Linie Qantas wprowadzą obowiązek posiadania „paszportu zdrowotnego”. Drogowskazy zniewolenia i rzucenie ludzkości na kolana.


Obecnie w Polsce odprawiana jest szopka, w której obsadzie bierze udział przede wszystkim Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski. Ich działania stanowią zagrożenie dla Polski jak i Polaków. Obowiązkowe szczepienia? Upadek gospodarczy? Gigantyczne zadłużenie? To tylko niektóre elementy samobójczych działań Morawieckiego oraz Niedzielskiego. Jeżeli do tego dołączymy świat biznesu, który chce nałożyć na ludzkość wszelkie możliwe sposoby inwigilacji, to otrzymamy całkowicie zniewolonego obywatela XXI wieku.

„Oczywiście potrzebujemy szczepionki, która będzie skutecznie działała w wyższym przedziale wiekowym, ponieważ te osoby są najbardziej narażone na ryzyko powikłań. Szczepionka musi działać u osób starszych, jednak mimo to wystąpią skutki uboczne. Dlatego jeśli mamy około 1 na 10 000 przypadków tego typu skutków ubocznych, to minimum 700 000 ludzi będzie cierpieć z tego powodu w samej Ameryce”.

Bill Gates.

Linie lotnicze Qantas wprowadzą obowiązek szczepień, przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 dla każdego, kto będzie chciał odbyć podróż międzynarodową. Wydano oświadczenie, w którym jednoznacznie sugeruje się, aby również inne linie lotnicze poszły w ich ślady i wymagały szczepień od pasażerów podróżujących za granicę, (tak zwany certyfikat zdrowotny). A to jedynie początek tyrani, która nadchodzi.

Szanowni Państwo, właśnie przed tym ostrzegaliśmy Was przez ostatnie miesiące. Szczepionka przeciwko koronawirusowi, która wkrótce ma się ukazać, będzie absolutnie obowiązkowa, nawet, jeśli na początku oficjalnie nikt tego nie mówił. Zaczynając od „stanowczej rekomendacji”, konglomerat farmaceutyczno polityczny nakaże szczepienia w konkretnych branżach, po czym lista ta będzie nieustannie wydłużana i jeżeli się nie zaszczepisz wówczas stracisz pracę.

To wszystko początkowo będzie dziać się na arenie międzynarodowej a następnie lokalnie. O to właśnie chodzi w tak zwanym Wielkim Resecie, będącym jawnym preludium przed wprowadzeniem Nowego Porządku Świata i ekspresowym narzucaniu nam woli tak zwanych elit. Drogi Czytelniku po prostu to się już zaczęło. Jeżeli dziś Jesteś w stanie powiedzieć, że Twojej wolności nic nie zagraża, wówczas nie dostrzegasz otaczającego Cię świata.

Przygotujcie się teraz, mentalnie i duchowo, na to, co nas może czekać w niedalekiej przyszłości. Pamiętajcie, że zniewolenie Żydów w nazistowskich Niemczech rozpoczęło się od ataków werbalnych, potem przymusowego noszenia Żółtej Gwiazdy, potem przeniesiono ich do gett, a na koniec do obozów koncentracyjnych na egzekucję. Krok po kroku przeprowadzano operację mordowania ludzi na masową skalę, dziś proces ten możemy określić mianem depopulacji, w procesie, którym szczepionki odegrają fundamentalną rolę.

W 1971 roku powstała znakomita książka zatytułowana „None Dare Call It Conspiracy”, w której przedstawiono fantastyczny plan rzucenia Ameryki na kolana. Chciałbym, żebyście przeczytali, co autorzy uznali za „14 drogowskazów do niewolnictwa”, a czytając, przefiltrujcie to, co czytacie przez pryzmat roku 2020. To pomaga w przebudzeniu się ze snu, z letargu intelektualnego, ponieważ wilk wchodzi frontowymi drzwiami.

14 drogowskazów zniewolenia:

 1. Ograniczenia dotyczące wyprowadzania pieniędzy z kraju oraz zakładania lub utrzymywania zagranicznego rachunku bankowego przez obywatela amerykańskiego.
 2. Zatrzymywanie osób bez procesu sądowego.
 3. Wymogi umożliwiające śledzenie prywatnych transakcji finansowych.
 4. Zniesienie prywatnej własności broni ręcznej.
 5. Stosowanie przepisów dotyczących obowiązkowej edukacji państwowej, w celu ograniczenia istniejących szkół prywatnych.
 6. Obowiązkowa demilitaryzacja narodów.
 7. Obowiązkowe leczenie psychologiczne dla pracowników pozarządowych lub uczniów szkół publicznych.
 8. Oficjalna deklaracja zakładająca, że ​​organizacje patriotyczne są wywrotowe w celu ich stłumienia.
 9. Wprowadzenie przepisów ograniczających liczbę osób, które mogą spotykać się w prywatnym domu.
 10. Wprowadzenie wszelkich możliwych przepisów, mających na celu utrudnienie uzyskania paszportów.
 11. Kontrola płac i cen, zwłaszcza poza okresem wojny.
 12. Wszelkiego rodzaju obowiązkowa rejestracja w celu kontrolowania ludzi.
 13. Wszelkie próby ograniczenia swobody przemieszczania się w Stanach Zjednoczonych.
 14. Wprowadzanie decydujących ustaw pod osłoną działań wywrotowych.

Obecnie w Polsce odprawiana jest szopka, w której obsadzie bierze udział przede wszystkim Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski. Ich działania stanowią zagrożenie dla Polski jak i Polaków. Obowiązkowe szczepienia? Upadek gospodarczy? Gigantyczne zadłużenie? To tylko niektóre elementy samobójczych działań Morawieckiego oraz Niedzielskiego. Jeżeli do tego dołączymy świat biznesu, który chce nałożyć na ludzkość wszelkie możliwe sposoby inwigilacji, to otrzymamy całkowicie zniewolonego obywatela XXI wieku.


Przeczytaj również:

Pandemia, której nie ma? Szczepionka będąca trucizną? TVPinfo i propaganda strachu? Odrzuć to i przeczytaj jak jest naprawdę.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz