Kielich Boskiego Gniewu, czyli nadciągają trzy dni ciemności.


23 Kielich Boskiego Gniewu, czyli trzy dni ciemności


,,Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który ma zostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła’’.

Błogosławiona Marie Taigi.

Coraz częściej możemy usłyszeć w mediach, przeczytać w internecie czy po prostu dowiedzieć się z rozmowy z drugą osobą o trzech dniach ciemności, jakie mają się zbliżać i w przyszłości nawiedzić naszą planetę. Trzy dni ciemności czas kary i Bożej sprawiedliwości. Czas, w którym kielich Boskiego gniewu zostaje przelany a nam posyła się znaki byśmy rozpoznali, że ów czas jest bliski i mogli się na niego w sposób wystarczający przygotować.

Wizje Teresy Neumann Cz.1 Czas jest bliski.

Bardzo łatwo odnaleźć analogię w tego typu działaniu, wystarczy spojrzeć na karty Biblii gdzie Bóg daje polecenie Mojżeszowi a przez niego całemu ludowi, aby krwią baranka oznaczyli drzwi własnych domów. Obecnie mamy do czynienia z podobną sytuacją, czyli Bóg po przez Jezusa i Maryję przestrzega świat. Napomina go i wyjawia sekret przyszłości, tym sekretem są trzy dni ciemności, o których przepowiadali tacy święci, jak chociażby Ojciec Pio. Takiego ostrzeżenia nie wolno nam zlekceważyć, stąd dzisiaj taka a nie inna publikacja.

,,I wezmą krew baranka, i pokropią nią odrzwia i progi domu, w którym będą go spożywać. Tej nocy przejdę przez Egipt, zabiję wszystko pierworodne w ziemi egipskiej od człowieka aż do bydła i odbędę sąd nad wszystkimi bogami Egiptu. (…) Krew będzie wam służyła do oznaczenia domów, w których będziecie przebywać. Gdy ujrzę krew, przejdę obok i nie będzie pośród was plagi niszczycielskiej, gdy będę karał ziemię egipską.’’

Księga Wyjścia.

Z dalszych stroni Biblii możemy się dowiedzieć, że większość mieszkańców Egiptu nie posłuchała Mojżesza, co skończyło się wielką tragedią dla nich samych oraz ich rodzin. Podobnie może być za naszych czasów, ponieważ znaki wydają się być jednoznaczne, czyli zbliża się Boża kara, o której wspomina Maryja w licznych objawieniach oraz święci w swoich wizjach także otrzymują tego typu przesłanie. Wspomina się, iż czasem Boskiej Sprawiedliwości będą trzy dni ciemności, nie bagatelizujmy tego ostrzeżenia, ponieważ historia pokazuje, że Bóg nie ostrzega ludzi bez powodu, to się zbliża bez względu na to czy się w to wierzy czy nie.

Trzy dni ciemności. ,,Jedna trzecia ludzkości zginie.’’

Wizje Ojca Pio dotyczące dni ciemności są znane a nawet jeżeli nie to łatwo dotrzeć do informacji wyjaśniających i przytaczających proroctwo świętego Mnicha. Natomiast to, o czym się nie wspomina to fakt, iż pierwszą wizjonerką przestrzegającą świat przed trzema dniami ciemności była błogosławiona Marie Taigi, która już ponad 200 lat temu otrzymała wizje zbliżającej się kary, ona jako pierwsza wizjonerka zapowiedziała nadejście dni mroku.

„Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce. Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece. Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu. W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie. Wszyscy wrogowie Kościoła, znani czy nieznani, zginą podczas tej powszechnej ciemności. Wyjątkiem będzie garstka, którą Bóg wkrótce nawróci. Powietrze będzie pełne demonów, które ukażą się pod różnorodną ohydną postacią”

(…)

,,Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który ma zostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła’’.

To proroctwo daje nam wskazówki jak przetrwać nadchodzący czas próby. A zatem jest mowa o poświęcanych świecach, o tym by nie opuszczać własnych domów, odmawiać różaniec, błagać Boga o miłosierdzie, co wydaje się nie będzie trudne w obliczu tak dramatycznych wydarzeń, ważne tylko, aby swoje modlitwy i wołanie o pomoc skierować właśnie do Boga a nie do wymyślonych bożków ziemskich. Inne proroctwa, wspominają także aby posiadać poświęconą Biblię oraz obraz Jezusa Miłosiernego czyli obraz przekazany przez siostrę Faustynę, obraz z napisem ,,Jezu ufam Tobie’

,,Kryzys pojawi się niespodziewanie. Kara dotknie wszystkich; jedna będzie następować po drugiej. Trzy dni ciemności będą w czwartek, piątek i sobotę. To dni Najświętszego Sakramentu, Krzyża i Matki Najświętszej. Ziemia zostanie okryta ciemnością, wtedy całe piekło wyjdzie na ziemię. Grzmoty i błyskawice sprawią, że ci, którzy nie wierzą w Boga i nie ufają mojej potędze, umrą ze strachu.’’

XIX wieczna mistyczka Julia Jahenny z La Fraudais.

Jak wiemy z Dzienniczka siostry Faustyny obecny czas jest czasem Boskiego Miłosierdzia, co wielokrotnie podkreślał Jezus. Jednak ten czas wiecznie trwać nie będzie, jest mowa również o Boskiej Sprawiedliwości, która wyleje się na świat po czasie miłosierdzia. Jest także mowa czy też pytanie o to, kto zdoła ostać się w obliczu Bożej Sprawiedliwości? Siostra Faustyna przestrzega przed zbliżającymi się karami na ziemię i przekazuje całej ludzkości dar Bożego Miłosierdzia, przekazuje ten dar z ogromnym drżeniem gdyż wie, że dalej jest już tylko sprawiedliwości a kto nie przejdzie przez bramę miłosierdzia ten będzie musiał przejść przez bramę Bożej Sprawiedliwości.

,,Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Nie wolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.’’

Ojciec Pio. 28 stycznia 1950 roku.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

  1. Jeśli to sie stnaie i miną te 3 dni to świat będzie nadal istniał tylko bęzdie naprawiony jerozolima odnowi sie a konca świata nie będzie? Tak bardzo chcialbym zebyscie odpowiedzieli bo mam niedlugo isc do spowiedzi za grzechy i boje się ze to juz blisko i zenie zdąże nawet jak uklekne i pomodle się dla jezusa i boga ojca to czy zgine czy nie?

Comments are closed.