„Małpi rozum”?: WHO zbierze się 21-07-22 roku, aby zdecydować, czy Małpia Ospa zostanie ogłoszona pandemią.


Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała, że 21 lipca ponownie zwoła swój komitet ekspertów ds. Ospy małpiej, aby zdecydować, czy epidemia stanowi globalny stan zagrożenia zdrowia. Zatem media głównego „zaprzedanego rynsztoku” już dziś przygotowują ludzi na bycie PRZERAŻONYM!!!, SKAMIENIAŁYM!!! I oczywiście ZDUMIONYM!!!

Każdy myślący człowiek (myślący samodzielnie) wie już, że testy PCR wykrywające koronawirusa powodującego chorobę COVID-19, są całkowicie niewiarygodne. Testy te są zdolne wykryć „koronkę” wszędzie, zatem wystarczy zwiększyć liczbę testowanych osób a już mamy przepis na kolejną falę pandemii i „psychozy maniakalnej”. Jak widać ta prawda jasna jak słońce, nie pozostaje zauważona przez rząd PiS.

Oni nadal idą w zaparte, chcą przebić głową mur i mówią nam że białe jest fioletowe a fioletowe tęczowe… No niestety taka „karuzela szaleństwa” już tym razem w naszej Ojczyźnie się nie przyjmie, chociaż wiem, że „Pisowscy” bardzo by tego chcieli, oj bardzo im się spodobało straszenie narodu wojną, pandemią, i czym tylko się uda, aby tylko zastraszone społeczeństwo „klęczało”, zaciskało pasa, zaciskało zęby, zbierało chrust na zimę i jadło mniej. Co jeszcze mówili przedstawiciele PiS? A no tak, jeszcze rzecznik Polskiego MSZ stwierdził, że jesteśmy sługami narodu Ukraińskiego.

Sądzę, że wielu naszych przeszłych Bohaterów, którzy już pomarli, a którzy przelewali krew za Rzeczpospolitą, teraz przewraca się w grobie, widząc co PiS wyprawia w naszej Ojczyźnie. Ale nie ważne, pozostawmy to na boku, dziś musimy raz jeszcze stwierdzić, że nasi rządzący w mojej opinii „postradali rozum”, jeżeli jakikolwiek kiedykolwiek posiadali. Jeżeli oni nadal chcą iść w „PLANdemię”, przy tych wszystkich dowodach jej zaprzeczających, to zaiste są „skrajnie bezmyślni”.

Wprowadzali bezpodstawne lockdowny, niszczyli gospodarkę, zadłużali finanse kraju, a zatem i każdego z nas. Wiele firm upadło, wielu ludzi popełniło samobójstwo, wiele rodzin się rozpadło, całe pokolenie młodych Polek i Polaków w większym lub mniejszym stopniu ma i będzie mieć „problemy psychiczne” z tym związane. A mimo to dalej przekaz jest jeden: „kolejna fala, kolejna fala, bójcie się, szczepcie się, noście maseczki, kolejna fala, jeszcze groźniejsza, jeszcze bardziej mordercza fala”. O nie, ja dziękuje i wysiadam z tego „pociągu zmierzającego do samozagłady”.

Reasumując wstęp pragnę napisać, a w zasadzie wyrazić nadzieję, że tym razem naród Polski w znacznej swojej większości powie NIE, temu „pandemicznemu psychiatrykowi”, i tym „siewcom propagandy lęku”. Moje nadzieje opieram na obserwacji osób z którymi mam styczność. Wiele z tych osób widzę pierwszy raz w życiu, ale w czasie rozmowy dostrzegam ewidentne oznaki przebudzenia względem „korona świrusa”. Czegoś takiego nie było w pierwszym roku „PLANdemii”, dziś to już jest, a to doskonały fundament pod nadzieję.

Tyle wstępu czas przejść do meritum naszej dzisiejszej publikacji. Otóż Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała, że 21 lipca ponownie zwoła swój komitet ekspertów ds. Ospy małpiej, aby zdecydować, czy epidemia stanowi globalny stan zagrożenia zdrowia. Zatem media głównego „zaprzedanego rynsztoku” już dziś przygotowują ludzi na bycie PRZERAŻONYM!!!, SKAMIENIAŁYM!!! I oczywiście ZDUMIONYM!!!

Zapytasz dlaczego? Ponieważ przypadki ospy małpiej nasilają się (wśród gejów) i, proszę zauważyć, nie rozprzestrzeniają się poprzez kontakt seksualny (ale znajdują się w łaźniach, saunach i barach gejowskich), takie są oficjalne zgłoszenia. Och, jeszcze jedno, amerykańska lewica (jeżeli tak możemy napisać) ustaliła, że nazwa „małpia ospa” jest rasistowska i wkrótce ją zmieni. Witamy w nowym cyrku a przedstawienie brzmi: „małpa ospa i małpi rozum”.

Chociaż przykro mi, że (głównie geje) doświadczają wybuchu ospy małpiej, cieszę się, że w około 99% wszystkich przypadków, podobnie jak w COVID-19, chorzy wracają do zdrowia. Dlaczego więc WHO rozważa w ogóle ogłoszenie ospy małpiej następną pandemią? Rozważa, ponieważ pandemia (PLANdemia) COVID-19 wygasła, zanim Nowy Porządek Świata mógł zakończyć zakładanie „zamordystycznego sklepu”, nawet Bill Gates jest z tego powodu smutny.

A teraz zdradzimy wam jakie jest najlepsze lekarstwo na Małpią ospę… Zamaskuj się, izoluj, stań w odległości sześciu metrów od innych osób i zjedz banana, są one doskonałym źródłem potasu. Oczywiście teraz kpie sobie, jednak banany są zaiste zdrowe i w związku z tym każdemu kto je lubi życzymy smacznego. Natomiast co do samej Małpiej Ospy to można spokojnie na to całe szaleństwo położyć lagę.


Przeczytaj również:

Małpia ospa czy „małpi biznes”? Ktoś ponownie chce nas „wydymać”, jak w przypadku „PLANdemii” COVID-19.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz