tym jak album zostaje nagrany na taśmie źródłowej, zostaje zabrany do pokoju rytualnego, dlatego dzieje się to miesiące przed wydaniem. W pełnię księżyca zostaje zabrany do pomieszczenia świątyni, wielkości tego audytorium, które znajduje się w budynku każdej z największych wytwórni muzycznych.

Tam zostaje umieszczony na ołtarzu znajdującym się w północnej części pomieszczenia, z pentagramem wyrytym na podłodze. Po czy 13 czarownic i czarodziei wchodzi do pomieszczenia i wywołują jakąś demoniczną potęgę wysokiego stopnia. Przeważnie jakiegoś księcia, czy coś takiego.

Następnie rozkazują mu, aby rozkazał demonom pod jego władzą, aby podążali za każdą płytą, i każdą kasetą, która powstanie z tej taśmy źródłowej. Trudno wam w to uwierzyć? Przykro mi, ale tak to wygląda. Dlatego niektóre odmiany muzyki rockowej, tak uzależniają.

Widzieliście kiedykolwiek nastolatków, którym ograniczono słuchanie muzyki? Wpadają w szał, nie mogą wytrzymać, szukają rockowej stacji gdzieś w radiu. Wymykają się jak na papierosa, ponieważ to uzależnienie, dlatego nie mogą przestać.

Dalsza część rozmowy wygląda tak: «nie można rzucić czaru na chrześcijanina», ale możesz spowodować, aby on sam go na siebie rzucił. Muzyka rockowa to nie tylko muzyka, to nadprzyrodzona muzyka, którą magowie starannie komponują, pod natchnieniem ich duchowych stróżów to jest demonów, w formie zaklęć.

Gdy jesteś magiem pierwszego lub drugiego stopnia, musisz się nauczyć ponad dwóch tysięcy słów, które wypowiedziane przez kogokolwiek innego znaczą kompletnie coś innego, niż gdy ty je mówisz, to jest mag bądź czarownica. Elton John powiedział, że nigdy nie napisał, ani nie zaśpiewał utworu, który nie byłby w języku magicznym.”

Jednak to już nie jest dla ciebie tajemnicą, nawet, jeżeli do tej pory była to tajemnica, to od momentu przeczytania tego artykułu już nie jest. Zatem ustosunkuj się do tego, przemyśl to, wyciągnij wnioski i podejmij konkretne decyzje. Ja na koniec dodam jeszcze od siebie to, że słowa powyżej wypowiedziane przez Johna Todda pochodzą jeszcze z ubiegłego wieku. Uważam, że obecnie również w znacznej mierze rap i pop stały się mrocznym narzędziem dla zła.


Przeczytaj również:

John Todd, były członek Zakonu Illuminati Cz.1: John ujawnia tajemnice przemysłu muzycznego opartego na okultyzmie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com