Kontrola Manipulacja


Strona Kontrola i Manipulacja

Możliwe, że nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy dziennie jesteś poddawany różnego rodzaju manipulacjom. Niektóre są delikatne, prawie niewykrywalne, inne zaś wprost nachalne i zapewne od razu budzą Twoją niechęć. Manipulacja rodzi kontrolę a kontrola daje władzę i pewność w dążeniu do wyznaczonych celów. Cele te są często sprzeczne z interesem współczesnej cywilizacji, dlatego ważne jest by umieć rozpoznawać manipulację i kłamstwo.


”KTO WŁADA TERAŹNIEJSZOŚCIĄ, W TEGO RĘKACH PRZESZŁOŚĆ. KTO WŁADA PRZESZŁOŚCIĄ, OPANUJE PRZYSZŁOŚĆ.”

George Orwell.


Żyjemy w czasach gdzie z kłamstwa czyni się prawdę a z prawdy kłamstwo. Bardzo często nie ma czegoś takiego jak ostateczna norma, prawo, myśl, po prostu rozstrzygająca prawda. Współczesna cywilizacja robi wszystko, aby doszło do całkowitego rozmycia wszelkich przekonań i naturalnych praw. Tak by prawem było to, co sami uznamy za prawo, podobną filozofię lansuje biblia Szatana. Tego typu działanie jest na rękę, wielu ludziom, instytucjom i współczesnym elitom. Jest na rękę, ponieważ w świecie, w którym wszelkie zasady zostały rozmyte, zatarte i obrócone w ruinę łatwiej rządzić, łatwiej nadzorować i kontrolować ludzkość. Nie łudźmy się, w XXI wieku kładzie się bardzo duży nacisk na kontrolę i wiedzę. Jaka to wiedza?

Otóż jest to wiedza o Tobie i o mnie drogi Czytelniku, wiedza o każdym człowieku. Wiedza, która może być przydatna w momencie, gdy ów człowiek wyjdzie przed szereg, pojmie rzeczy, których nie powinien znać, pozna prawdę i otworzy oczy. Taki człowiek jest niebezpieczny dla sytemu. Otóż każda wyrwa w postaci wolności i samostanowienia może wywołać lawinę. Nie na darmo mawia się, że wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy. A zatem, dziś ja i Ty a już jutro być może cały kraj a następnie świat. Na tym właśnie polegają rewolucje. Początkowo są małe, niewidoczne, rozwijają się w tajemnicy. Z czasem wychodzą na zewnątrz i posługując się prawdą oraz inteligencją rozpoczynają ofensywę przeciw złudnym ideom a nawet religiom. Tak, dziś wiele idei jest religiami, ponieważ w owych ideach bardziej się wierzy aniżeli opiera na faktach. Do takich idei możemy zaliczyć chociażby kwestię depopulacji.

Drogi Czytelniku, oni nie chcą byś za dużo myślał. Oni chcą abyś oglądał kabarety, chodził do kina do parków rozrywki, nadużywał różnego rodzaju szkodliwych substancji. To wszystko ma odwrócić twój wzrok od tego, co cię otacza. A zatem oni chcą byś za dużo nie myślał, bo wówczas może się okazać, że zrozumiesz, iż w dzisiejszym świecie nie dzieje się dobrze. Dzisiejszy świat zmierza do nacjonalizmu XXI wieku, nacjonalizmu o nowej twarzy i nowych formach zniewolenia ludzkości. Oni ostatecznie oskarżą wielu ludzi o szerzenie kłamstwa, mimo że sami topią się w kłamstwie.


Media stosują manipulację, czego rezultatem jest masywna kontrola umysłu ograniczająca sposobność do samodzielnego myślenia.
Zło, którego korzenie sięgają czasów Genesis chce sięgnąć po twoją wolność po przez działania ludzi należących do tajnych stowarzyszeń.
Nie daj się zmanipulować, uodpornij umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych.

Istnieje tylko jeden podpis wolnego człowieka, tym podpisem jest obrona własnych przekonań i wartości.
Na świecie działa przeciwko nam bezwzględny spisek. Jego przygotowania są ukrywane, pomyłki grzebane a przeciwnicy uciszani.
Zrozum, że jesteś istotą ludzką do jasnej cholery a twoje życie ma wartość.

Sposób na władzę? Utrzymywać społeczeństwo w stanie ciągłego stresu.
Niewidzialna ręka historii, czyli w polityce nic nie dzieje się przez przypadek.
Globalizm czyli ,,Dajcie mi jedno pokolenie młodzieży a podbiję świat.’’

Tajemnica rządowa? Tak ukrywa się prawdę przed narodem.
Plan operacji psychologicznych w XXI wieku. To dotyczy każdego.
Program CIA ,,MK Ultra’’ i jego powiązania z okultyzmem i Masonerią.

Społeczeństwo ma być zajęte, „cholernie” zajęte, bez czasu na to, by pomyśleć. Niech ludzie siedzą „na farmie z resztą zwierząt”.
,,Nic nie jest białe i czarne’’ Podwaliny ideologicznego chaosu.
Ideologia lęku. Ideologia umożliwiająca kontrolę narodów.
Zawężony krąg władzy sposobem na kontrolę świata.

Monument w Georgii zawiera „10 przykazań ery Lucyferiańskiej”. To się już dzieje i jest to ostatni moment, by się w końcu ocknąć.
Inteligencja odrzuca kłamstwo a człowiek sięga gwiazd.
Oskarżą Cię o kłamstwo, mimo że sami kłamią.
Teoria stanu gry. Manipulacja staje się najważniejsza.

Jak nowotwór niszczy organizm, tak oni żerują na masach: ,,Kto włada teraźniejszością kontroluje przeszłość i opanuje przyszłość.’’
Kontrola społeczeństw Cz.3 KODEKS Illuminati uwieńczony wdrożeniem NWO.
Kontrola społeczeństw Cz.2 NOVUS ORDO SECLORUM.
Kontrola społeczeństw Cz.1 Walka dobra i zła.