Kard. Nycz chce przyjmować imigrantów, a my pytamy: gdzie jesteście kardynałowie? Czy w ogóle znacie prawdziwego Boga?

Udostępnij

Europa chwieje się w swoich posadach, ze względu na tego typu wypowiedzi. Osobiście uważam, że o wiele większym wstydem dla chrześcijaństwa, dla kościoła, jest proceder ukrywania pedofilii, pogoń za mamoną, zdrada prawdy głoszonej przez Jezusa z Nazaretu i wieczna gonitwa za pieniądzem. Składki gospodarcze przed mszami, składki w trakcie mszy i wreszcie składki do puszek po mszy. Kościoły z miejsc będących źródłem siły duchowej stały się nowoczesnymi bankami.

„Kościoły atakowane są przez muzułmańskich imigrantów.” „Skandal: dwie Europejki zostały zgwałcone przez imigrantów z Afryki.” „Co się dzieje? Świat łaciński destabilizowany jest przez przybyszów, którzy niszczą fundamenty dotychczasowego ładu.” „Liczba przybywających imigrantów tego lata może wzrosnąć o kolejne miliony.” „Nie czujemy bólu, nie zatrzymamy się, nigdy nie zatrzymamy się, przybywamy po pieniądze i socjal.” Tego typu nagłówki można przeczytać w wielu publikacjach opisujących kwestię imigrantów.

Prawda jednak jest bardzo prosta, jest wręcz oczywista. Nie można przyjmować na masową skalę ludzi, obywateli innych państw i kontynentów, którzy pochodzą z całkowicie odmiennej kultury. Należy wyraźnie zaznaczyć, że Afryka czy też region Bliskiego Wschodu, to regiony w znacznej części całkowicie przeciwstawne kulturze europejskiej. Zatem, nie trzeba być wybitnym myślicielem, by dojść do wniosku, że łączenie dwóch odmiennych kultur jest po prostu niemożliwe, bo ostateczne któraś z nich będzie dążyć do dominacji.

Szanowni Państwo, spójrzcie na doniesienia z USA, Belgii, Niemiec, Francji, Holandii, Szwecji czy wielu innych krajów, w których szerzy się dyktat grup społecznych wywodzących się z trzonu imigranckiego. Nie jest tajemnicą, że ponad 70% z pośród tak zwanych imigrantów, określanych mianem nachodźców, nie ma najmniejszego zamiaru się asymilować, wręcz przeciwnie. Ci ludzie łamią prawo, depczą kulturę kraju, do którego przybyli i oczekują pieniędzy, socjalu, poddaństwa i raz jeszcze pieniędzy. Taka postawa w dłuższej perspektywie prowadzi nieuchronnie do wewnątrz krajowych zamieszek a w skrajnym przypadku może skutkować również wojną domową.

„Musimy wiedzieć, kto i dlaczego chce do nas przyjechać, i mamy prawo wybrać, z kim chcemy żyć, a z kim nie. Zgadzam się, że osoby, które wjechały nielegalnie, należy zgromadzić i wydalić. Ale nie do innych państw, tylko poza Unię Europejską. (…) Oni, imigranci, bardziej przypominają młodą armię aniżeli uchodźców.”

Viktor Orban.

Niestety w tej bitwie o przetrwanie cywilizacji łacińskiej w znacznej mierze Europejczycy zostali opuszczeni przez kościół, który jako pierwszy powinien stać na straży wartości europejskich. Pominiemy stanowisko Papieża Franciszka, które nacechowane zostało naiwnością a nawet ślepotą, i przytoczymy niedawną wypowiedź Kardynała Nycza: los uchodźców jest dramatycznym wołaniem, a zarazem wstydem dla chrześcijańskiego świata, dla chrześcijańskiej Europy.”

Teraz proponowałbym, aby Kardynał Nycz to zdane wypowiedział wszystkim tym, którzy zginęli z rąk rozwścieczonych nielegalnych imigrantów. Europa chwieje się w swoich posadach, ze względu na tego typu wypowiedzi. Osobiście uważam, że o wiele większym wstydem dla chrześcijaństwa, dla kościoła, jest proceder ukrywania pedofilii, pogoń za mamoną, zdrada prawdy głoszonej przez Jezusa z Nazaretu i wieczna gonitwa za pieniądzem. Składki gospodarcze przed mszami, składki w trakcie mszy i wreszcie składki do puszek po mszy. Kościoły z miejsc będących źródłem siły duchowej stały się nowoczesnymi bankami.

Polacy to widzą, Polacy to rozumieją i dlatego odchodzą od kościoła i tracą wiarę a całkowita wina leży po stronie upadłych kapłanów, których jest coraz więcej. Którzy zamiast prowadzić do Boga, sieją zgorszenie i wszechogarniający mrok. Kardynale Nycz i Wy Wszyscy Polscy kardynałowie, przejrzyjcie na oczy, upadnijcie z wiarą przed obliczem Boga i zacznijcie mówić prawdę, zacznijcie jej bronić. Zrozumcie, że niczym Judasz, a nawet bardziej niż Judasz, zdradzacie Jezusa w XXI wieku. Opamiętajcie się, albo Kościoły będą już tylko puste lub spotkacie w nich jedynie starsze osoby, bo bitwę o duszę ludzi młodych przegraliście. I co powiecie Bogu, gdy staniecie przed Jego obliczem?

Bóg wówczas zapyta was o to, co zrobiliście z duszą Jasia, Stasia czy Małgosi. Będzie Chciał od was usłyszeć, w jaki sposób głosiliście Jego nauczanie, w jaki sposób dawaliście przykład pokory, dobroci, ubóstwa. Co Zrobiliście z Jego spuścizną, którą Jezus z Nazaretu opieczętował krzyżową śmiercią? Padną straszne pytania, Bóg zażąda od Was odpowiedzi. I niestety dla Was Bóg nie jest starym dziadkiem z problemami słuchu i wzroku. Bóg Abrahama Jest Bogiem Żyjącym, który za dobro wynagradza a za zło każe.

Drodzy Czytelnicy każdego z Was nakłaniamy do chodzenia do Kościoła, jednak nie dla księdza tego czy tamtego, ale dla Boga, ponieważ On tam Jest i Czeka. W dzisiejszych czasach Bóg sam wychodzi do człowieka, ponieważ Jego pracownicy (kapłani) porzucili swoje zadanie pozostawiając ludzkość samą sobie. Dajmy się odnaleźć Bogu, On wyciąga do nas Swoją dłoń, która może wyzwolić każdego, nawet z największego mroku.

To też na koniec, abstrahując od postawy księży, należy napisać, że przyjmowanie muzułmańskich uchodźców to droga do powolnego acz systematycznego samobójstwa. Rozwiązaniem nie jest bezmyślne i naiwne mieszanie kultur, lecz niesienie pomocy ludziom na miejscu, aby sytuacja w ich kraju, w ich domu wreszcie się ustabilizowała. Dlatego też, Kardynał Nycz zamiast mówić o wstydzie, wcześniej niech powie o tym jak to potężni tego świata, to jest USA, Turcja i Rosja zrobiły sobie poligon w Syrii i na Bliskim Wschodzie, co jest głównym powodem migracji.

Oczywiście Kardynał Nycz tego nie wypowie, podobnie jak nie wspomni o aborcji, o pedofilii w kościele. To smutne, jednak współcześni hierarchowie kościoła coraz częściej przypominają Sanhedryn z czasów Jezusa, ten Sanhedryn, który doprowadził do zabicia Jezusa, do Jego zamordowania. To niewiarygodne jak wielu Polskich Kardynałów oddało się kłamstwu, obłudzie, politykowaniu. Gdzie Jesteście Polscy kardynałowie? Czy w ogóle znacie prawdziwego Boga?


Przeczytaj również:

Wojna cywilizacji w Europie. Imigranci narzędziem zniszczenia Europejskiej kultury i tożsamości.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. zapomnial autor artykulu dodac,ze dlaczego nie wstydza sie super bogate kraje muzulmanskie i ich jakos nie przyjmuja…….

Comments are closed.