Nadchodzi czas, w którym prawdziwa natura rzeczy zostanie ujawniona: prawda o „pustym” Księżycu i rasie gadów Atari.


Drodzy Czytelnicy, używam Księżyca jako przykładu czegoś, co jest tuż przed nami, ale wciąż nie rozumiemy tego, czym on tak naprawdę jest, więc czekamy na „Objawienie”, które w mojej opinii zaszokuje świat i zmieni wszystko. W międzyczasie moi przyjaciele, musimy jako ludzie, każdy z osobna, każdy we własnym zakresie, każdy za siebie, dowiedzieć się kim Jest Jezus Chrystus. Poznać prawdę o Bogu- Człowieku. Poznać Boga- Człowieka, nim nadejdzie „Objawienie”. Chłońmy Mądrość jaką Dał nam Jezus i żyjmy według jej wskazań.

Nadchodzi czas, i zaiste nadejdzie on bardzo szybko, czas w którym prawdziwa natura rzeczy zostanie ujawniona. Czy znacie legendy Zulusów, które mówią wprost o tym, że nasz Księżyc jest pusty w środku? Czy wiecie, że współczesna nauka, coraz częściej zauważa iż nasz Księżyc może być pusty w środku? Tego i wielu innych a podobnych rzeczy, nie rozgłasza się aby utrzymywać ludzkość w niewiedzy. Jednakże ta wiedza istnieje.

Być może najdziwniejsze ze wszystkich anomalii są liczne wskazania, że ​​księżyc może być pusty. Badania skał księżycowych wskazują, że odległość od księżyca różni się od płaszcza Ziemi w sposób sugerujący bardzo mały rdzeń lub brak jego istnienia. Badanie z 1962 roku wykazało, że wnętrze księżyca jest mniej gęste niż zewnętrzne.”

Jim Mars.

W 1962 roku Gordon MacDonald, naukowiec z NASA, opublikował opracowanie, w którym napisano: „Rzeczywiście, wydaje się, że Księżyc jest bardziej jak zagłębienie niż jednorodna sfera.” Według Seana C. Salomona z MIT: „Eksperymenty Lunar Orbiter znacznie poprawiły naszą wiedzę o polu grawitacyjnym Księżyca, wskazując przerażającą możliwość, że Księżyc może być pusty.” To jednak nie wszystkie wypowiedzi dotyczące owego fenomenu naszego księżyca.

Najbardziej zaskakujący dowód na to, że księżyc może być pusty, pojawił się 20 listopada 1969 roku, kiedy załoga Apollo 12, po powrocie na statek dowodzenia, wysłała moduł księżycowy LM z powrotem na księżyc, tworząc sztuczne trzęsienie księżyca.

LM uderzył w powierzchnię około czterdziestu mil od lądowiska Apollo 12, gdzie super wrażliwy sprzęt sejsmiczny zarejestrował coś nieoczekiwanego i zdumiewającego, księżyc rozbrzmiewał jak dzwon przez ponad godzinę. Nikt z nas nie widział czegoś podobnego na Ziemi. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​jest to niezwykłe wydarzenie.”

Sean C. Salomon.

Członkowie Radzieckiej Akademii Nauk Vasin i Scherbakov w 1970 roku, kierowani przez rząd rosyjski, opublikowali artykuł zatytułowany: „Czy Księżyc jest tworem obcej inteligencji?” Tego typu kontrowersyjnych opinii w minionych latach pojawiło się bardzo wiele. „Łatwiej wyjaśnić nieistnienie Księżyca niż jego istnienie.” Powiedział naukowiec NASA, Robin Brett. Z kolei Astrofizyk Irwin Shapiro z Harvarda ogłosił: „Najlepszym wyjaśnieniem Księżyca jest błąd obserwacyjny. Księżyc nie istnieje.”

Czego jeszcze dowiemy się z legend Zulusów? Otóż dowiemy się, że wnętrze pustego Księżyca zamieszkują gady, znane jako Atari, które David Icke nazywa Reptilianami, ja natomiast wolę stosować określenie: „demony”. Legendy mówią również, że gady te są stworzeniami inteligentnymi. Ja natomiast napiszę od siebie, że to również tłumaczy skąd taka obsesja w USA czy Rosji, aby tak namiętnie „kursować” na Księżyc.

Widziałam często, iż trzy chóry aniołów, które były wyższe od archaniołów, upadły, lecz nie wszystkie zostały strącone do piekła: ci, którzy okazywali jakąś skruchę, pozostali poza piekłem. Są to duchy, które zamieszkują planety, a które przybywają na ziemię, by zwodzić ludzi.”

Słowa Katarzyny Emmerich, zapisane w Vita di Anna Caterina Ememrick, Ojca K.E. Schmoegera w tomie III na stronie 15, wydania Tequi, Paryż 1950.

Zulusi oraz inne rdzennie afrykańskie relacje mówią, że Księżyc był zbudowany daleko, daleko, aby mieć oko na ludzi, ponieważ był pojazdem, de facto możliwe że nadal jest, do podróżowania po wszechświecie. „Greedo” Zulusów, mówi nam, że Księżyc jest gigantycznym statkiem matką, dla gadów, to jest Atari, to jest Reptilian, to jest demonów. To także tam miały się one ukryć, aby przeczekać wielki kataklizm jaki miał miejsce na naszej planecie, to jest potop.

Zulusi to tylko jeden z wielu innych fragmentów układanki. Czytamy, analizujemy, i widzimy, że przytłaczająca większość starożytnych wierzeń, zapisów i legend, przeplatających się od Afryki, po przez Egipt i Babilon, brzmi podobnie, przekazuje te same informacje, tylko zapisane w innych słowach, w inny wyjątkowy sposób. Ta wiedza to część historii ludzkości, o której wie niewielu, a znaczna jej część została z premedytacją zatajona przed nami.

Drodzy Czytelnicy, używam Księżyca jako przykładu czegoś, co jest tuż przed nami, ale wciąż nie rozumiemy tego, czym on tak naprawdę jest, więc czekamy na „Objawienie”, które w mojej opinii zaszokuje świat i zmieni wszystko. W międzyczasie moi przyjaciele, musimy jako ludzie, każdy z osobna, każdy we własnym zakresie, każdy za siebie, dowiedzieć się kim Jest Jezus Chrystus. Poznać prawdę o Bogu- Człowieku. Poznać Boga- Człowieka, nim nadejdzie „Objawienie”. Chłońmy Mądrość jaką Dał nam Jezus i żyjmy według jej wskazań.


Przeczytaj również:

Saturn i jego okultystyczne powiązanie z satanizmem oraz masonerią. W tle Rodzina Rothschildów oraz Bohemian Grove.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz