Katastrofa Smoleńska mogła być skutkiem oddziaływania NWO.

23-katastrofa-smolenska-mogla-byc-skutkiem-oddzialywania-nwo

Fot. youtube.com

[fb_button]

,,Tworzono atmosferę zagrożenia. Wielokrotnie różni ludzie ostrzegali mnie, bym na siebie uważał (…)Regularnie dzwoniono do mnie przez domofon w nocy do mieszkania. Nieustannie miałem też głuche telefony lub jakieś niejasne ostrzeżenia.’’

Antoni Krauze

Zamachy na WTC z 11 września to wydarzenie, które wstrząsnęło całym światem. Było to wydarzenie ukazujące upadek moralny tych, którzy zorganizowali owe zamachy. Jednak jeszcze bardziej szokujące były informacje, które wypłynęły później, a mianowicie doniesienia o tym, iż to CIA stało za zamachami, jest to na pewno sprawa wstrząsająca i cały czas rozwija się. Dlaczego o tym piszemy? Otóż Polska również miała swój 11 września, a była to katastrofa w Smoleńsku, gdzie zginęła Polska para Prezydencka oraz czołowi politycy i przedstawiciele wojska.

Polska straciła elitę, po raz kolejny. Po dziś dzień ów wydarzenie budzi kontrowersje i będzie budzić je nadal, ponieważ dla jednych jest to typowy wypadek dla innych coś więcej a mianowicie zamach. Tutaj przy tej okazji dobrze jest przypomnieć, że jeszcze przed katastrofą Smoleńską Polski Prezydent był praktycznie szykanowany na każdym kroku w mediach głównego nurtu. Wszystko, co robił komuś się nie podobało. Natomiast już po samej katastrofie, okazał się on być bohaterem kimś, kto wcale tak źle na rzecz Polski nie działał. Cóż za dziwna sytuacja?

Zacznijmy od tego, że ówczesna władza nie odpowiadała globalistom dążącym go wprowadzenia nowego porządku światowego. Prezydent Lech Kaczyński robił coś odwrotnego, starał się działać na rzecz umocnienia więzi między narodami słowiańskimi aby stworzyć coś w rodzaju potęgi między morza, która byłaby doskonałą alternatywą dla UE oraz potęgi gospodarczej USA. Mało tego mogło by się w szybkim czasie okazać, że projekt między morza to doskonały biznes, z resztą tak już było w przeszłości. Zatem widzimy, iż taki projekt to coś destrukcyjnego dla pomysłu NWO, a to ogromne zagrożenie dla tych, którzy sprzeciwiają się otwartej globalizacji świata. Dodatkowo Słowianie ponownie staliby się potężni, a takie rozwiązanie dla chociażby Niemiec czy Francji jest destrukcyjne, ponieważ odbiera im prymat przewodzenia na Starym Kontynencie.

Dlaczego dziś wracamy do katastrofy Smoleńskiej? Otóż niemiecki wywiad ma posiadać informacje potwierdzające to, iż rzeczywiście doszło do zamachu. To jednak nie wszystko, nie tak dawno Niemiecki dziennik Stuttgarter Zeitung dotarł do informacji, które również mają potwierdzać hipotezę o zamachu, zatem potwierdzających tak zwaną teorię spiskową Smoleńska. O to, co wówczas mogliśmy przeczytać w wyżej wymienionym dzienniku.

,,Możliwą przyczyną tragedii samolotu TU-154 z 10.04.2010 roku ze Smoleńska, z dużym prawdopodobieństwem, mógł być zamach przy użyciu materiału wybuchowego, przeprowadzony przez wydział FSB w ukraińskiej Poltawie, pod dowództwem generała Juriego D. Z Moskwy. Zlecenie dokonania zamachu miało zostać skierowane „bezpośrednio” od wysokich polskich polityków do generała FSB.’’

Są to informacje szokujące, jednak dziwnym trafem przeszły one bez większego echa przez Polskę. Otóż w tym artykule padają konkretne nazwiska, pada także podejrzenie o udział wysoko postawionych polityków Polskich w organizację zamachu. Zatem tutaj rodzi się wizja bezprecedensowego zamachu a nie katastrofy. Raz jeszcze należy podkreślić, iż jest to szokująca informacja, ponieważ informacji podobnych jest wiele, pochodzą one z mniej wiarygodnych źródeł jednak są i takie, które pochodzą ze źródeł wiarygodnych i powszechnie cenionych, jak chociażby wyżej cytowany dziennik Stuttgarter Zeitung. Nie tak dawno do kin trafił film ,,Smoleńsk’’ cenionego i wybitnego reżysera Pana Krauze. Przy tej okazji dobrze jest przytoczyć jedną z wypowiedzi reżysera.

,,Tworzono atmosferę zagrożenia. Wielokrotnie różni ludzie ostrzegali mnie, bym na siebie uważał (…)Regularnie dzwoniono do mnie przez domofon w nocy do mieszkania. Nieustannie miałem też głuche telefony lub jakieś niejasne ostrzeżenia.’’

Film ,,Smoleńsk’’ wielu specjalistów wyśmiało i skrytykowało w momencie gdy jeszcze nawet nie zdołał on wejść do kin. Czy to, zatem przypadek? Nie chcemy tutaj nic przesądzać, ponieważ każdy może sam wyrobić sobie opinię w tym temacie, nie mniej jednak jest zbyt wiele niedomówień i potknięć by sądzić, iż katastrofa Smoleńska to tylko wypadek lotniczy i nic więcej.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 1 Comment

  1. Nigdy nie wierzyłam w bzdurę o nieszczęśliwym wypadku. Polskę od dawna chcą zniszczyć i tylko ludzie obłąkani i ślepi nie dostrzegają tego, a teraz kiedy wreszcie do władzy doszła prawica, to zamiast ich wspierać, ponieważ tylko w nich jest nadzieja na uratowanie tego, co jeszcze pozostało, to rzuca się im kłody pod nogi. Ludzie, ogarnijcie się wreszcie bo niedługo, jak tak dalej pójdzie to niestety nasza Ojczyzna po raz kolejny zniknie z mapy, a my będziemy nadal sługusami Europy 🙁

Comments are closed.