Marilyn Manson Cz.2 Człowiek, który spotkał i poznał Szatana.


20 Marilyn Manson Cz.2 Człowiek, który spotkał i poznał Szatana


,,Moja mama mówiła mi, kiedy byłem dzieckiem: „Jeśli przeklinacie w nocy, diabeł przyjdzie do was, kiedy będziecie spać, jeśli nienawidzicie drugiego człowieka diabeł was dostrzeże i pokocha.” Byłem podekscytowany, ponieważ naprawdę chciałem, żeby to się stało, chciałem spotkać w swoim życiu demona. Chciałem tego bardziej niż cokolwiek innego. Dziś już wiem, że mi się udało i to jest piękne.’’

Marylin Manson.

Pierwszą część publikacji poświęconych Mansonowi kończyliśmy wzmianką o jego licznych zachętach względem dzieci i młodzieży, jakie wystosowuje w trakcie koncertów bezpośrednio do zebranych. Manson bardzo często podkreśla także, że piekło jest wspaniałym miejscem i że nie należy się go obawiać. Mówi, że jest to jedna wielka impreza na wieczność z wszystkimi narkotykami i seksem. Apeluje do fanów, aby unikali presji tego świata, popełniając samobójstwo, które prowadzi do wyzwolenia. Zauważamy, że Manson popiera samobójstwo.

Chcemy również na samym wstępie wspomnieć o pewnej niepotwierdzonej pogłosce mówiącej, że Marilyn Manson poddał się zabiegowi usunięcia dwóch dolnych żeber tak, aby móc uprawiać seks oralny z samym sobą. Sam zainteresowany wielokrotnie przechwalał się tym w wywiadach. Z kolei Twiggy Rameriez, jeden z członków zespołu Mansona, został aresztowany za molestowanie małego chłopca. Manson i Twiggy często całowali się w trakcie trwania koncertów, natomiast Manson i Trent Reznor z zespołu satanistycznego „Nine Inch Nails” odbyli stosunek seksualny.

Satanizm Cz.3 Zagrożenia o których się nie mówi.

Marilyn Manson wielokrotnie brał krzyż Jezusa i wypróżniał się na nim na scenie, oddawał mocz na obrazach Jezusa podczas swoich koncertów i zachęcał nastolatków uczestniczących w imprezie do popełniania aktów sodomii. Ale to nie wszystko, uprawiał także seks z wybranymi osobami z publiczności i członkami własnego zespołu oraz gwałcił kobiety na scenie. Na wczesnych koncertach, zanim zespół był sławny, Marilyn Manson nakazywał dziewczętom tańczyć nago w klatkach, podczas gdy mężczyźni gromadzili się wokół nich i pluli na nie. Ostatecznie Manson został aresztowany kilka razy i skazany w 13 stanach w USA.

Kilka lat temu Marilyn Manson wystąpił na żywo w MTV European Video Music Awards w Dublinie w Irlandii dla około miliarda widzów. Oto fragment jego wypowiedzi na zakończenie występu.

,,To było dość ironiczne, że nastolatki z implantami piersi i raperami charakteryzującymi się wysokim poziomem brutalności w wypowiadanych tekstach, spędzały całe noce dziękując Jezusowi Chrystusowi za otrzymane dary. Jest to wyraźnie nienormalne i niechrześcijańskie postępowanie, że ci rzekomi przyjaciele Boga zarabiają swoje miliony na jawnej obłudzie, więc ja wybrałem bardziej uczciwy sposób, by podziękować bogu, jednak ja mam innego boga niż oni. Szerzę jego chwałę i nauki na całym świecie. Lubię seks, przemoc, narkotyki i się z tym nie kryję.’’

To właśnie muzyka Mansona wpłynęła na Erica Harrisa i Dylana Klebolda do tego, aby zabić chrześcijan w Columbine High 20 kwietnia 1999 roku. Sami sprawcy przyznali, że to dzięki inspiracji płynącej bezpośrednio z tekstów Mansona zdecydowali się na swój czyn, ponieważ jak dodają, nienawidzą chrześcijaństwa jak niczego innego na świecie.

20 Marilyn Manson Cz.2 Człowiek, który spotkał i poznał Szatana 2

Manson, wyświęcony wielebny w kościele szatana, okalecza się na scenie, rozrywa Biblię i wypowiada bluźnierstwa przeciwko Jezusowi i wszystkiemu, co z Nim jest związane. Koszulki Mansona deklarują: ,,Zabij swoich rodziców’’ i „Kocham szatana”. Jeden z albumów Mansona nosi tytuł Antychryst Superstar. Manson twierdzi, że Antychryst Superstar pochodzi z nadprzyrodzonej inspiracji, oto jego słowa.

,,Słyszałem ten album jako skończony, słyszałem to w snach. To było jak objawienie Jana Chrzciciela czy coś takiego. Myślę, że za każdym razem, gdy ludzie słuchają tego nowego albumu, wówczas Bóg zostaje wyniszczany w ich głowach.’’

Manson cechuje się jedną podstawową skłonnością, otóż nienawidzi Jezusa z Nazaretu oraz Jego nauczania i wszelkimi dostępnymi sposobami walczy z chrześcijaństwem. Tego typu działanie ukazuje prawdę o tym człowieku, w kogo jest mocy i komu służy. Otóż Lucyfer nienawidzi Boga i człowieka, nienawidzi wszystkiego, co dobre to też doskonali wyznawcy nauk Lucyfera także powielają ową nienawiść, którą wpaja im ich mistrz. Manson wyznaje także ciekawą rzecz, która w jakimś stopniu tłumaczy genezę jego upadku i późniejszą tęsknotę za szatanem.

,,Moja mama mówiła mi, kiedy byłem dzieckiem: „Jeśli przeklinacie w nocy, diabeł przyjdzie do was, kiedy będziecie spać, jeśli nienawidzicie drugiego człowieka diabeł was dostrzeże i pokocha.” Byłem podekscytowany, ponieważ naprawdę chciałem, żeby to się stało, chciałem spotkać w swoim życiu demona. Chciałem tego bardziej niż cokolwiek innego. Dziś już wiem, że mi się udało i to jest piękne.’’

Wypowiedzi tego typu są jednoznaczne i wyjaśniają osobę Mansona. Otóż możemy pokusić się o stwierdzenie, że ten człowiek zawarł pakt z demonem, jest mu posłuszny i wykonuje polecenia swojego przewodnika duchowego. W zamian otrzymuje władzę, pieniądze i sławę. W dzisiejszym tak zwanym show biznesie jest wielu anonimowych ludzi, którzy zaprzedali się złu tylko po to, aby mieć swoje pięć minut, będące jedynie marnością nad marnościami.

Satanizm Cz.4 Zacieranie odwiecznych granic dobra i zła.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. bvbfan4ever.deviantart.com


Dodaj komentarz