Minister Niemiec ujawniła, że projekt wspólnej armii UE: ,,Nabiera kształtu dzięki naszym francuskim sojusznikom.’’


Zawsze w historii było tak, że gdy Niemcy i Rosja zaczynały się dogadywać (nord stream 2), wówczas bardzo źle działo się dla Polski oraz mieszkańców Starego Kontynentu. Obecnie Niemcy i Rosja idą ramię w ramię ku nadciągającej przyszłości, dodatkowo Unia Europejska przeradza się coraz mocniej w geopolityczną hybrydę, która pozbawi suwerenności wolne narody Europy. A zatem, raz jeszcze zadajemy to pytanie. Czy Jesteś gotów Drogi Czytelniku oddać suwerenność Polski Brukseli czy też w domyśle Berlinowi?

,,Niemcy i Francja są teraz «siłami napędowymi» w europejskiej obronie i staną razem w obliczu jakiegokolwiek ataku.’’ Powiedziała Ursula von der Leyen. Polityk uderzyła także w tych, którzy krytykują unijny program obronny PESCO, w którym narodowi przywódcy wojskowi zobowiązują się do współpracy oraz wszystkich, którzy dezaprobują ideę powołania wspólnej armii Unii Europejskiej, dla dobra państw członkowskich oraz całego kontynentu.

W dalszej części przemówienia Niemiecka minister obrony Ursula von der Leyen ujawniła zaawansowany poziom realizacji kontrowersyjnego pomysłu stworzenia europejskiej armii, która jak stwierdziła: „Już nabiera kształtu dzięki naszym francuskim sojusznikom.’’ W obliczu tego typu informacji oraz potajemnego działania Francji i Niemiec na rzecz de facto pokojowego rozbrojenia państw Starego Kontynentu, można zapytać czy jest to realizacja już kolejnego etapu III Wojny światowej? Część ekspertów uważa, że tak właśnie jest.

Przy tej okazji dobrze sięgnąć do zapisów w Biblii, chociaż dla wielu osób może to wydać się kontrowersyjnym pomysłem, to jednak warto. Otóż Biblia jest bardzo jasna w pewnych kwestiach politycznych, dlaczego? To właśnie w Biblii przeczytamy, że ostatnie imperium, które będzie istniało na tej ziemi, będzie odrodzonym Imperium Rzymskim (Unia Europejska) pod rządami jednego człowieka, nazywanego dalej Antychrystem.

,,Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.”

Henry Spaak. Były Sekretarz NATO i jeden z czołowych przywódców EWG.

Tak, więc przygotowując się na ten czas centralizacji władzy, początkowo zawartej w jednej instytucji a następnie w jednych rękach, z punktu widzenia Berlina czy Paryża sensownym byłoby widzieć Europę zmierzającą w tym kierunku. A zatem pierwszym krokiem w kierunku konsolidacji byłoby właśnie utworzenie armii europejskiej, która, jak sami widzicie, jest już realizowana. Armia Europejska doprowadzi do likwidacji armii narodowych poszczególnych krajów a zatem demilitaryzacji i braku jakiejkolwiek możliwości obrony.

Dalej Niemiecka minister obrony Ursula von der Leyen w wywiadzie udzielonym gazecie Handelsblatt stwierdziła: Czynimy zadowalające postępy w tworzeniu armii europejskiej przy aktywnym wsparciu Paryża. Pomimo Brexitu i kontrowersyjnych debat, które Europejczycy prowadzą między sobą, Europa pozostaje unikalnym tworem, jednoczącym pół miliarda obywateli w imię wolności i dobrobytu. Przypomnę również, że sama Kanclerz Angela Merkel wzywała do stworzenia prawdziwej armii europejskiej dodając, że taka armia byłaby lepsza dla NATO.’’ Na tym jednak Angela Merkel nie poprzestaje.

,,Dziś państwa narodowe powinny być gotowe do przekazania suwerenności.’’

Angela Merkel.

A zatem, czy Jesteś gotów oddać suwerenność Polski bliżej nieokreślonej instytucji? Możemy domniemać, iż chodzi o Unię Europejską, której serce prawne leży w Brukseli. Niemniej jednak należy zauważyć, iż największe wpływy w Unii Europejskiej posiadają Niemcy, do których dołączona została Francja. Jednak Francja używana jest w roli figuranta a nie pełnoprawnego wspólnika, bo i takiego sformułowania możemy użyć. Dlaczego wspólnika?

Tandem Niemcy- Francja dąży do zrealizowania planu irracjonalnej globalizacji Europy, siły stojące za politykami tych dwóch krajów chcą za wszelką cenę powołać do istnienia Stany Zjednoczone Europy. Wypowiedz kanclerz Niemiec nie pozostawia złudzeń w tej materii. Czas przejrzeć na oczy, to już ostatni moment, aby zrozumieć, że pod pozorem wolności niszczy się kraje narodowe, walczy się z patriotyzmem, historią, kulturą, robi się wszystko, co tylko możliwe by pogrzebać prawdę. Jaka jest prawda?

Zawsze w historii było tak, że gdy Niemcy i Rosja zaczynały się dogadywać (nord stream 2), wówczas bardzo źle działo się dla Polski oraz mieszkańców Starego Kontynentu. Obecnie Niemcy i Rosja idą ramię w ramię ku nadciągającej przyszłości, dodatkowo Unia Europejska przeradza się coraz mocniej w geopolityczną hybrydę, która pozbawi suwerenności wolne narody Europy. A zatem, raz jeszcze zadajemy to pytanie. Czy Jesteś gotów Drogi Czytelniku oddać suwerenność Polski Brukseli czy też w domyśle Berlinowi?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com