Magia i okultyzm, czyli są granice, których przekroczenie jest niebezpieczne, przekroczywszy je bowiem, wrócić już niepodobna.


Współczesny mainstream opowiada się za obchodzeniem Halloween, twierdząc, że nie ma nic złego w tym „święcie”. Jednak wielu egzorcystów przestrzega przed obchodzeniem wyżej wspomnianej „okoliczności” dodając, że duchowa ciemność jest prawdziwa i zawsze obecna. Ponad to otacza ona wszystko. Ma swój wpływ na filmy, książki, politykę a nawet chrześcijańskie święta, takie jak Boże Narodzenie i Wielkanoc.

„Po wszystkim, co widzieliśmy niewiele napawa nas lękiem, ale to wciąż mnie nawiedza. Dwa miesiące przed naszym przyjazdem rodzina mieszkająca w tym domu uciekła z niego w środku nocy. Twierdzili, że jest nawiedzony. Kościół poprosił nas o pomoc, duchowni chcieli sprawdzić czy potwierdzimy zjawisko zgłoszone przez tych ludzi.

Rok przed przeprowadzką wyżej wspomnianej rodziny młody mężczyzna Ronald DeFeo dopuścił się wielokrotnego morderstwa w tym domu, chcieliśmy ustalić czy mordował powodowany wyłącznie gniewem czy może, jak zeznał w sądzie, kierowało nim coś demonicznego. Wówczas zrozumiałam, że bardziej do piekła zbliżać się już nie chcę.”

Lorraine Warren. Sprawa z Amityville, Nowy Jork 1976.

Współczesny mainstream opowiada się za obchodzeniem Halloween, twierdząc, że nie ma nic złego w tym „święcie”. Jednak wielu egzorcystów przestrzega przed obchodzeniem wyżej wspomnianej „okoliczności” dodając, że duchowa ciemność jest prawdziwa i zawsze obecna. Ponad to otacza ona wszystko. Ma swój wpływ na filmy, książki, politykę a nawet chrześcijańskie święta, takie jak Boże Narodzenie i Wielkanoc.

Nie jest tajemnicą, że ludzkość od zawsze była zafascynowana życiem pozagrobowym, a halloween to wydarzenie kulturowe, rodzaj dziwnych negocjacji z bytami pochodzącymi nie z tego świata. Trzeba zrozumieć, że w XXI wieku wciąż istnieją wiedźmy, czarnoksiężnicy i wyznawcy pradawnych religii pogańskich, którzy uważają Halloween za wielki festiwal, moment wzmożonej aktywności demonów, z którymi można nawiązać kontakt i wejść w pakt.

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.”

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Wielu rodziców pozwala swoim dzieciom dosłownie celebrować Diabła w halloween czy w trakcie innych okoliczności jak zabawy z wywoływaniem duchów a także grą na tabliczce Ouija. Kościół, za który Jezus przelał własną krew, nigdy nie powinien angażować się w takie wydarzenia jak halloween, które są mocno powiązane z okultyzmem i dziełami ciemności. Ideologia satanistyczna, która rozkwita na naszych oczach naucza swoich wyznawców kilku podstawowych kwestii. Jakich?

Nie wzbudzaj strachu przed tym, co światowe, nie ucz się przesądów, nie dawaj posłuchu chrześcijaństwu. Nauczaj, że odkupienie znajduje się w tobie, a więc to ty jesteś bogiem i kreujesz rzeczywistość i nadajesz jej nowe znaczenie. Nauczaj, że demon działa na podstawie duchowego porozumienia, szanując twoją wolność. Nauczaj wolności, ponieważ możesz wszystko a wszystko, co uczynisz stanie się prawem.

Satanizm to obecnie najszybciej rozwijająca się religia w Stanach Zjednoczonych, należy zauważyć, że jeden na dziesięciu amerykanów jest satanistą bardziej lub mniej tego świadomym.

Ta religia ma długą historię, ale dosłownie eksplodowała w ciągu ostatnich lat. Jestem prawie pewien, że teraz, co najmniej 20 procent amerykańskiej populacji głęboko zakorzeniła swoje życie w magii i okultyzmie. Mam tutaj na myśli zarówno kobiety jak i mężczyzn z różnych środowisk.

W ostatnim czasie satanizm ewoluował i stworzył zgubną ideologię bez barier i zasad, ideologia ta mogłaby zostać nazwana drogą ku przepaści, została jednak nazwana ideologią gender. Możecie mi wierzyć lub nie, ale za tymi wszystkimi promotorami i mam tutaj na myśli tych znajdujących się u szczytu piramidy ideologii gender. No, więc oni wszyscy sterowani są przez demony. Jaki mają cel? Zniszczyć chrześcijaństwo i człowieka.”

Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.

Logika identyfikacji globalnych przemian kulturowych ukazuje naszym oczom przewrotny sens szerzącego się spirytyzmu w filmie, polityce i kulturze. Sytuacja ta jest czymś niezwykle alarmującym, ponieważ ukazuje demona w roli czegoś oczywistego i otwarcie ujawniającego swoją obecność, zamiast ukrywać się w cieniu. Miliony ludzi nie rozumieją sedna sprawy, ponieważ nie rozumieją nadprzyrodzonych sił kierujących tymi pozornie rozdrobnionymi wydarzeniami.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Dużo można o szmaciarzach przeczytać w książce egzorcysty Andrzeja Kowalczyka
    pod tytułem „Rozeznawanie zniewoleń demonicznych”
    Tam też widać to, w czym szmaciarze się lubują, jak do tego doprowadzają i co potem robią.
    Mnie to mobilizuje do większej walki duchowej.
    Polecam taką postawę ale świadomym i nie bojącym się, bo reperkusje zawsze są.

Comments are closed.