Kibice Legii Warszawa wysłali jasny przekaz dla świata.[fb_button]

Niezbyt często mamy okazję pisać jednocześnie o wydarzeniu sportowym powiązanym z wydarzeniem politycznym, bądź pewnego rodzaju manifestacją polityczną i światopoglądową. Dziś chcemy przyjrzeć się takiej właśnie manifestacji. A zatem nie napiszemy o przesłuchaniu Donalda Tuska w prokuraturze w kwestii katastrofy smoleńskiej, ponieważ prawda w tej materii niebawem wyjdzie na jaw, bez względu na liczne kłamstwa, podsycanie nienawiści i szydercze uśmiechy. Nie napiszemy także o fundacji otwarty dialog, ponieważ to, że jest ona finansowana, z dwuznacznych źródeł, a także ma powiązania z Georgiem Sorosem jest praktycznie pewne. Dziś napiszemy o kibicach, którzy brew poprawności politycznej mogą wywołać trzęsienie ziemi w europie, mogą obudzić Europę z letargu.

,,Niemcy w czasie powstania zabili 160 tysięcy ludzi. Tysiące z nich to były dzieci.’’ Takie przesłanie dla świata i naszego kontynentu wysłali wczoraj kibice Legii Warszawa. Prezentacja zawiera także niemieckiego żołnierza, który strzela w głowę młodemu chłopakowi, małemu powstańcowi. Poniżej widnieje napis w języku angielskim, który przytoczyliśmy powyżej. Jest to przesłanie jednoznaczne, zgodne z faktami historycznymi, nie jest w żaden sposób zakłamane i zmanipulowane. Innymi słowy Kibice Legii Warszawa przedstawili pewien wycinek wydarzeń historycznych w taki sposób, w jaki należało to uczynić.

I teraz powstaje pytanie gdzie są owi fanatyczni kibice zwani kibolami jeszcze za czasów poprzedniej władzy? Gdzie są ci rzekomo rozwścieczeni młodzi gniewni, nie mający pojęcia o świecie, Polsce i rzeczywistości? Otóż nie ma ich, ponieważ nigdy ich nie było, obraz polskiego kibica był w wielu przypadkach wypaczony, zmanipulowany, zakłamany, po to by ukryć prawdziwe oblicze patriotyczne tych młodych i starszych kibiców z całego kraju.

Dawniej wmawiano nam, że nie ma potrzeby wstydzić się tego, że jesteśmy Polakami. Co za bezczelność, czołowi politycy ówczesnej władzy, dobroczynnie i miłosiernie przekonywali nas, że nie musimy się wstydzić faktu bycia narodowości polskiej. Co za bezczelność, hańba i uwłaczająca godności postawa. Bo niby, czego mamy się wstydzić? Może naszej pięknej i chwalebnej historii? A może tego, że Polska przetrwała I i II wojnę światową, zabory i liczne okupacje? Nie jedyne, czego możemy się wstydzić to zdrajców naszego narodu. Ludzi, którzy zaprzedali ojczyznę i przelaną krew bohaterów. Zdrajców, którzy za stołki i mamonę porzucili Polskę i Polaków, tylko tego nasza Ojczyzna może się zawstydzić.

Drodzy czytelnicy dziś zakłamuje się historię, wybiela się rolę Niemiec w II wojnie światowej na rzecz obciążenia Polski różnego rodzaju winami. Nie mówi się o Niemcach, lecz bliżej nieokreślonych Nazistach, nie mówi się niemieckie obozy zakłady, lecz polskie obozy zagłady. To nie jest przypadek, gdyż tego typu sytuacji jest zbyt wiele. Nie możemy się na to godzić i dlatego dziś kolejny raz poruszamy ten temat. Nie będziemy milczeć, gdy winni haniebnych czynów oskarżają niewinnych. Na taką niesprawiedliwość i zakłamanie nigdy się nie zgodzimy.

Prześledziłem dziś wiele tytułów prasowych, które opisują owe wydarzenie. Duża część a w zasadzie przytłaczająca część z owych publikacji może zostać streszczona w słowach ,,To nie spodoba się naszym sąsiadom, Niemcom.’’ Nie spodoba się im prawda? Nie spodoba się im to, że młodzi Polacy pamiętają prawdę historyczną i nie dają się zmanipulować? A może nie spodoba się to, że Polska wstaje z kolan i patrząc prosto w oczy przemawia głośno i wyraźnie?

Dziś w naszym kraju są różne kluby piłkarskie, różni kibice, różne zamiłowania, ale jeden Orzeł w Polski Godle, jedna Polska, jedna Biało Czerwona Flaga. Wszyscy mamy różne zamiłowania i przekonania, ale stanowimy monolit Polskości, monolit, który w najbliższych latach będzie musiał przeciwstawić się upadkowi Europy. Tylko jako silny Naród, kroczący w prawdzie ostaniemy się i będziemy na nowo potęgą, wbrew woli naszych sąsiadów, którzy kosztem Polski chcą budować własne imperia.

Polacy to Naród mający heroizm i niezłomność we krwi.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com