Na „Venezuela Tattoo Expo” zaprezentowano przerażającą wizję artystyczną. Egzorcyści mówią o opętaniu przez demony.

Udostępnij

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni.” Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

„A Jezus zapytał go: «Jak ci na imię?» On odpowiedział: «Legion», bo wielu złych duchów weszło w niego. Te prosiły Jezusa, żeby im nie kazał odejść do Czeluści. A była tam duża trzoda świń, pasących się na górze. Prosiły Go więc [złe duchy], żeby im pozwolił wejść w nie. I pozwolił im. Wtedy złe duchy wyszły z człowieka i weszły w świnie, a trzoda ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora i utonęła.”

Ewangelia według Świętego Łukasza.

Można pokusić się o stwierdzenie, że jeżeli ten rodzaj „ciemności” nazywany jest sztuką, to rzeczywiście przyszło nam żyć w czasach ostatecznych, przed wielkimi zmianami globalnymi. Wielu egzorcystów podkreśla, że nie ma innego sposobu niż opętanie przez demony, aby wyjaśnić nie tylko brutalne zmiany, jakie ci ludzie dokonują w swoich ciałach, ale także rodzaje zmian, które wprowadzają. To w żadnym wypadku nie jest ludzkie.

Te tatuaże i „głębokie modyfikacje” ciała są niczym innym jak wizualnym transhumanizmem, emanacją bytujących zombie wewnątrz tego, co kiedyś było człowiekiem. Te niepokojące zdjęcia pokazują nam, w potwornym zbliżeniu, każdy szczegół procesu przeprowadzonego na tegorocznych targach Venezuela Tattoo Expo w Caracas, które są uważane za największe tego typu wydarzenie w Ameryce Łacińskiej i wyznacznik najnowszych trendów.Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 3 Comments

  1. A moze to właśnie ten moment kiedy obcy z kosmosu lub podskorupowi wychodzą na powierzchnie i tutaj widać efekty. Niekoniecznie ludzie.
    w końcu powolutku nas bedą ze sobą. A od czegoś trzeba zacząć. Tak jak z innymi nowymi zjawiskami np. Ruch L……

  2. Każdy człowiek jako jednostka jest niepowtarzalny. Jego siłą jest osobowość – poczucie własnej wartości i godności, a to jest najtrudniejsze do zniszczenia. Jeżeli się tego dokona, ( „oni” pracują nad tym od b. dawna – uniformizują, zrównują) prowadzi do uprzedmiotowienia. Z „przedmiotem” można – mogę zrobić co chcę.
    To, co aktualnie dzieje się z ludźmi, jest najsilniejszym ALARMEM ze strony Uniwersalnego Naturalnego Porządku. Naturalne Prawo i Porządek zwyciężą – prędzej czy później, bo pochodzą od STWÓRCY.

  3. stan umysłu tych ludzi pozostawia wiele do życzenia. To nie jest sztuka, to kompletne zidiocenie.

Comments are closed.