Największym „hitem” w świecie technologii jest obecnie: „ChatGPT”, który przybliży nasze społeczeństwo do „znaku bestii”.


„ChatGPT” oznacza generatywny wstępnie wyszkolony „transformer”, wykorzystujący sztuczną inteligencję do odpowiadania na pytania, do pisania książek i artykułów oraz do głębokiego przeszukiwania Internetu (wstęp do inwigilacji na poziomie dotąd niespotykanym), aby zebrać informacje potrzebne (zadane informacje) w zaledwie kilka chwil. „ChatGPT” został uruchomiony jako prototyp dla publiczności 30 listopada 2022 roku. W ciągu pięciu dni skorzystało z niego ponad milion osób.

Microsoft potwierdził, że dokonuje „wieloletniej i wielomiliardowej” inwestycji w „OpenAI” i „ChatGPT”, według nieoficjalnych informacji, inwestycja może sięgać wartości nawet dziesięciu miliardów dolarów. Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy, siła internetu jest potężna, można napisać, że ta właśnie „siła” zmieniła całe nasze życie w sposób co najmniej bardzo wielki.

Ale, to nie koniec, technologia mknie do przodu, i niestety, nie oznacza to nic dobrego dla życia zwykłego obywatela, tej naszej kochanej planety. Otóż teraz internet otrzyma nową „super moc”, a mianowicie „ChatGPT”, stworzony przez firmę o nazwie „OpenAI”. To „coś” nie przybyło „tutaj”, aby nam pomóc, to „coś”, przybyło aby przejąć kontrolę. I nie mogę nie zauważyć, że to, co obecnie obserwujemy w wielu dziedzinach nauki i życia społecznego to fakt, że nasz świat dogania proroctwa spisane w Biblii kilka tysięcy lat temu.

ChatGPT” oznacza generatywny wstępnie wyszkolony „transformer”, wykorzystujący sztuczną inteligencję do odpowiadania na pytania, do pisania książek i artykułów oraz do głębokiego przeszukiwania Internetu (wstęp do inwigilacji na poziomie dotąd niespotykanym), aby zebrać informacje potrzebne (zadane informacje) w zaledwie kilka chwil. „ChatGPT” został uruchomiony jako prototyp dla publiczności 30 listopada 2022 roku. W ciągu pięciu dni skorzystało z niego ponad milion osób.

Dla porównania, Netflix potrzebował trzy i pół roku, aby zaangażować tak wiele osób. Facebook nie złamał pierwszego miliona ludzi przez dziesięć miesięcy, a Spotify miało pięć miesięcy, zanim osiągnęło milion użytkowników. To też bez większego zawahania Microsoft potwierdził wieloletnią oraz wielomiliardową inwestycję w „OpenAI”. Jak widzicie, władza domaga się tego aby „wiedzieć” o nas jak najwięcej. Sztuczna inteligencja doskonale spisze się jako nasz „prywatny dozorca”.

Ktoś może zadać pytanie o to, jak daleko to sięga, lub jak duże jest to wszystko? Odpowiedź jest prosta, otóż mamy do czynienia z procederem większym niż można sobie wyobrazić. Żyjemy w świecie, który jest wysoce jeśli nie całkowicie, zależny od Internetu. Dlatego też „ChatGPT” zapewni, że sztuczna inteligencja rozpocznie proces przejmowania kontroli w internecie. Jako wierzący w Biblię widzę w tym, rosnącego w siłę „ducha Antychrysta”, który stoi za tym wszystkim, przy okazji prowadząc ludzkość naprzód ku „znaku bestii”.

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Biblia, Pismo Święte Nowego Testamentu, Apokalipsa wg Św. Jana (r. 13, w. 16 – 18)

Gdy spoglądam na naszą cywilizację, to widzę „21-wieczny odpowiednik Wieży Babel”, gdzie człowiek próbuje „przechytrzyć Boga”, i na własną rękę tworzy „raj” na ziemi (oczywiście „raj” stworzony przez człowieka będzie bardziej obozem koncentracyjnym aniżeli wspomnianym „rajskim” miejscem). Kochani, Bóg napisał Biblię, aby dać nam mądrość, wiedzę i zrozumienie, a sztuczna inteligencja jest podróbką szatana.

Dodatkowo już teraz firmy na całym świecie, używają „ChatGPT” do tworzenia treści, które czytasz na niektórych z twoich ulubionych witryn, i zgadnij co? Nawet nie wiedziałeś, że człowiek tego nie napisał. Idąc dalej dodam, że będziemy na bieżąco monitorować kwestię „sztucznej inteligencji” aby skutecznie ujawniać, jak „głęboka jest ta królicza nora”. „OpenAI”, „ChatGPT” i wszystkie jego liczne „odnogi” są w naszym zaułku, czają się w zakamarkach internetu, a my dostarczymy wam informacji, które powinniście wiedzieć na ten temat.


Przeczytaj również:

Człowiek, robot… Kto przetrwa? „Ameca” humanoidalny robot, który zapoczątkował pracę nad zaawansowaną „sztuczną inteligencją”.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz