Narastający chaos w Europie i radykalnie chora poprawność polityczna.

Udostępnij
13 Narastający chaos w Europie i radykalnie chora poprawność polityczna
Fot. youtube.com

[fb_button]

Dziś cała Europa spogląda na to, co dzieje się w Holandii. Mniejszość Turecka destabilizuje kraj i w pewnym sensie atakuje samych mieszkańców tego kraju. Jest to konsekwencja dotychczasowej polityki prowadzonej przez ONZ, UE oraz inne organizacje, również te pozarządowe. Świat wydaje się, że oszalał, nie zwraca się uwagi na konsekwencje, jakie wypływają z praktycznie bezkrytycznego przyjmowania nielegalnych imigrantów. Dziś nie tylko Holandia, ale Niemcy, Francja czy Wielka Brytania i Belgia to miejsca, w których dosłownie każdego dnia może dojść do jakiegoś tąpnięcia. W Holandii sprawa obija się w jakimś stopniu o politykę, nie mniej jednak, kto wie, jaki będzie jutro powód do wszczęcia zamieszek?

Może jakaś demonstracja, która rozwścieczy imigrantów? Może przyczyną kolejnych burd będzie spojrzenie Europejczyka, które nie spodoba się Turkowi lub innej osobie z bliskiego wschodu? A może będzie to niekorzystny biomet pogodowy lub po prostu ten czy tamten uchodźca będą mieć zły dzień? Naprawdę jest to kuriozalna sytuacja, ponieważ w gruncie rzeczy to społeczeństwo płaci cenę. Dziś UE pochyla się nad wyborem Tuska. A przecież to jest figura nic więcej, nie oszukujmy się. Natomiast prawdziwe problemy są spychane w cień, jak gdyby ich nie było.

I co dziś należy zrobić? Z pewnością wiele rzeczy, których tak naprawdę UE czy czołowi Europejscy politycy nie zrobią. Dlaczego wbrew zdrowemu rozsądkowi, wbrew logice i wszystkiemu, co przemawia za opamiętaniem się, politycy będą brnąć dalej w swojej głupocie? Otóż mówi się, iż jest to poprawność polityczna. Kłamstwo, wielkim kłamstwem jest tego typu teoria, ponieważ to nie jest poprawność polityczna, to jest po prostu wypełnianie poleceń mocodawców, ludzi, którzy wykreowali danego polityka na drodze do chwały, a dziś chcą zapłaty. Chcą, aby ten czy tamten polityk za otrzymaną władzę był im posłuszny. Taka jest prawda a nie bajki o poprawności politycznej, które w gruncie rzeczy uwłaczają ludzkiej godności.

Jaka ma być Europa za pięć, dziesięć lat? Ma być to kontynent, na którym Europejczycy będą mniejszością? Takiej chcemy Europy? Ma to być kontynent, na którym przynajmniej raz w tygodniu dochodzi do zamachu i giną niewinni ludzie a politycy wyrażają ubolewanie bądź też zaniepokojenie? To nie będzie Europa, to będzie jakiś chory twór, który nie powstanie prędko z kolan, mało tego, może się okazać, że zostanie wchłonięty przez kulturę oraz przez świat Azji i bliskiego wschodu.

Na koniec pochylmy się nad osobą Franciszka I, papieża i następcy takich gigantów jak Jan Paweł II czy Benedykt XVI. Otóż Franciszek nakłania do otwarcia się na imigrantów. Zakładam, iż powodem takiego stanowiska jest chęć nawracania owych napływających imigrantów na chrześcijaństwo, jakaś forma ewangelizacji. Otóż niestety papież jest w błędzie. Ponieważ sprawa jest prosta, jak Europa miałaby nawracać owych imigrantów skoro sama depcze wartości oferowane przez Watykan? Może najpierw niech Kościół Rzymsko Katolicki w Europie osiągnie jakiś pion, nim rozpocznie nawracanie osób z innej kultury i religii.

Wygląda to tak jak gdyby ludzie z jednego domu, który się rozpada i płonie mieli zamiar pouczać ludzi z innego domu jak mają o niego dbać by nie popadł w ruinę. Jest to śmieszne i co najmniej naiwne. Mało tego, to stanowisko sprawia, że wielu Katolików ma problem, ponieważ z jednej strony istnieje realna obawa przez napływem nielegalnych imigrantów a z drugiej Papież nakłania do ich przyjmowania. Jakaś totalna schizofrenia i rozdwojenie realiów. Nie mamy zamiaru nikogo krytykować, nie mniej jednak w pewnych sytuacjach należy powiedzieć jasno jak jest, ponieważ poprawność polityczna to zguba a Kościół Katolicki nie jest jeszcze martwy by mówić o nim tylko dobrze.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 8 Comments

 1. Ow chaos nie dotyczy tylko Europy poteguje sie go w samej Afryce aby wywolac tsunami.Arabia Saudyjska jest reka wykonawcza zlecenia.Link:http://www.pch24.pl/czy-europe-zaleje-potezna-fala-imigrantow–arabia-saudyjska-chce-deportowac-5-milionow-osob-,50247,i.html
  Ale to nie wszystko,ta sama A.S toczy wojny, o ktorej media dziwnym trafiem milcza- a to jest kolejna destabilizacja kolejnych krajow.Jak myslicie gdzie ruszy te 5 mln. i kolejni zrujnowani szukajac schronienia w ogarnietej wojna calej Afryce?

  1. Kolejna fala muzułmanów ruszy do Zachodniej Europy! Do Polski może trafić jakiś wybrakowany odrzut, który i tak będzie się starał z Polski wiać „gdzie pieprz rośnie”
   Do refleksji!
   Pozdro.

 2. Całą prawdę o usunięciu siłą Papieża Benedykta XVI i tego co dzieje się w Watykanie i w świecie macie podaną w Księdze Prawdy przez samego Boga.
  O otwarciu tej Księgi w czasie końca mówi Pismo Św. w Księdze Daniela 10.21 . Sprawdźcie sobie.
  Pytanie tylko czy przyjmiecie tę Prawdę, bo pisanie liczy się tylko prawda, czy kawa na ławę – to tylko pisanie.
  Na wszystko co musimy otworzyć oczy, na to sam Bóg zwraca uwagę i ostrzega przed niebezpieczeństwami, które uwidocznią się najbardziej z wnętrza Kościoła Katolickiego, choć nie tylko.
  Miłej lektury i otwartych oczu na Prawdę życzę więc.

  1. Witaj.
   Księga Daniela to rzeczywiście niesamowita lektura. Wers, który Zaproponowałaś również daje do myślenia. Natomiast ja uważam, że obecne przemiany w Kościele Rzymsko Katolickim są znakiem czasu. Mało tego, można posunąć się o krok dalej i zadać pytanie czy jest to już bardzo bliska zapowiedz Antychrysta, Antypapieża czasów ostatecznych oraz ohydy spustoszenia, jaka ma się ujawnić w tym czasie.
   Natomiast, aby moją wypowiedz zakończyć pozytywnie i bardziej optymistycznie, napiszę, że Bóg działa przez Nas. Życie pojedynczego człowieka ma bardzo dużą wartość. Jeden człowiek może wiele, mało tego, może również odmienić bieg historii.
   Pozdrawiam.
   Globalny Anonim.

   1. Witaj
    Jeśli chcesz podciągnąć wszystko co złe, co obecnie ma miejsce w KK pod znaki czasu, nie protestuję.
    Nie tylko sytuacja w KK , ale i cała geopolityka, wydarzenia w świecie, w przyrodzie również, nagłe wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, skrajności pogodowe, śmierci grup zwierząt, lawiny, powodzie, sinkhole powstające ni stąd ni zowąd, nieracjonalne zachowania ludzi, itd.
    To wszystko znaki czasu.

    Ale wszystko to zostało zapowiedziane w czasie końca przed zapowiadanym powtórnym Przyjściem Chrystusa.
    Co do twojego drugiego pytania, to tu się różnimy w pojmowaniu tematu.
    Ja kieruję się wiadomościami z Księgi Prawdy, która właśnie po to abyśmy nie zostali zwiedzeni, została otwarta, aby nas prowadzić.
    Antychryst, masz rację już niedługo objawi się światu jako pokojowy negocjator, ale nie jest on jak założyłeś antypapieżem.
    Antypapieżem – fałszywym prorokiem jest ten oszust Bergoglio, który lada moment ma zamiar rozłożyć KK na” łopatki” poprzez zmiany we Mszy Św. i Modlitwach, które wierni podczas niej wypowiadają.
    To jest ta Danielowa ohyda spustoszenia, która trwać będzie 1290 dni, szczęśliwy ten, kto doczeka 1335.
    Antychryst to osobna postać, kilkadziesiąt opisów jego znajdziesz w rzeczonej Księdze.
    Wielu ją odrzuca, bo Prawda jest nie do zaakceptowania w dzisiejszym wygodnym świecie, wielu argumentuje, że Bóg by w ten sposób ludzi nie straszył.
    A ja mówię – Bóg nie straszy, a ostrzega, przed tym co wypełnia się na naszych oczach, w tej chwili, nie za kolejnych dziesięć, dwadzieścia lat, ale w tym momencie.
    A żeby to uzmysłowić, taka informacja z Księgi Prawdy -” papież Benedykt XVI jest ostatnim prawdziwym papieżem na tej ziemi.”
    Ten uzurpator Bergoglio jest fałszywym prorokiem, po nim nie będzie już kolejnego papieża, ponieważ Bergoglio, ustąpi miejsca, właściwie tylko jednej osobie, którą wprowadzi na Tron Piotra – antychrystowi, kimkolwiek ten człowiek będzie.
    Polecam lekturę Księgi Prawdy, dużo widzicie na tym portalu, tematyka nie jest wam obca, jest zbieżna w wielu miejscach z Księgą Prawdy, ale tylko w Słowie Bożym znajdziecie pełną prawdę, dzięki której będziecie prowadzeni przez prześladowania, które są tuż przed nami.
    A ich zwieńczeniem, będzie przymuszenie ludzi do zaaplikowania znamienia bestii – czyli chipu, o którym również pisaliście.
    Żeby nie być gołosłowną, podsyłam wam link, do portalu, w którym znajdziecie informacje, o planowanych zmianach we Mszy Św., czyli Danielowej Ohydy Spustoszenia.
    Na wiadomości od duchownych nie liczcie, oni jeszcze śpią – wielu, wielu się boi głośno o tym mówić.
    Ale czas jest już bliski, bardzo bliski, do ukazania się antychrysta i rozpoczęcia prześladowań.
    https://restkerk.net/2017/03/09/meer-details-bekend-over-bergoglios-plannen-voor-het-omvormen-van-de-h-mis/

 3. Nie dawno wypłynęły na jaw informacje opisuje przyczyny usunięcia Benedykta XVI, nie mówię, że jest to prawda, ale w Watykanie dochodzi do mocnych tarć, a traci na tym tylko Ewangelia. Dlaczego o tym piszę. Otóż to pokazuje jasno iż dziś nie liczy się prawda czy zdrowy rozsądek a walka o władzę za wszelką cenę.

 4. Mocne, ale zgadzam się. Tego typu podejście, tak zwana kawa na ławę może przyczynić się do ocknięcia i przebudzenia wielu ludzi.

Comments are closed.