Lipcowy Zamach Stanu. Schetyna wzywa do rebelii.

15 Lipcowy Zamach Stanu. Schetyna wzywa do rebelii

[fb_button]

,,Byliście tutaj z nami 16 grudnia, widzieliście, jak wyglądała organizacja puczu, jak to wszystko się zdarzyło. Mignął mi tutaj poseł Michał Szczerba. On był organizatorem puczu na posiedzeniu Sejmu. (…)Wiemy, że tylko w sposób spektakularny, pokazując i uruchamiając emocje, także tu w parlamencie i poza nim, będziemy mogli zablokować to złe prawo. To jest koniec epoki, koniec demokracji w Polsce. Dlatego bardzo twardo będziemy stawać i utrudniać wprowadzenie tego koszmarnego prawa.’’

Od paru dni działa już hasztag zamach lipcowy. Nazwa jest jasna a zatem przesłanie także, ów hasztag wpisuje się w obecną politykę PO oraz Nowoczesnej, które za wszelką cenę próbują obalić legalnie wybrany rząd w Polsce. Jest to kuriozalna sytuacja, ponieważ wygląda, że w Polsce nie może nikt sprawować władzy nawet w sytuacji, gdy został wybrany przez naród, jeżeli nie jest to PO, nie są to liberałowie często na usługach zachodu. A zatem mamy hasztag, mamy mocne zapowiedzi Grzegorza Schetyny, których część przytoczyliśmy na samym początku, mamy skrajne emocje, Obywateli RP, upadający KOD, i bardzo często nienawiść w oczach owych protestujących i samych organizatorów. Mamy to wszystko i powstaje zasadnicze pytanie, co tu się w zasadzie dzieje?

Nie popadajmy jednak w wir spekulacji i rozpocznijmy od faktu. Jeszcze do nie dawna Grzegorz Schetyna i praktycznie cała opozycja zaprzeczali, że w grudniu doszło do zamachu stanu, że owe działania miałyby mieć jakiekolwiek znamiona zamachu stanu. Dziś Ci sami ludzie z Grzegorzem Schetyną na czele potwierdzają, że był to pucz, mało tego szykują się na kolejny, bardziej efektowny i z większych rozmachem. A zatem, wygląda na to, że pan Schetyna okłamał wielokrotnie Polaków w żywe oczy. A zatem jest kłamcą, a zatem czy można wierzyć kłamcy, który w tak ważnej kwestii kłamał? Opozycja już wielokrotnie się ośmieszyła, nie przedstawia programu, lecz wzywa nieustannie do buntu, rebelii, niczym dziecko w piaskownicy skarży się, komu popadnie, że zabrano mu zabawkę. To jest nie poważne, nie tak powinna wyglądać opozycja w demokratycznym kraju. Taka opozycja niszczy ustrój demokratyczny, działa na szkodę Państwa i na koniec trzeba zauważyć, że kłamcom się nie powinno dawać wiary.

Kolejna kwestia, o której należy napisać to atak na dziennikarzy. Michał Rachoń znajduje się na czele listy dziennikarzy do rozliczenia, przynajmniej tak możemy wywnioskować ze słów jednego z rzeczników PO. Podobna sytuacja dotknęła tygodnik wSieci, czy Gazetę Polską, które to pozycje w sposób jasny i obiektywny relacjonują wydarzenia w Polsce i na Świecie, A zatem, dziś prawda jest bardzo mocno atakowana, dziś przedstawiciele owej prawdy są prześladowani. Czy nie przypomina to Wam drodzy Czytelnicy czasów PRL? Mnie osobiście tak.

A przecież dziennikarz jest człowiekiem, który relacjonuje dla nas, zwykłych obywateli, jego zadaniem i powinnością jest przekazywanie prawdy. I teraz powiem Wam, że wczoraj naszła mnie pewna myśl. W grudniu doszło do próby przejęcia władzy siłą w naszym kraju. Wiele stacji, których właścicielami są koncerny niemieckie przedstawiało tę całą sytuację w sposób skrajnie dramatyczny, podsycało emocje, by coś pękło, by coś wymknęło się z pod kontroli a przecież czasem wystarczy iskra by cała reszta posypała się niczym domino. Czy oni nie mają tego świadomości? A może działają z premedytacją licząc na eskalację, bo przecież wielu wyznaje zasadę TO MY BĘDZIEMY RZĄDZIĆ POLSKĄ I POLAKAMI CHOĆBY NA ZGLISZCZACH.

Potężne siły dążą do wywołania wojny domowej w Polsce.

Wówczas w grudniu gdyby nie relacja TVP, oraz takich portali jak właśnie wyżej wspomniane wSieci wówczas, kto wie, co by się stało, jaki obrót przybrałaby ta rebelia. Mało tego, w Polsce często nawołuje się do stworzenia Polskiego Majdanu, redaktor Tomasz Lis wielokrotnie o tym wspomina. A przecież na Ukraińskim Majdanie ginęli niewinni ludzie, tam doszło do wielu zbrodni i w naszej Ojczyźnie mamy stworzyć coś podobnego, mamy narażać Polaków i Polki? To jakiś czysty obłęd. Ale napiszę tak. W Polsce Majdan byłby możliwy jak najbardziej, ponieważ organizatorzy robią wszystko i robią to naprawdę dobrze, aby ów Majdan powstał, brakuje im tylko jednego, ale strategicznego czynnika. Tym czynnikiem są ludzie. Oni nie potrafią porwać za sobą narodu, bo gdyby to potrafili to prawdopodobnie dziś partia PiS nie byłaby już przy władzy.

Nie potrafią porwać narodu, ponieważ naród przestał im wierzyć, naród Polski widzi kłamstwo i hipokryzję, widzi ciągłe skarżenie na Polskę zagranicą, widzi te cyniczne uśmiechy i wypowiedzi, widzi, że tutaj chodzi o władzę a nie zwykłych obywateli. Ale PO słowami swojego szefa po raz kolejny wzywa do puczu. Dziś zostanie o 15 zorganizowany marsz, demonstracja anty rządowa. Wielu doszukuje się tutaj początku owego puczu. Ten marsz miałby się wymknąć z pod kontroli w godzinach nocnych tak by doszło do skrajnych zajść. Co się zatem dziś wydarzy tego nie wiemy. Wiemy natomiast jedno, działania opozycji są wysoce niebezpieczne, nie można ich bagatelizować, ponieważ nie znamy przyszłości i nie wiemy jak to się zakończy. Wiemy natomiast to, że dziś Polska jest nagminnie zdradzana, przez tych, którzy powinni jej bronić, jednak dla nich własne interesy są ważniejsze od racji stanu.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com

This article has 4 Comments

  1. ,To są zdrajcy Narodu Polskiego niegodni być moimi rodakami .Przynoszą wstyd naszej Ojczyżnie .

  2. tego człowieka trzeba napiętnować bo to co on robi przechodzi wszelkie pojęcie.

  3. Narodzie Polski nie Daj się zwieść, nie daj wiary kłamstwom które wzywają Was by wyjść na ulicę. To jest ułuda, która opętała liberalne władze.

Comments are closed.