KOMUNIKAT: utworzona została zrzutka na portalu zrzutka.pl Zapraszamy Wszystkich do wspierania naszego portalu. Dziękujemy!

Udostępnij


Szanowni Państwo, dziś kolejny komunikat. Mianowicie utworzyliśmy zrzutkę na portalu zrzutka.pl, przypominamy również, że poprzedni komunikat dotyczył tego, iż założyliśmy konto portalu na profilu Twitter. I de facto serdecznie Was tam zapraszamy (Facebook notorycznie nas banuje).

Banowanie na Facebook wystarczająco z motywowało nas aby w końcu podbić Twitter. Natomiast do utworzenia zrzutki, z motywowało nas google, które blokuje wyświetlanie reklam na naszej stronie internetowej, a także blokuje wypłatę środków już uzbieranych. Środki finansowe są nam potrzebne do tego aby nadal się rozwijać i oczywiście móc opłacać bieżące opłaty związane ze stroną internetową.

Tylko w ten sposób będziemy mogli się nadal rozwijać a nie „zwijać”. A zaznaczam, że mamy wiele do zrobienia, wiele do wywalczenia, wiele idei do wypromowania i przede wszystkim, musimy nadal stać po stronie prawdy, która dziś jak nigdy wcześniej, stała się celem ataków.

Kolejnym motywatorem do założenia zrzutki, Byliście Wy Drodzy Czytelnicy, albowiem już od kilku miesięcy otrzymywaliśmy wiadomości zachęcające do takiego kroku. Tak więc biorąc to wszystko pod uwagę i wiele innych rzeczy, pragniemy oznajmić iż zrzutka powstała i działa.

Na naszej stronie internetowej z pewnością dostrzeżecie informacje związane z powyższą zrzutką, i „przycisk” umożliwiający przekazanie wpłaty. Za wszelką pomoc i wsparcie Serdecznie dziękujemy, ponieważ dzięki Wam możemy istnieć, głosić niewygodną prawdę i informować Was o tym o czym nie chcą informować inne źródła medialne.

Dziękujemy za Waszą obecność.

Redakcja.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.