Masoneria oświecona naukami Iluminatów, wykreowała „Tajemnicę Tajemnic” to jest: „«porządek Lucyfera» zastąpi «chaos» Boga”.


„Nie zamierzam podawać w wątpliwość, że nauki Iluminatów i zasady jakobinizmu nie rozprzestrzeniły się w Stanach Zjednoczonych. Wręcz przeciwnie, nikt nie jest z tego bardziej zadowolony niż ja.” Słowa te napisał Prezydent USA, George Washington w liście z 1782 roku. Konkluzja dzisiejszej publikacji jest następująca: bractwo Iluminatów jest realne i stanowi tajemnicę w tajemnicy. Iluminaci to głęboko zakonspirowane bractwo wewnątrz Masonerii i to „oni” stanowią apokaliptyczną głowę węża, którym jest szatan.

„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Przez wiele lat wielki niepokój budziła rola masonerii w wydarzeniach światowych, poczynając od rewolucji amerykańskiej i francuskiej aż po nasze czasy. Ten niepokój można lepiej zrozumieć, zapoznając się choćby tylko z krótką listą ważniejszych masonów. Figurują na niej amerykańscy prezydenci: Washington, Monroe, Jackson, Polk, Buchanan, Andrew Jackson, Garfield, Taft, Harding, Truman, Ford oraz Teddy i Franklin Roosevelt.

Tak wielka różnorodność członków organizacji skłoniła Baigenta i Leigh do stwierdzenia, że: „wolnomularstwu nie można przypisać określonej orientacji politycznej.” Jednakże w swoich szczegółowych studiach nad początkami masonerii i zakonu templariuszy nie wzięli pod uwagę przenikania do wolnomularstwa Iluminatów pod koniec XVIII wieku. Zaszczepili oni wolnomularzom filozofię Hegla i Weishaupta, w tym maksymy w rodzaju: „cel uświęca środki” i „synteza wymaga zderzenia dwóch przeciwstawnych sił”.

Badacze dowodzą, że oświecone wolnomularstwo wykorzystywało zawsze i wszędzie każdą okazję do umocnienia swojej pozycji, niezależnie od tego, którą stronę w danym momencie popierało. I teraz po tym wstępie przechodzimy do sedna nauk masonerii, oświeconej naukami Iluminatów, naukami określanymi mianem Tajemnicy Tajemnic. Otóż masońskie „Ordo ab Chao” („Porządek z chaosu”) powszechnie interpretuje się jako postulat wzniesienia porządku opartego na wiedzy bractwa w kontrze do chaosu różnych ludzkich wierzeń i poglądów, postulat ustanowienia Nowego Porządku Świata.

Epperson wyjaśnia, że hasło to w rzeczywistości znaczy: „«porządek Lucyfera» zastąpi «chaos» Boga”. Texe Marrs formułuje swoją interpretację w bardziej przyziemny sposób, pisząc, że „Ordo ab Chao” jest „tajną doktryną Iluminatów” opartą na heglowskiej maksymie „kryzys stwarza okazje”. Marrs stwierdza, że „dążą oni do wywołania chaosu, wzbudzenia gniewu i niezadowolenia wśród ludzi i wykorzystania «rozpaczliwej ludzkiej potrzeby porządku».”

Każdy powinien zrozumieć, że żyjemy w świecie, który nie jest snem, złudzeniem i iluzją, lecz realnością dotykającą najgłębszych sfer ludzkiego istnienia. Świat ten został w taki sposób skonstruowany, że dziś chce sięgnąć po Twoje serce, po Twoją duszę, w pewnym sensie dąży do zniszczenia indywidualizmu oraz ludzi myślących samodzielnie. Świat chce przejąć kontrolę nad człowiekiem, chce odebrać mu wolność. Tak prezentuje się Nowy Porządek Świata, tak prezentuje się nowy rak totalitaryzmu.

Porządek w miejsce sztucznie wykreowanego chaosu, tak wygląda ideologia postępowania masonerii oraz Iluminatów. I nie ma tutaj znaczenia, jaki odsetek ludzi wierzy w istnienie tego lucyferycznego bractwa, ponieważ bez względu na wyżej wspomnianą wiarę, oni istnieją. Tak jak Bóg z Biblii Ma swoich wyznawców, swoich świętych, podobnie Lucyfer posiada swoich wybrańców i „świętych”. I tak jak Bóg z Biblii obdarza swoimi łaskami i darami, tak i Lucyfer posiada swoje dary demoniczne.

Szanowni Państwo dzisiejsza publikacja jest skierowana przede wszystkim do osób „wtajemniczonych”, którzy w swoim życiu kierowali się własną drogą i dotarli do informacji, które nie pojawiają się w telewizji czy kolorowej prasie. Dzisiejsza publikacja stanowi odkrycie niewielkiej części prawdy o wiedzy tajemnej, którą kierują się Masoni a także i przede wszystkim Iluminaci. Wielu nie zrozumie tego, co napisaliśmy powyżej, wielu to wyśmieje i stwierdzi, że to jakieś brednie jednak ten, kto zrozumie, ten będzie wiedział, ten będzie bogatszy o kolejne elementy układanki świata zakrytego przed oczami „zwykłych śmiertelników”.

„Będą was atakować, pomawiać, starać się zniszczyć waszą karierę i rodzinę. Będą starali się zniszczyć wszystko, co ciebie dotyczy, w tym twoją reputację. Będą kłamać, kłamać i kłamać, a potem będą robić jeszcze gorsze rzeczy. Będą robić wszystko, co uznają za potrzebne. Clintonowie to przestępcy. Pamiętajcie, to przestępcy.

Na naszą wielką cywilizację tu w Ameryce i w całym cywilizowanym świecie przyszedł czas rozliczenia. Widzieliśmy to w Wielkiej Brytanii, która zagłosowała, by uwolnić się od globalnego rządu, globalnych umów handlowych i globalnych umów imigracyjnych, które zniszczyły ich suwerenność i zniszczyły wiele krajów.”

Donald Trump.

„Nie zamierzam podawać w wątpliwość, że nauki Iluminatów i zasady jakobinizmu nie rozprzestrzeniły się w Stanach Zjednoczonych. Wręcz przeciwnie, nikt nie jest z tego bardziej zadowolony niż ja.” Słowa te napisał Prezydent USA, George Washington w liście z 1782 roku. Konkluzja dzisiejszej publikacji jest następująca: bractwo Iluminatów jest realne i stanowi tajemnicę w tajemnicy. Iluminaci to głęboko zakonspirowane bractwo wewnątrz Masonerii i to „oni” stanowią apokaliptyczną głowę węża, którym jest szatan.


Przeczytaj również:

Pandemia to proces inicjacji magicznej: kwarantanna (izolacja), mycie dłoni (odrzucenie), maseczka (dehumanizacja).


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz