Najnowocześniejsza wersja systemu Patriot trafi do Polski.


17 Najnowocześniejsza wersja systemu Patriot trafi do Polski


Bezpieczeństwo naszej Ojczyzny to jedna z podstawowych kwestii, jakie powinny być obecnie brane pod uwagę. Dlaczego tak jest? Bezpieczna Ojczyzna to bezpieczeństwo zamieszkującego ją Narodu. A zatem bezpieczna Polska to bezpieczni Polacy. W dobie wielkich przemian na Starym Kontynencie, ale także na świecie, wynikających z wdrażania projektu nowy porządek świata, który nie jest niczym innym jak ponowną rozgrywką o wpływy rozgrywaną pomiędzy największymi mocarstwami globu, osoby odpowiedzialne za rozwój bezpieczeństwa narodu na nowo powinny wytężyć słuch i wzrok, ponieważ będą one potrzebne w XXI wieku.

W dążeniu do bezpieczeństwa należy stawiać na dwa aspekty. Po pierwsze rozwój własnych możliwości obronnych, ponieważ zasada najlepiej liczyć na siebie wcale nie jest przereklamowana i oparcie bezpieczeństwa oraz obronności jedynie na sojuszach byłoby działaniem naiwnym a wręcz destrukcyjnym. Drugi aspekt to owe sojusze, które nie mogą być jedyną formą działania, lecz wsparciem dla rozwoju wewnętrznego systemu obrony danego kraju.

Niemcy ćwiczą plan wojny z Polską. Tajny raport ujawniony.

Czasem, aby wyjść zwycięską stopą z pewnych zamiarów czy rozgrywek trzeba pertraktować nawet z diabłem. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli dosłownego znaczenia wyżej przytoczonego sformułowania, ale chodzi o to, aby umieć ograć każdego, tylko po to, aby zapewnić większe bezpieczeństwo własnej Ojczyźnie. Można tutaj zastosować tak zwany stan gry, czyli działamy w taki sposób jak gdyby każdy był nam potrzebny, jednak to tylko pozory gdyż ostatecznie postępujemy zgodnie z naszymi własnymi wytycznymi oraz priorytetami, własną agendą działania.

Dlaczego o tym piszemy i skąd ów wstęp? Otóż USA chce sprzedać Polsce rakiety Patriot oraz system z nimi związany. Projekt ostatecznej umowy ma zostać podpisany w najbliższych dniach. Niestety z drugiej jednak strony USA kojarzą się z Masonerią oraz dążeniem do wprowadzenia NWO, a przynajmniej część tamtejszych elit dąży do światowego zniewolenia oraz inwigilacji. A zatem powstaje pytanie, po co wchodzić w jakieś układy z państwem, które ostatecznie ma niegodziwe zamiary względem całego globu?

Po pierwsze nie wiemy czy ostatecznie projekt NWO zostanie dopięty, gdyż przeżywa on obecnie duże problemy wynikające z nagłośnienia tego projektu a co za tym idzie wzrostem oporu wewnątrz współczesnej cywilizacji. Nie tak dawno pisaliśmy artykuł mówiący, iż ostatecznie NWO czeka upadek, wszystkim zainteresowanym polecamy. Wracając jednak do tematu. Polska leży pomiędzy Niemcami a Rosją, nie jest to optymistyczna lokalizacja, czego dowodem jest przeszłość.

Rozwiązaniem tego lokalizacyjnego patu jest czerpanie z miejsc znajdujących się poza wpływami Niemiec oraz Rosji a w tym przypadku są to Stany Zjednoczone. Przedmiotem umowy zawartej po między Polską a USA jest pozyskanie przez nasz kraj najnowszej wersji systemu Patriot. Jak podaje Foregin Military Sales (Rządowy program Zagranicznej Sprzedaży Militarnej) Pakiet będzie zawierał takie elementy.

– 208 wysoce zaawansowanych rakiet przechwytujących typu Patriot-3.

– 16 specjalistycznych wyrzutni rakietowych typu M903.

– Cztery stacje kontroli oraz dowodzenia.

– Również cztery zaawansowane technologicznie systemy radarowe typu AN/MPQ-65.

– I wreszcie wszelkie części zamienne, oprogramowanie i sprzęt pomocniczy.

Na koniec trzeba zadać zasadnicze pytanie, otóż czy ta transakcja, to posunięcie Polskiego rządu skutkuje realnym wzrostem bezpieczeństwa? Odpowiedz może być tylko jedna. Oczywiście tak, instalacja 208 rakiet typu Patriot-3, 16 wyrzutni rakietowych M903, czterech stacji kontroli, dowodzenia oraz czterech systemów radarowych AN/MPQ-65 podnosi bezapelacyjnie poziom bezpieczeństwa w naszej Ojczyźnie. Polskę należy umacniać wewnętrznymi posunięciami oraz zapożyczaniem od innych tego, co mają najlepsze i czynienie tego swoim.

Naród Polski nie błaga o wolność, Naród Polski o nią walczy.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 2 Comments

  1. Lepiej kupić rosyjskie S400 niż amerykańskie przestarzałę dziadostwo ale polscy wasale zrobią wszystko dla swojego amerykańskiego pana.

  2. Dzień dobry.

    Z tego co czytam, system obrony rakietowej może być równocześnie systemem agresji rakietowej, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk. Tam nie będzie żadnego polskiego oficera który będzie zatwierdzał start rakiety. Tam będą amerykanie z amerykańskim sprzętem i amerykańskimi rozkazami. Nie zwiększy to naszego bezpieczeństwa a wręcz pogorszy, bo zawsze przed atakiem niszczy się obronę. Proszę to przemyśleć.

    Pozdrawiam

Comments are closed.