Musisz mieć wiarę, nie możesz wątpić.,,Jestem szczęściarzem w swoim życiu, wiem, że jestem szczęściarzem i dziękuję za moje życie. Mam rodzinę, mam swoich przyjaciół jestem szczęśliwy z tego, co już osiągnąłem. Nie mam milionów na koncie, ale nie potrzebuje ich by powstać i iść dalej swoją wyznaczoną drogą. Żyję swoim życiem z uśmiechem na twarzy, gdy czuję, że upadam wiem ze ktoś jest by mnie unieść. Stojąc obok drogi życia pośród wzniesień, nabieram szybkości ucząc się od losu wytrwałości i szczęścia. Chcąc żyć, bowiem czas mknie, każdy dzień staje się ostatecznie historią, a marzenia przyszłością.’’

Eiffel 65.

Są chwile, w których ze szczęścia można dosłownie postradać rozum. Budzisz się rano i wiesz, że to już pierwszy sukces tego dnia, reszta przychodzi sama, niczym śnieg zasypując nas w zaspach radości. Odsuwasz zasłony, otwierasz okno i wiesz, że żyjesz po to i dla tego, mimo że to jeszcze nie koniec a dopiero początek kolejnego dnia twojego życia. Twoje oczy świecą się jak po alkoholu, we krwi cztery promile euforii. Nie wiedzieć, czemu może dojść do sytuacji, w której uśmiechamy się do lustra, wówczas może dobrze, że nikt tego nie widzi. Będąc dzieckiem, zawsze uciekając i do czegoś dążąc.

Początek Nieba to miejsce na ziemi, gdzie cuda wypełniają pustkę a marzenia koją nasze wnętrze myślące o niespełnieniu. Otacza nas sen, którego doznajemy na jawie, jak zorza polarna coś baśniowego widziane naszymi realnymi oczami. Sięgamy gwiazd łapiąc je wzrokiem i uświadamiamy sobie bezkres wszystkiego. Wszystkiego, czego sami jesteśmy częścią. Uczucia, doznania, myśli, sny, marzenia, obawy, troski, łzy to wszystko tworzy naszą osobowość, nasze ,,JA’’. Podążamy w kierunku źródła życia, będącego światłem w ciemności. Nie bójmy się szukać tego początku.

Dotykałeś kiedyś nieba, pozostawiając daleko za sobą to, co obciąża i zabija?

Nie odwracajmy wzroku od kolejnych szans, kolejnych chwil niosących radość dla ciała i ukojenie dla duszy. Te momenty to czas, w którym nabieramy siły i chęci do podążania ścieżką naszej codzienności. Zbyt łatwo wielu zbacza z obranej drogi, rezygnuje z dążenia do wyznaczonych celów, nie zastanawiając się nad tym, że kolejnej szansy może już nie być. Życie jest wyjątkowe, bo nieprzewidywalne, wyjątkowe, ponieważ jest nasze i dla nas. Nie zapominajmy o tym.

Musisz mieć wiarę, nie możesz wątpić, zwycięstwo zawsze jest w zasięgu ręki. Twój Anioł Stróż, stoi obok ciebie, dopomoże ci powstać i nigdy więcej nie zawrócić. Z każdego chaosu można znaleźć drogę wyjścia, pamiętaj jednak o najważniejszym, musisz mieć wiarę, nie możesz wątpić. Zaciśnij dłonie, pewne kwestie w życiu nie podlegają negocjacjom, ale pomyśl, to jeszcze nie koniec. Walcz o swoje marzenia, stawiaj kolejne kroki, bo czas ucieka, on ma swoje prawa i nie patrzy na nikogo.

Zaskocz siebie, zaskocz innych, przetrwaj, powstań ten kolejny raz, unieś głowę i otrzyj łzy spływające po policzkach. Kto właśnie kolejny raz wypowiedział twoje imię, ktoś kolejny raz wezwał cię do życia. Twój Anioł kolejny raz wyszeptał ci do ucha słowa wcześniej już zasłyszane, musisz mieć wiarę, nawet jej odrobinę, nie możesz wątpić, zwycięstwo nadal jest w zasięgu ręki. Walcz i powstań dla siebie i dla innych, którzy liczą, że się nie poddasz.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com