KOMUNIKAT: zakończyliśmy sierpień, przed nami wrzesień, a my nadal istniejemy. Dziękujemy za Wasze wsparcie w miesiącu sierpniu.

Udostępnij


Szanowni Państwo, zakończyliśmy miesiąc sierpień, przed nami wrzesień, a my nadal istniejemy i mamy się dobrze. Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie w miesiącu sierpniu. Za wsparcie modlitewne, merytoryczne oraz finansowe. Dziękujemy również za Wasze komentarze, liczne udostępnienia i dalsze „podawanie” treści zawartych na naszym portalu.

Chcę podkreślić, że to, co robimy, to robimy ze względu na Was, ze względu na prawdę, ze względu na stawianie odporu, temu szaleństwu, które naciera na nasze życie, każdego kolejnego dnia. Nie możemy nigdy się poddać, i obiecujemy Wam, że będziemy „Stać na Posterunku”.

Na koniec chcę Prosić Was o wsparcie w miesiącu wrześniu. Mam świadomość tego, że jest ciężko, i wielu z Was trudno „spiąć miesiąc”, to też proszę tylko o to, co Będziecie mogli nam „ofiarować”. A na pewno proszę o modlitwę. Tego nie Możecie nam odmówić. Jeszcze raz dziękuję w swoim imieniu, oraz w imieniu naszej redakcji i do zobaczenia w kolejnych publikacjach.


Wpłaty Krajowe- Nr. Konta:

39 8811 0006 1002 0205 2764 0250

Wpłaty Zagraniczne- Nr. Konta:

PL39 8811 0006 1002 0205 2764 0250

Kod SWIFT : POLUPLPR

Tytułem: Darowizna na cele statutowe.


Lub po przez portal zrzutka.pl:

Link: https://zrzutka.pl/5b5zap


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.