Miley Cyrus w programie ,,The Voice’’ radzi swoim fanom, by czcili Szatana.,,Satanizm to obecnie najszybciej rozwijająca się religia w Stanach Zjednoczonych, należy zauważyć, że jeden na dziesięciu amerykanów jest satanistą bardziej lub mniej tego świadomym. Ta religia ma długą historię, ale dosłownie eksplodowała w ciągu ostatnich lat. Jestem prawie pewien, że teraz, co najmniej 20 procent amerykańskiej populacji głęboko zakorzeniła swoje życie w magii i okultyzmie. Mam tutaj na myśli zarówno kobiety jak i mężczyzn z różnych środowisk.

Świat się całkowicie zmienia głównie w wyniku działania lobby wywodzącego się z satanizmu. Media dosłownie promują satanizm, próbują go pokazać, jako normalną religię i zwabić nowych wyznawców. Nie pytajcie mnie, dlaczego globalne media wykonują rozkazy szatana. Tutaj można tylko domniemywać a rezultaty owych domniemań bywają straszne.’’

Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.

Miley Cyrus pozostawiła swoich fanów zaszokowanych i zdezorientowanych po tym jak na antenie telewizyjnego show doradziła jednej z młodych dziewczyn, pretendujących do bycia gwiazdą muzyki w przyszłości, by ta czciła Szatana, ponieważ jest to sposób na osiągnięcie celu, jakim są bogactwo i sława. Była gwiazda serii Hannah Montana nie wycofała się z publicznie udzielonej rady, w której wprost nakłaniała de facto jeszcze nieświadome dziecko, do czczenia Diabła.

Po zakończeniu telewizyjnego show NBC, The Voice, w którym Miley Cyrus jest jednym z jurorów, grupa młodych wielbicieli zebrała się poza wyjściem zza kulis, mając nadzieję, że ujrzy swojego idola, jakim jest Miley, by móc otrzymać autograf oraz zamienić kilka słów z gwiazdą. To wówczas jeden z prowadzących zadał znamienite pytanie: ,,Hej Miley, czy masz jakąkolwiek radę dla któregoś z twoich fanów, którzy chcieliby pójść w twoje ślady i zostać gwiazdą?’’

Na co ona odpowiedziała: ,,Tak, jeśli chcesz być sławny i bogaty, to jest łatwe, ale nie pytaj mnie, musisz zapytać Szatana bo to z nim możesz mieć to wszystko.’’ Gdy nerwowy śmiech i pewnego rodzaju zaszokowanie rozprzestrzeniły się w tłumie, Miley Cyrus zatrzymała swoich ochroniarzy, najwyraźniej zirytowana nie werbalną odpowiedzią fanów, i postanowiła powrócić do tłumu, by dobitnie i jednoznacznie uzupełnić swoją wypowiedz tymi o to słowami:

,,Myślicie, że żartuję? Pytałeś mnie, jak zrobić z nich gwiazdę popu, a ja właśnie powiedziałam ci wszystko, co musisz zrobić. Jeśli chcesz wszystkiego, co mam, to wszystko, co musisz zrobić, to poprosić o to Szatana i możesz to mieć.

Musicie przestać prosić Świętego Mikołaja o prezenty świąteczne i modlić się do Jezusa, ponieważ żaden z nich nie istnieje. Szatan jest naszym Panem, a kiedy wpuszczacie go do swojego serca i oddajecie mu cześć zamiast waszemu Bogu, możecie mieć to wszystko.’’

Miley Cyrus w programie NBC: The Voice.

Mama jednego z młodych fanów powiedziała, że ​​była zniesmaczona wypowiedzią Miley Cyrus mówiąc: ,,Moja córka ma tylko sześć lat i naprawdę nie może się doczekać świąt Bożego Narodzenia i teraz pyta mnie, dlaczego ją okłamałam w związku z Mikołajem. Jesteśmy dobrą chrześcijańską rodziną, ale teraz jestem pytana, jak możemy zadowolić Szatana, i nie wiem, co jej powiedzieć.’’ Jednak to nie pierwszy raz, gdy gwiazda muzyki, Miley Cyrus zadała druzgocący cios swoim fanom od czasu dołączenia do grupy jurorów telewizyjnego show The Voice.

Kilka dni wcześniej powiedziała jednemu z uczestników, że ,,nie lubi’’ muzyki pop, i tworzy tylko ten rodzaj muzyki, ponieważ to właśnie ,,oni’’ każą jej śpiewać. Kiedy publiczność wciągnęła powietrze ze zdziwienia Miley dodała: ,,I nie lubię nawet mojej muzyki pop, ale oni zawsze mi powtarzają, że ten rodzaj muzyki dotrze do największego grona odbiorców z przekazem jaki będę miała do rozpropagowania.’’ Niedawno raper Jay-Z również wielbił Lucyfera, mówiąc fanom, że ,,Bóg stworzył Lucyfera jako nosiciela prawdy i światła i że tylko idioci wierzą w Jezusa.’’

Oświadczenie to wskazuje, że wyznawcy, znani jako Thelemici, powinni poszukiwać swojej prawdziwej ścieżki życiowej i podążać za swoją prawdziwą wolą. Szatańskie kazania, czy publiczne oddawanie czci przez wielu tak zwanych idoli Hollywood jak Jay-Z czy Miley Cyrus to tylko najnowsze wypowiedzi z długiej linii publicznych przebłysków nakłaniających do wkroczenia w coś mrocznego i tajemnego. Jay-Z sam siebie nazywa Mrocznym Lordem. Po rozpoczęciu kariery, przy wielu okazjach używał gestu rąk Illuminati oraz promował satanistyczną symbolikę.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pl.wikipedia.org