LGBT w natarciu: T. Gjevjon grozi więzienie za stwierdzenie, że transpłciowa kobieta nie może być uważana za lesbijską matkę.


Powiedzieliśmy wam to już wcześniej i powiem wam jeszcze raz tutaj. Walka nie toczy się o to, żebyś „zaakceptował i tolerował” transseksualistów, wcale nie. Walka polega na uchwaleniu praw, które zmuszą cię do zaakceptowania, że biologiczny mężczyzna może stać się kobietą, a biologiczna kobieta może stać się mężczyzną. To się właśnie dzieje, o to już teraz toczy się globalny bój.

Kobieta i mężczyzna, płeć „jedna” oraz „druga” i wszystko jest takie proste oraz oczywiste. Każdy kto w dawnych czasach, jeszcze w zasadzie nie tak odległych, bo notabene w ubiegłym wieku, wykazywał objawy posiadania jakiejś jeszcze „innej” płci, był po prostu kierowany na badania psychiatryczne i to był medyczny standard. Dziś jest na odwrót, to znaczy każdy kto neguje istnienie wielu płci, jest jakiś „nienormalny”. A już na pewno szerzy „mowę nienawiści”. Puentą dla tego typu podejścia, niech będą słowa Georga Orwella:

Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”

George Orwell.

Drodzy Czytelnicy, zawsze pamiętajcie te słowa, a mianowicie: „normalność nie jest kwestią statystyki”. A teraz dlaczego tego typu wstęp? Otóż wygląda na to, że jako ludzkość przechodzimy na kolejny poziom „ideologicznych represji”. Przechodzimy na kolejny, wyższy poziom, popadania w „patologiczny amok”. To wymaga od nas jeszcze większego samozaparcia oraz świadomości, abyśmy nie dali się wciągnąć w tę „maszynkę” do „mielenia ludzkości”.

Na marginesie nadmienię, że obecnie w Unii Europejskiej jest ponad pięćdziesiąt płci. Tak, dobrze przeczytaliście, jest ich ponad pięćdziesiąt! Nie będę wymieniał jak się nazywają i czym się charakteryzują, gdyż zaiste oszczędzę Wam tej „psycho-lewatywy”. Ale niech nikt mi nie „wciska kitu”, że Unia Europejska to twór oparty na wartościach chrześcijańskich. Unia Europejska to nowy „Babilon”. I ten „Babilon”, także czeka upadek.

Czas na meritum, a mianowicie aktorce Tonje Gjevjon w Norwegii grozi do trzech lat więzienia za przestępstwo „mowy nienawiści” po tym, jak powiedziała, że mężczyzna nie może zostać lesbijką oraz, że transpłciowa kobieta nie może być uważana za lesbijską matkę. Innymi słowy stwierdziła oczywisty fakt, jednak w XXI wieku dokonano tak poważnego „zmasakrowania logiki”, że Tonje Gjevjon grozi więzienie.

Jak daleko zaszliśmy, jeśli mówienie prawdy staje się przestępstwem? Jak daleko zaszliśmy, jeśli ścigamy ludzi, którzy ujawniają zbrodnie wojenne, za ujawnianie zbrodni wojennych? Jak daleko się zapadliśmy, kiedy nie ścigamy już naszych własnych zbrodniarzy wojennych? Ponieważ bardziej się z nimi identyfikujemy, niż z ludźmi, którzy faktycznie ujawniają te zbrodnie. Co to mówi o nas i naszych rządach?”

Nilsa Melzer z Katedry Praw Człowieka, Genewskiej Akademii Prawa Humanitarnego i Praw Człowieka. Profesor prawa na Uniwersytecie w Glasgow oraz sprawozdawca ONZ do spraw Tortur.

Jak ostrzegaliśmy was już na naszym portalu, przez ostatnie lata, program LGBT+ polega na dzieleniu i podbijaniu, a oni nie biorą jeńców. Kiedy maszerują pod tęczowym sztandarem, musisz wiedzieć, że to flaga bojowa i prowadzą wojnę. Wojna przeciwko komu? Przeciwko każdemu, kto nie ugnie się przed tym „demonicznym szaleństwem”. Wojna przeciwko zdrowemu rozsądkowi i przede wszystkim „prawdzie”, „prawu naturalnemu” oraz „Prawu Bożemu”.

Powiedzieliśmy wam to już wcześniej i powiem wam jeszcze raz tutaj. Walka nie toczy się o to, żebyś „zaakceptował i tolerował” transseksualistów, wcale nie. Walka polega na uchwaleniu praw, które zmuszą cię do zaakceptowania, że biologiczny mężczyzna może stać się kobietą, a biologiczna kobieta może stać się mężczyzną. To się właśnie dzieje, o to już teraz toczy się globalny bój.

Kochani, teraz zaczyna się koniec, a modlitwa jest waszą pierwszą linią obrony przed narastającą falą ciemności w dniach ostatecznych, które już trwają, w których już żyjemy. To nie jest „bajka na dobranoc”, to nie jest „wydumane myślenie”. To są realia w których żyjemy. To jest otoczenie w którym żyjemy a które na nas oddziałuje. Zatem módlmy się abyśmy nie ulegli pokusie, jak naucza nas Jezus Chrystus, Bóg- Człowiek.


Przeczytaj również:

Takiego poziomu „wewnętrznego rozpadu”, „zidiocenia” i „upadku autorytetów” ignorować nie można. Czas powstać z kolan!


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 3 Comments

  1. To się wszystko musi stać jak w Biblii napisane.Lgbty i inne bzdety to tylko wprowadzanie do transhumanizmu-powiedza że to dalsza droga ludzkości ku wyższej ewolucji i życia wiecznego.Z Panem Jezusem pozdrawiam.

  2. Św. Antoni Pustelnik zwany Antonim Wielkim (ur. 251 r.- zm. 356 r.) wygłosił swego czasu taką przepowiednię: „Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny”.
    Z Bożym Błogosławieństwem – Piotr NVS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *