La Stampa alarmuje. Rok 2017 będzie rekordowym pod względem liczby napływających uchodźców do Włoch.

14 La Stampa alarmuje. Rok 2017 będzie rekordowym pod względem liczby napływających uchodźców do Włoch
Fot. youtube.com

[fb_button]

Dziś nadal będziemy kontynuować temat uchodźców, ponieważ jak możemy dostrzec ów temat czy też problem nie jest rozwiązywany a wręcz przeciwnie, po cichu nadal trwa proceder zalewnia naszego kontynentu obcą nam kulturowo cywilizacją. Obecnie a w zasadzie od dwóch lat mamy do czynienia z przełomem, historyczną przemianą, zjawiskiem, które może zmienić oblicze nie tylko Europy, ale świata. Islamizacja starego kontynentu nie jest czymś naturalnym, nie jest to proces wynikający sam z siebie, chociażby w postaci wędrówki ludów, jest to celowe działanie, gdzie elity za wszelką cenę chcą osłabić nasz kontynent a co za tym idzie, wywołać globalny konflikt, który będzie nie jako resetem dla wielu państw i na wielu płaszczyznach.

Niestety nikt nie bierze pod uwagę jednej drobnej rzeczy. Otóż obecnie ludzkość dysponuje technologią, która może nie tylko unicestwić życie, ale również i całą planetę. Mówią o tym liczne prywatne objawienia, czy sami naukowcy. Dlatego dziś widzimy, iż świat nie jest tak stabilny jak się nam wmawiało, że jest. W gruncie rzeczy wystarczyło, aby zmieniło się pokolenie i już prze ono do wojny. To pokazuje, że coś jest nie tak. Jeszcze nie tak dawno, bo kilkadziesiąt lat temu świat zalała I oraz II wojna światowa. Tragedia, krzywda i niezliczone ofiary, a dziś niektórzy od tak są skłonni rozpętać kolejną apokalipsę. Dla kogo ci ludzie, czy też owe elity pracują, komu służą i czy zdają sobie sprawę z konsekwencji, jakie ostatecznie czekają na każdego? Są to ważne pytania, sądzę, że Znacie odpowiedzi na nie. Nie mniej jednak, dlaczego dziś ponownie poruszamy kwestię imigrantów?

Włoski dziennik La Stampa w swoim niedawnym artykule pisze iż w tym roku do Włoch przybędzie około 250 tysięcy nielegalnych imigrantów z Libii. To oznacza jedno, otóż mamy tutaj do czynienia z 70 tysięcznym wzrostem liczby napływających imigrantów w porównaniu do roku ubiegłego, gdzie liczba ta zatrzymała się na poziomie 180 tysięcy i była rekordowa, co należy mocno podkreślić. A zatem fala przybiera na sile i jest to tylko prognoza dla Włoch oraz uchodźców z Libii. A co z innymi krajami? Nie tak dawno pisaliśmy artykuł, iż w gruncie rzeczy w roku 2017 do Europy może zmierzać nawet 35 milionów uchodźców, a zatem można napisać, że do Europy przemieszcza się państwo wielkości Polski pod względem liczebności. Poniżej zamieszczamy link.

Do Europy może zmierzać nawet 35 milionów uchodźców.

La Stampa podkreśla, powołując się na swoje źródło we włoskich ministerstwach, iż rok 2017 będzie przełomowy i rekordowy pod względem liczby uchodźców. Dziś Europa nie może sobie poradzić z tym problemem, więc co będzie, gdy jeszcze się on znacznie powiększy a same nastroje w społeczności bardziej się zradykalizują tak po jednej jak i po drugiej stronie. Czy UE wraz z Donaldem Tuskiem na jej czele zatwierdzi kary czy też sankcje finansowe dla krajów członkowskich, które odmówią przyjęcia narzuconej liczby imigrantów?

Jest rzeczą niesłychaną, że wolne Europejskie państwa, gdzie mamy do czynienia z demokracją mogą być siłą przymuszane do takich czy innych postaw. Jest to sprawa skrajnie kuriozalna. Mało tego, przecież tutaj nie toczy się spór o wynagrodzenia dla tej czy tamtej grupy społecznej, nie toczy się spór o prawa dla zwierząt czy wolność słowa, które notabene są ważne, nie mniej jednak mamy tutaj do czynienia ze zgodą na dogłębne przemiany religijno kulturowe na naszym kontynencie. Jest to sprawa dziejowa, a mimo to, nie ma dyskusji lecz siła i jak to ktoś nie dawno ujął: ,,Wy macie zasady, my mamy fundusze strukturalne.’’ Przy takim poziomie rozmowy nie da się osiągnąć porozumienia, ponieważ porozumienie narzucone siłą jest po prostu wymuszeniem.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 4 Comments

  1. Być może uznacie to za przegięcie, jednak ja uważam, że to co robi TVN lub inne staje pod patronatem Niemieckich właścicieli jest w pewnym sensie wojną hybrydową.

    1. Zgadzam się. Obecnie mamy do czynienia z czymś w rodzaju przebudzenia ludzkiej świadomości.

Comments are closed.