Maryja w Trevignano Romano Cz.1: choroby, wojny i broń chemiczna czyli módlcie się, ponieważ nadchodzi wojna światowa.


„Jesteście bliscy wielkiej wojny, cały świat jest już właściwie w stanie wojny, módlcie się więc za niego i o nawrócenie rządzących. Spełni się wszystko, co zostało przepowiedziane. Moje dzieci, to co was czeka, będzie trudne, ale nie zapominajcie o ogromnej ochronie, jaką będziecie mieli z nieba, jeśli tylko pozostaniecie wierni mojemu Jezusowi.” Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 9 grudnia 2017 roku.

Ostatnie wydarzenia do jakich dochodzi na naszej planecie, mobilizują coraz więcej osób do zadania pytania o „Czterech Jeźdźców Apokalipsy”. Kim są? Co symbolizują? Jakie niosą przesłanie? Kiedy nadejdą, a może już są pośród nas? W tej kwestii jasnej i klarownej odpowiedzi udziela nam Friedrich Reck Malleczewen, i właśnie od przytoczenia jego wypowiedzi, chcę rozpocząć dzisiejszą publikację:

Biada tym, którzy w tych latach nie słyszeli odgłosu kopyt koni Apokalipsy. Biada temu, kto nie nauczył się ufać Bogu pod słońcem szatana, które wychyliło się ponad horyzont w przerażający sposób. Biada tym, którzy nie potrafią zrozumieć, że od czterech stuleci zawładnęły światem racjonalistyczne herezje, teraz zaś tajemnica tego, co irracjonalne zbliża się do drzwi.”

Stwierdzenie: „tajemnica tego, co irracjonalne zbliża się do drzwi”, jest w mojej opinii wskazaniem na antychrysta, którego ujawnienie w naszych czasach stało się bardziej prawdopodobne, aniżeli kiedykolwiek wcześniej w historii ludzkości. I oczywiście nie ma najmniejszego znaczenia czy ludzkość w to wierzy czy też nie. Mało tego, uważam, że antychrystowi zależy na tym, aby ludzkość nie miała pojęcia o jego ujawnieniu się, tak aby przez to mógł poprowadzić za sobą, jak największą część ludzkości ku wiecznemu potępieniu.

O samej naturze antychrysta napisaliśmy na naszym portalu wiele publikacji. Dziś natomiast w nawiązaniu do „eschatologii” oraz po prostu „końca czasów”, chcemy skupić się na kolejnych bardzo ważnych objawieniach Maryjnych, jakie mają miejsce w Trevignano Romano. Dotyczą one choroby, wojny i broni chemicznej. Innymi słowy wszystkiego tego co obecnie ludzkość sama sobie gotuje, oraz jeszcze zgotować pragnie.

Módlcie się, ponieważ nadchodzi wojna światowa.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 26 września 2016 roku.

Wojna z użyciem broni chemicznej toruje sobie drogę, trzęsienia ziemi będą trwać bezustannie, ale nie lękajcie się, ukochane dzieci, zawsze będę was ochraniać.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 11 lutego 2017 roku.

Módlcie się za Europę i Stany Zjednoczone, ponieważ broń jądrowa do wielkiej wojny jest już gotowa.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 25 lutego 2017 roku.

Swój komentarz w kwestii objawień zwiastujących nadejście globalnego konfliktu, udzieliła Gisella Cardia: „Matka Boża dokładnie zaznaczyła, że zbliża się nowa wojna światowa, ale zachęcała też swoje dzieci, by nie traciły pogody ducha i dużo się modliły. Zapewniała, że Ona jest tu po to, aby nas chronić, a nie straszyć. Uratują się ci, którzy kochają Jej Syna i modlą się na różańcu. Komentarz ten pochodzi z dnia 26 lipca 2016 roku.

Wielu obserwatorów, czy po prostu odbiorców orędzi Maryjnych, postrzega je przez pryzmat straszenia. To jednak całkowicie błędne podejście, ponieważ Maryja przybywa na ziemię aby ostrzec ludzkość zawczasu, aby ta po przez pokutę i modlitwę nawróciła się i aby ludzie po śmierci dostąpili zbawienia a nie potępienia. Jest to akt miłosierdzia i miłości, gdy przed tragicznym wydarzeniem, ostrzega się o nadchodzącym wydarzeniu, co daje czas na ustosunkowanie się względem tego co nadchodzi a następnie zmianę swojego życia na zgodne z Wolą Bożą. Lepiej mieć ten czas, aniżeli go nie mieć.

Jestem tu nie po to, by zapowiadać katastrofy, ale ochronić was przed złem, które szerzy się za ziemi. Szykuje się kolejna wojna, ale wy bądźcie wierni mojemu Synowi i dziesięciu przykazaniom i gorliwie odmawiajcie różaniec.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 3 grudnia 2016 roku.

Módlcie się o pokój na ziemi. Trwają przygotowania do wojny, w którą zaangażowane będą Rosja, Chiny i Stany Zjednoczone.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 24 stycznia 2017 roku.

Cierpię z powodu tego, co was czeka – przepowiedziałam już trzęsienia ziemi i powodzie oraz apostazję, wszystko to działo się na waszych oczach. Nadszedł czas, zbliża się wojna na świecie, trwają do niej przygotowania.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 28 października 2017 roku.

Jesteście bliscy wielkiej wojny, cały świat jest już właściwie w stanie wojny, módlcie się więc za niego i o nawrócenie rządzących. Spełni się wszystko, co zostało przepowiedziane. Moje dzieci, to co was czeka, będzie trudne, ale nie zapominajcie o ogromnej ochronie, jaką będziecie mieli z nieba, jeśli tylko pozostaniecie wierni mojemu Jezusowi.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 9 grudnia 2017 roku.

Szanowni Państwo, nadszedł „czas” w którym nie ma już „czasu” na rozważania typu: „Bóg istnieje czy nie istnieje?” Lub też: „mam czas, zmienię swoje życie na lepsze w przyszłości”. Otóż czasu już nie ma. Jeżeli wierzysz w Boga to przylgnij do Niego całkowicie już TERAZ, albowiem tylko takie osoby ostoją się w obliczu tego co nadciąga, a co zaiste jest już u drzwi. Wielka próba naszych czasów, naszego pokolenia już trwa odkąd rozpoczęła się „PLANdemia” COVID-19. Jednakże to zaledwie pierwszy akt, nadchodzącego zła.


Przeczytaj również:

Maryja do G. Cardia, 16-11-2019 r.: „Pamiętajcie, że wojny, nieszczęścia i wszystko, co się wydarzy, otworzy drzwi Antychrystowi.”


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *