Konf. Bliskowschodnia, czyli Żydzi przeczołgują Polskę jak treser w cyrku, obwiniając nas o współudział w Holocauście.


,,Na cały świat, dla milionów, idzie z rekomendacją jednego z głównych izraelskich mediów kolejny tekst o «współpracy narodu polskiego w holokauście». W wąskim, polskim obiegu pojawia się zapewnienie pani ambasador, że «Bibi» tak nie powiedział. I tak się polaczków robi w ciul.’’ Rafał Ziemkiewicz.

,,Polacy kolaborowali z nazistami. Widzicie? Mówię o tym. To fakt. I nie znam ani jednej osoby, która miałaby proces za to, że to powiedziała.’’

Premier Izrael Benjamin Netanjahu kpi z Polski na Konferencji Bliskowschodniej.

Drodzy Czytelnicy, do końca sami nie wiemy, w jaki sposób rozpocząć dzisiejszą publikację poświeconą Konferencji Bliskowschodniej w Warszawie, którą zorganizowała Polska. Nie wiemy, ponieważ doszło do tak wielu skandalicznych wydarzeń na ziemi Polskiej z udziałem Żydów, którzy przybyli na tę międzynarodową konferencję, iż czasem trudno uwierzyć, że państwo Polskie pozwala sobie na tego typu ekscesy, tutaj, na Polskiej ziemi, za którą setki tysięcy bohaterów przelało w przeszłości krew i oddało życie. Izrael w ostatnich kilkudziesięciu godzinach bezlitośnie przeczołgał naród Polski, wymierzył mu policzek na oczach całego świata a wszystko przy aprobacie rządu.

Taka niespotykana bezczelność nigdy nie powinna mieć miejsca, a jednak zaistniała. Czy zatem rząd Polski jest w pewnym sensie suwerenem, czy jedynie marionetką w rękach Amerykańskich Żydów? Media na całym świecie podkreślają, że Polska została zrugana i postawiona do pionu.

Rząd Polski zamiast spijać śmietankę splendoru za zorganizowanie Konferencji Bliskowschodniej, stał się pośmiewiskiem, przy okazji pociągając za swoim nieudolnym uniżeniem i nas, obywateli Rzeczpospolitej. W ostatnich dniach na ziemi Polskiej drwiono z Polski i Polaków na oczach całego świata.

Palestyna w ogniu Izraelskiego okupanta. Czy Żydzi dokonują Holocaustu na Palestyńczykach?

,,Polacy kolaborowali z nazistami. Widzicie? Mówię o tym. To fakt. I nie znam ani jednej osoby, która miałaby proces za to, że to powiedziała.’’ Słowa te według mediów izraelskich wygłosił Benjamin Netanjahu w trakcie spotkania z dziennikarzami w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Wypowiedz ta została zacytowana między innymi przez portal Haaretz, Jerusalem Post i Times of Israel. Natomiast portal Arutz Sheva zauważa, iż w ten sposób premier Izraela zakpił z polskiego prawa na polskiej ziemi. Z kolei Haaretz donosi, że Kancelaria Prezesa Rady Ministrów określiła tę wypowiedź jako zaskakującą. Należałoby jeszcze doradzić Polskiemu Premierowi by wykazał zaniepokojenie.

,,Żydzi przeczołgują nas, jak wytrawny treser w cyrku najprostszymi, sprawdzonymi metodami. Najpierw miotają oszczerstwa tak bezczelne, skrajne i absurdalne, że trudno już sobie wyobrazić mocniejsze.

Potem, kiedy zastrzegając sto i jeden razy, że nie jesteśmy podludźmi, czyli antysemitami, i chcemy nieba Żydom przychylić, wydamy z siebie w końcu jakiś żałośliwy proteścik, następuje „sprostowanie”, że niczego takiego nie powiedziano albo, co innego miano na myśli.

Ale sprostowania czytają tylko zainteresowani pokrzywdzeni, a pierwszą, nagłośnioną na full, wiadomość, poznaje i zapamiętuje cały świat. I o to właśnie w tym chodzi.’’

Profesor Jacek Bartyzel.

,,Na cały świat, dla milionów, idzie z rekomendacją jednego z głównych izraelskich mediów kolejny tekst o «współpracy narodu polskiego w holokauście». W wąskim, polskim obiegu pojawia się zapewnienie pani ambasador, że «Bibi» tak nie powiedział. I tak się polaczków robi w ciul.’’

Rafał Ziemkiewicz.

W ramach przypomnienia: w czwartek rano zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie po słowach amerykańskiej dziennikarki, która stwierdziła, że w czasie powstania na terenie warszawskiego getta ,,Żydzi walczyli przeciw polskiemu i nazistowskiemu reżimowi.’’ Kilkanaście godzin później pojawiły się informacje o słowach Netanjahu, który z kolei miał powiedzieć, że ,,Naród polski współpracował z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu.’’

Natomiast kilkanaście godzin wcześniej, w ramach głośnego otwarcia antypolskiego show, czyli Konferencji Bliskowschodniej w Warszawie, obecny wtedy w stolicy, amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo w sposób otwarty i bezpośredni wezwał Polskę, by ta przyspieszyła i ostatecznie  rozstrzygnęła kwestie zwrotu mienia ofiar Holokaustu. Przy tej okazji można wspomnieć ustawę 447, która w sposób międzynarodowy otwarła furtkę do szantażowania Polski przy jednoczesnym milczeniu rządu Rzeczpospolitej.

Drodzy Czytelnicy, nasz kraj został kolejny raz wystawiony do odstrzału, tym razem na wezwanie USA. Do tej pory Polska posiadała bardzo dobre relacje polityczne oraz gospodarcze z Iranem, natomiast Konferencja Bliskowschodnia była jak się okazało spotkaniem międzynarodowym skierowanym głównie przeciwko Iranowi. Dodatkowo należy zauważyć, iż pojawił się wpis w wielu źródłach, który de facto szybko usuwano a który dotyczył tego, iż Netanjahu, jak sam miał powiedzieć, przybył do Polski by organizować Trzecią Wojnę Światową. A zatem, jakie podsumowanie?

Polska nie będzie już mieć dobrych stosunków handlowych i politycznych z Iranem. Polska została publicznie zrugana i ośmieszona przez Żydów na terytorium Rzeczpospolitej. Polska oficjalnie została ponaglona do wypłacenia roszczeń majątkowych Żydom, notabene nie wiemy, w jaki sposób ma się to wiązać z Konferencję Poświęconą terroryzmowi na Bliskim Wschodzie?

Być może Rzeczpospolita ma oddać część terytorium w ramach zadośćuczynienia Żydom, którzy stworzą sobie tutaj swoje państwo, jak to, nielegalnie powołane na terytorium Palestyny. I wreszcie oby za kilkadziesiąt lat w podręcznikach historii nie napisano, iż pierwszym etapem III Wojny Światowej była konferencja w Polsce.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com