Kard. Gagnon zaufany człowiek Pawła VI i Jana Pawła II, był informatorem Ks. Murra, który pisze o „morderstwie Jana Pawła I”.

Udostępnij

„Na początku 1981 roku włoska tajna policja poinformowała papieża Jana Pawła II, że podczas nalotu na Wielką Lożę Masońską, odkryli masoński spisek mający na celu bankructwo Watykanu. W maju tego samego roku kule niedoszłego zabójcy sprawiły, że papież walczył o życie w szpitalu Gemelli. Kiedy Jan Paweł II odzyskał przytomność i moc mowy, mówiono, że pierwsze dwa słowa wypowiedziane z jego ust brzmiały: «F-i-n-d G-a-g-n-o-n».”

Pierwszorzędnym, największym i najpotężniejszym wrogiem Kościoła jest masoneria.”

o. Maksymilian Maria Kolbe.

Ks. Charles Murr jest jednym z ostatnich żyjących świadków watykańskiej korupcji, który łączy w sobie głębie wiary oraz odwagę. Oczywiście dodam, że z pewnością „mamy” w Watykanie wielu duchownych, którzy są pełni wiary, ale jednak nie mają odwagi – a może okazji? – aby mówić prawdę, całą prawdę. Zatem dzisiaj dziękujemy Bogu za ks. Charlesa Murra, który nadal pokazuje, że ma jedno i drugie, dając przykład wszystkim duchownym na całym świecie. Odwagi! Nie lękajcie się!

W wywiadzie z Kevinem Symondsem w 2020 roku, ks. Murr potwierdził, że jest niezależnym świadkiem masońskiego spisku istniejącego w samym sercu Watykanu: „można uczciwie powiedzieć, że nie ma już żadnych uzasadnionych przesłanek, co do tego aby powątpiewać w masońską siłę napędową, prowadzącą do upadku Rzymu”. Powiedział ks. Murr, po czym odpowiedział na wiele pytań.

Teraz ks. Charles Murr ponownie uderza w dzwony prawdy, wydając książkę: „Murder in the 33rd Degree: The Gagnon Investigation into Vatican Freemasonry” to jest: „Morderstwo w 33 stopniu: Śledztwo Gagnona w sprawie watykańskiej masonerii”. Z powyższej książki dowiecie się czy papież Jan Paweł I został zamordowany? Jeśli tak, to przez kogo i w jakim celu? Czy katolicka liturgia została sabotowana, aby pozbawić ją prawdy, mocy i piękna? Jeśli tak, to przez kogo i w jakim celu?

Natomiast to, co my już dziś możemy napisać to z pewnością to, że był jeden człowiek, który znał odpowiedzi na te i wiele innych pytań nękających posoborowy Kościół. W 1975 roku ówczesny arcybiskup Edouard Gagnon został osobiście upoważniony przez papieża Pawła VI do zbadania watykańskiej Kurii Rzymskiej. To dokładne dochodzenie zakończyło się w 1978 roku. Ks. Murr, bliski i wieloletni przyjaciel kardynała Gagnona, opowiada z pierwszej ręki o tym, co wydarzyło się podczas tego papieskiego śledztwa.

Szanowni państwo kiedy papież Paweł VI zdał sobie sprawę z tego, że „dym szatana” wszedł do Kościoła, oraz dodatkowo przedstawiono mu istotne dowody na to, że architekt nowej Mszy był w rzeczywistości masonem, to wówczas papież zwrócił się do swojego „zaufanego człowieka”. Zwrócił się do Gagnona o wszczęcie pełnego śledztwa w sprawie korupcji w Watykanie. I tak Gagnon spędził trzy lata przeprowadzając wywiady z każdą osobą w Watykanie i zbierając ogromny stos dokumentacji, która szczegółowo opisywała „Trzecią Pornokrację”, pod którą Kościół cierpiał w tym czasie.

Nowa książka ks. Murra opowiada historię jego osobistej przyjaźni z Gagnonem i innymi dobrymi ludźmi, których znał w Rzymie: prałatem Mario Marinim i kardynałem Giovannim Benellim. Byli to ludzie walczący z korupcją dziesiątki lat temu, podczas gdy nikczemne siły masońskich intryg starały się zacieśnić kontrolę nad Kościołem za pomocą nikczemnych ludzi, takich jak sekretarz stanu kardynał Jean-Marie Villot i kardynał Sebastiano Baggio.

Ks. Murr opowiada również historię roku „trzech papieży”, 1978 roku, kiedy „uśmiechnięty papież”, wkrótce już beatyfikowany Jan Paweł I, Papa Luciani zmarł nagle po zaledwie 33 dniach urzędowania. Dodatkowo ks. Murr podaje swoje argumenty na potwierdzenie hipotezy, że faktycznie Jan Paweł I, przewyższał Pawła VI i Jana Pawła II. Nie będziemy zdradzać szczegółów albowiem, wszystko jest w książce dla bardziej „ciekawskich”.

Zatem tutaj musimy powstrzymać się od wchodzenia w szczegóły, aby jak najwięcej osób kupiło tę książkę i w ten sposób poparło ks. Charlesa Murra. Wystarczy, że jeszcze napiszemy: ta książka jest historycznym świadectwem rzadkiego żywego głosu, który był obecny z „informatorami” Watykanu w tym pamiętnym roku 1978. Dowody Murra z jego kontaktu z tymi dobrymi ludźmi powinny zostać wzięte pod uwagę w debacie na temat śmierci Jana Pawła I. Ponad to sam tytuł książki podsuwa nam wyraźną wskazówkę na temat tego, co jest w niej omawiane (morderstwo).

Jest tu jeszcze jedno połączenie, o którym musimy wspomnieć. Otóż na ostatnich stronach Morderstwa trzydziestego trzeciego stopnia, Murr odnosi się do krytycznego punktu zwrotnego w pontyfikacie „Papy” Wojtyły:

Na początku 1981 roku włoska tajna policja poinformowała papieża Jana Pawła II, że podczas nalotu na Wielką Lożę Masońską, odkryli masoński spisek mający na celu bankructwo Watykanu. W maju tego samego roku kule niedoszłego zabójcy sprawiły, że papież walczył o życie w szpitalu Gemelli. Kiedy Jan Paweł II odzyskał przytomność i moc mowy, mówiono, że pierwsze dwa słowa wypowiedziane z jego ust brzmiały: «F-i-n-d G-a-g-n-o-n».

Find Gagnon” czyli: „Znajdź Gagnona”. Kardynał Gagnon pomógł Janowi Pawłowi II zmienić jego pontyfikat i zacząć zajmować się korupcją w Watykanie. Gdyby tylko „Papa” Wojtyła słuchał więcej Gagnona i robił więcej z tego, co mu mówił (oprócz usunięcia Baggio i ostatecznie usunięcia Marcinkusa z Banku Watykańskiego), to z pewnością Watykan byłby jeszcze bardziej „oczyszczonym” miejscem w ówczesnym czasie.

Tak więc najbardziej zaufany człowiek w Watykanie pod rządami Pawła VI, stał się najbardziej zaufanym człowiekiem w Watykanie za Jana Pawła II. To zdecydowanie musi być uderzające, oraz zdecydowanie potwierdza pełną wiarygodność Gagnona.


Przeczytaj również:

Oszustwo stulecia: fałszywy Papież w Watykanie i trzech kardynałów zaprzedanych Lucyferowi.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.