Microchip i znamię bestii to etap przygotowań podprogowego uświadomienia człowiekowi, że coś się zbliża, naciąga starożytna obecność.


Większość wielkich koncertów lub wydarzeń o zasięgu globalnym, posiada jedną wspólną cechę, ci wszyscy organizatorzy owych wydarzeń są obecnie na etapie rozgrzewki i przygotowań, mających na celu podprogowe uświadomienie człowiekowi, że coś się zbliża, naciąga starożytna siła, o której pisano w wielu księgach. Dla jednych będzie to antychryst, dla innych rząd światowy lub jedna wspólna religia, niemniej jednak, przesłanie stanowi monolit.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

„Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.”

David Spangler.

Amie DD jest inżynierem oprogramowania i sama opisywała twórcę rzeczy jako wewnętrzne możliwości działania technologicznego człowieka. W filmie o tym samym tytule wyjaśniła, że ​​wiele lat temu wszczepiła w swoje ramię chip RFID, którego użyła do otwarcia drzwi domu. Następnie zamówiła nowy model trzeciej generacji i zdała sobie wówczas sprawę, że mogłaby zrobić coś podobnego z kartą dostępu, więc postanowiła wyjąć układ z karty i wszczepić go w ramię.

W miarę upływu czasu ludzie przestali się obawiać rozwoju ludzkiej technologii wszczepialnej i zaczęli się nią zajmować, a teraz wielu amatorów szuka sposobów na zrobienie tego we własnym zakresie. To nowa granica, na której rozwój giganci z Doliny Krzemowej inwestują miliardy. Jak nieustannie podkreślamy, ścieżka do wszczepionych mikrochipów przebiega w trzech krokach. Krok 1: stawiają cię przed komputerem. Krok 2: uzależniają twoje życie od technologii. Krok 3: to, co się właśnie dzieje.

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.”

Apokalipsa Świętego Jana.

Większość wielkich koncertów lub wydarzeń o zasięgu globalnym, posiada jedną wspólną cechę, ci wszyscy organizatorzy owych wydarzeń są obecnie na etapie rozgrzewki i przygotowań, mających na celu podprogowe uświadomienie człowiekowi, że coś się zbliża, naciąga starożytna siła, o której pisano w wielu księgach. Dla jednych będzie to antychryst, dla innych rząd światowy lub jedna wspólna religia, niemniej jednak, przesłanie stanowi monolit.

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Jedna z najważniejszych prezentacji wszczepialnej karty microchipowej NFC została pokazana podczas Gitex Technology Week w 2019 roku, która zakończyła się 10 października. Kilka ministerstw, w tym Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Finansów USA, wyraziło zainteresowanie tą technologią. Ten biokompatybilny implant NFC wielkości ziarna ryżu można włożyć bezpośrednio pod skórę między palcem wskazującym a kciukiem.

Ponad to, chip można wstrzyknąć pod skórę jako formę szczepionki, wyjaśnił Jowan Osterlund, założyciel CEO Biohax International. Jego firma wyprodukowała tysiące takich układów w Szwecji i Europie. Czy pamiętacie jeszcze czasy, kiedy kupując nowy samochód otrzymywaliście dwie pary kluczy? Jeden do fizycznego odblokowania drzwi, a drugi do włożenia i obrócenia silnika? Dzisiaj mamy inteligentny system otwierania pojazdu bez kluczyka, możemy odblokowywać i uruchamiać samochody ze smartfona, a nawet machać rękami, aby uzyskać dostęp do pojazdu.

Prace nad umaszynowieniem ludzi prowadzi także znana wszystkim firma Google. Do tej pory, stworzyła ona już okulary, które wprost umożliwiają ludziom szybki dostęp do Internetu poprzez błyskawiczny transfer danych bezpośrednio do siatkówki gałki ocznej i nerwu wzrokowego. Stąd już tylko mały krok, aby w mózgi ludzi wszczepiać maleńkie elektroniczno – biologiczne implanty, które się z nim zintegrują na stałe, na poziomie molekularnym i DNA, a tym samym, włączą nasze mózgi, poprzez naziemny  lub satelitarny sygnał cyfrowy, do globalnej, komórkowej sieci telekomunikacyjnej GSM oraz do sieci Internetowej.

Cyborgizacja istot człowieczych już się niestety zaczęła. Ostatnio, w Internecie, jest wręcz wysyp reklam zachwalających udoskonaloną technologię, którą kiedyś opracowała firma SITA. Reklamy te są generalnie typu: „nauczymy cię na przykład w dwa tygodnie mówić perfekcyjnie w dowolnym języku obcym”. Pewnie i nauczą, nie przeczę, ale wykorzystają do tego urządzenia działające na naszą podświadomość i takie, które wykorzystują tak zwane fale mózgowe naszych umysłów.

Proszę Państwa, w ten sposób do naszych mózgów można wgrać nie tylko znajomość języków obcych, ale cokolwiek innego, co tylko rządzonym nami będzie się podobało. Reasumując istnieje bardzo duże ryzyko tego, że po przez wszczepienie do ciała człowieka obcego urządzenia elektronicznego będzie można po przez to urządzenie oddziaływać na daną osobę, kontrolować jej zachowanie, myśli, przekonania, po prostu dokonać całkowitego zniewolenia ludzi a następnie jak największej części cywilizacji.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz