Marilyn Manson Cz.1 Antychryst namaszczony przez LaVeya.


19 Marilyn Manson Cz.1 Antychryst namaszczony przez LaVeya


,,Mam nadzieję, że zostanę zapamiętamy jako osoba, która doprowadziła do upadku chrześcijaństwa, do jego końca.’’

Marilyn Manson.

Drogi Czytelniku zanim zaczniesz czytać naszą dzisiejszą publikację, chcemy abyś Wiedział, że nie jest naszą intencją, nakłanianie Cię do przekonania, że muzyka metalowa jest zła i że nie Powinieneś jej słuchać. Rodzaj muzyki, którą słuchasz, która wpada Ci w ucho to tylko i wyłącznie sprawa Twojego gustu. Naszą intencją, z którą rozpoczynamy dzisiejszy artykuł jest troska czy też próba ukazania nienawiści, jaką Marilyn Manson promuje i szerzy przeciwko chrześcijańskiemu kościołowi i ogólnie nauczaniu Jezusa a także podstawowym wartościom człowieczeństwa.

Otóż Manson jest znany z publicznego palenia Biblii, plucia na oblicze Jezusa upamiętnione w licznych obrazach i przeklinania ogólno pojętego chrześcijaństwa. Fakt, że Manson ma na jednym ze swoich albumów zdjęcie z napisem „Antichrist Superstar” na którym znajdują się dwaj członkowie jego zespołu, pijący mocz przez słomkę, budzi już na wstępie znak zapytania. Jeśli ktoś to popiera, lub uważa, że tego typu postawa jest po prostu „cool”, to najprawdopodobniej ma pewne zaburzenia psychiczne.

Wokalistka Pussycat Dolls ujawniła powiązania z satanizmem.

Marilyn Manson szczególnie na koncertach, zachowuje się jak ktoś opętany przez jakąś niewidzialną siłę, bądź istotę pochodzącą bezpośrednio z piekła. W show biznesie muzycznym jest określany mianem rockowego piosenkarza. Jednak nie wspomina się, że w rzeczywistości jest on także rekrutem tak zwanego Kościoła Szatana, w którym nosi tytuł „wielebnego”. Ów tytuł otrzymał od samego Antona LaVeya, założyciela Pierwszego Kościoła Szatana i autora „Biblii Szatana”. Manson zaczął czcić LaVeya od czasu, gdy był nastolatkiem.

Manson, którego prawdziwe imię i nazwisko brzmi Brian Warner, był nienawidzącym Boga człowiekiem od czasów, dzieciństwa. W Internecie krąży fałszywa opowieść o wczesnym życiu Briana Warnera. Owa opowieść próbuje w zakłamany sposób wyjaśnić, dlaczego Manson tak bardzo nienawidzi chrześcijan i wszystkiego, co jest w jakikolwiek sposób związane z Jezusem. Historia szerzy kłamstwo o tym, jak to Brian został odrzucony przez grupę młodzieżową w kościelnej szkole, ponieważ wyglądał i ubierał się inaczej niż inni uczęszczający do tej samej szkoły, więc zwrócił się do satanizmu.

Faktem było, że Brian Warner pojawiał się w kościele ubrany w czarny strój i nosił satanistyczne podkoszulki. Faktem jest jednak także i to, że próbował zastraszyć innych nastolatków mówiąc im o takich rzeczach jak zasady szatana i warunki oddania się pod władanie demona. Pokazał również zgromadzonym szatański znak i powiedział, że to Diabeł jest bogiem. Na koniec przyznał otwarcie, że jest homoseksualistą i molestuje dzieci. Kilku nastolatkom z kościoła, oferował uprawianie z nim seksu.

Satanizm Cz.2 COŚ potężnego nim zawładnęło.

Manson po pewnym okresie twórczości zaczął palić Biblie na koncertach i wypowiadał liczne wezwania do zebranych i do samego Szatana względem, którego okazywał nieskończone oddanie i zamiłowanie. Zachęcał swoich słuchaczy do odrzucenia Jezusa Chrystusa i przyjęcia Szatana do ich serc i umysłów, a także przyjęcia jego samego jako Antychrysta. Zachęcał do wejścia w bliższą relację z mrokiem, bo inaczej tego nazwać nie można.

Drodzy Czytelnicy po przez tego typu działanie można w rzeczywisty sposób wejść w układ z demonem, wejść w orbitę jego oddziaływania po przez dobrowolne zerwanie więzi z Jezusem i wykazanie chęci spotkania z Szatanem. Można tylko zastanawiać się ile osób po przez działanie Mansona zostało dotkniętych opętaniem i zmarnowało sobie życie. W tym destrukcyjnym aspekcie działania i otwartej walki z Jezusem faktycznie Marilyn Manson może uważać siebie za Antychrysta.

Na swoich koncertach sprzedaje koszulki zachęcające dzieci do zabijania Boga, zabijania rodziców, a następnie zabicia samego siebie. Przerażające jest to, że wielu nastolatków popełniło samobójstwo tuż po powrocie z demonicznych koncertów Mansona, co jednoznacznie pokazuje, jaką siłę oddziaływania ma ten człowiek, a w zasadzie Demon po przez tego człowieka.

Tak jak są święci, którzy mogą czynić cuda w imię Boga tak też są nazwijmy to święci Lucyfera, którzy czynią zło dzięki mocy demona. Marilyn Manson oddał bardzo wiele Szatanowi stąd wprost proporcjonalnie otrzymuje od niego dary, które z kolei wykorzystuje do zdobycia sławy, pieniędzy, ale także szerzenia upadku, zła i wypaczenia.

Lady Gaga wyznaje, że została opętana przez mroczne siły.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com