Naga sesja zdjęciowa podbija świat i ostrzega przed GMO.


30 Naga sesja zdjęciowa podbija świat i ostrzega przed GMO


Zdrową żywność można promować na różne sposoby. Cel zawsze ten sam, dotrzeć do jak największej liczby odbiorców i przekazać im informację o różnicach zachodzących po między żywnością wytworzoną w procesie naturalnym, a żywnością wytworzoną dosłownie w laboratoriach największych koncernów świata. Innymi słowy to, co naturalne jest o niebo lepsze od GMO czy tego typu tworów, które w coraz większym stopniu zalewają nasz rynek.

30 Naga sesja zdjęciowa podbija świat i ostrzega przed GMO 2

Kilka tygodni temu internet został dosłownie zatopiony przez zdjęcia prezentujące nagie kobiety pochłonięte światem rolnictwa. Twórca pomysłu Ben Brooksby początkowo uważał, że jest to coś bezczelnego, nieodpowiedniego, jednak ku jego zdziwieniu obrazy zaczęły przyciągać początkowo tysiące osób a już po kilku dniach setki tysięcy. Jak mówi Ben tego typu działalność potrafi wywołać uśmiech na twarzy a on ma zamiar skorzystać z mocy internetu aby po przez tego typu akcję promować zdrową żywność.

,,Wkrótce zdałem sobie sprawę, że ludzie zwracają uwagę na te obrazy, co dało mi okazję do kolejnego podjęcia problematyki wynikającej ze spożywania produktów GMO oraz do nauczenia konsumenta o zdrowym jedzeniu. Od dłuższego czasu rośnie rozdźwięk między ludźmi, którzy uprawiają zdrową żywność a tymi, którzy promują wszystko to, co sztuczne. Chcę skrócić tę lukę, wykorzystując media społecznościowe jako platformę. Każdego dnia chodzimy, biegamy za czymś, ale ludzie tak naprawdę nie zatrzymują się i nie zastanawiają się, skąd naprawdę pochodzi ich jedzenie. Niektórzy nawet nie wiedzą, że mleko pochodzi od krowy, a kawa pochodzi z rośliny. Spotkałem się z opiniami mówiącymi, iż kawa oraz mleko to produkty w pełni stworzone przez człowieka i koniec kropka.’’

(…)

,,Zdjęcia nagich kobiet uprawiających rolnictwo posłużą do zmiany wielu utartych opinii na temat rolnictwa, opinii często błędnych i wypaczonych. Chcę to zmienić, przyciągając uwagę ludzi za pomocą naszych obrazów, aby dalej poszerzali swoją wiedzę i dowiedzieli się, co rolnicy robią najlepiej, kto tak naprawdę produkuje żywność dla Ciebie, Twojej rodziny i świata. Oczywiście wiemy, że trudno o tym mówić, ale wszyscy musimy się nauczyć, że czasem jest w porządku, nie być w porządku i że powinniśmy rozmawiać ze sobą o naszych problemach i stresie.’’

Ben Brooksby.

30 Naga sesja zdjęciowa podbija świat i ostrzega przed GMO 3

Oprócz wyjaśnienia, skąd pochodzi jedzenie, jakie są naturalne procesy jego wytwarzania Ben Brooksby chciał także podkreślić kwestię chorób psychicznych związanych z niezdrowym odżywianiem, chorób, które już za kilkanaście lat zostaną okrzyknięte cywilizacyjnymi, podobnie jak obecnie depresja czy cukrzyca. Należy także pamiętać, że obecnie choroby te często nie są diagnozowane, co oznacza, że wskaźniki samobójstw (to także potwierdzają liczne prace naukowe) są wyższe u osób regularnie korzystających z produktów GMO.

30 Naga sesja zdjęciowa podbija świat i ostrzega przed GMO 4


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com