13 Naród Niemiecki upada na naszych oczach. Co Dalej
Fot. youtube.com

[fb_button]

Dwa miesiące temu, to jest w kwietniu 2017 roku przeprowadzono w Niemczech sondaż, z którego wynika kilka bardzo istotnych spraw. Kiedy czytaliśmy sentencje i pewnego rodzaju podsumowanie wyników owego sondażu to na myśl przychodziły różne rzeczy. Jednak, do czego zmierzam, otóż od dwóch miesięcy, odkąd ów sondaż w Niemczech opublikowano w naszym kraju panuje cisza, nikt nie zauważył tego, co wydarzyło się u naszego zachodniego sąsiada a być może dwa miesiące temu otrzymaliśmy jasną informację o tym, że Niemcy są już stracone a wszystko w kontekście imigrantów i fali islamu zalewającej Stary Kontynent.

Zwróćmy uwagę na sytuację, jaka tam panuje. Abstrahuję już od Francji czy Belgii, gdzie prawa obywateli są systematycznie ograniczane, mało tego, we Francji tak naprawdę panuje stan wojenny. Ale powracając do Niemiec. Otóż kanclerz Angela Merkel nadal stoi twardo przy swoim i nadal chce, aby Europa przyjmowała imigrantów, po mimo tego, że wielu z owych imigrantów to terroryści, którzy albo już zdążyli przeprowadzić zamachy terrorystyczne, albo dopiero to zrobią. W każdym razie, bardzo często można spotkać się z myśleniem typu młodzi Niemcy się przebudzą, naród Niemiecki w końcu powie dość a zarazem stop obecnej polityce, multi kulti. Czy tak się stanie?

Nie chcę tutaj być pesymistą, ale pozwólcie, że skonfrontujemy Niemcy i Polskę w tej materii. Otóż w naszym kraju nie doszło jeszcze do żadnego zamachu terrorystycznego, dlaczego? Nasz naród jest monolitem, nie mamy problemu z imigrantami. Mimo to, Polacy są przeciwni przyjmowaniu owych imigrantów, ponieważ jak widać, nie musimy sobie przystawiać pistoletu do głowy i strzelać by zrozumieć, że jest to pewnego rodzaju samobójstwo. Niemcy tego nie rozumieją, mimo, iż żyją w strachu i praktycznie na każdym kroku może dojść do kolejnego krwawego zamachu. A zatem jaka konkluzja?

Naród Niemiecki został w tak skrajny sposób z manipulowany przy pomocy mediów. Praktycznie nie myśli już samodzielnie, zatracił podstawowe instynkty samozachowawcze i nie dostrzega zagrożenia, jakie przynoszą ze sobą imigranci, a jest to zagrożenie oczywiste. Stąd sądzę, że przed Narodem Niemieckim bardzo ciężka przyszłość, a być może nawet upadek. (W przepowiedniach bardzo często jest mowa o wymarciu całych narodów, być może już dziś mamy z tym do czynienia.) Zauważcie drodzy Czytelnicy, że dziś naród Francuski praktycznie nie istnieje, jest tak wymieszany, że doszukać się tam prawdziwego Francuza byłoby bardzo trudno. Tak, nie jest to tekst zgodny z normami politycznej poprawności, ale nasz portal nie kieruje się poprawnością polityczną a prawdą i zdrowym rozsądkiem. Polska jest narodem jednolitym, tego się trzymajmy a będziemy potęgą.

A teraz powróćmy do meritum, otóż w kwietniu 2017 roku młodzi Niemcy w przedziale wiekowym 18 do 34 lat w dość jasny sposób uznali, że Kościół i sama wiara nie odgrywają w ich życiu żadnej roli, a nawet, jeżeli to jest to jedynie rola znikoma. Dodatkowo należy dodać, że ankietowani wypowiedzieli się pozytywnie o imigrantach, ponieważ jak uznali, jest to doskonałe wzbogacenie kulturowe. Nie będziemy przy tej okazji zajmować się ciągłą konfrontacją episkopatu Niemiec z Watykanem i obecnymi priorytetowymi sprawami, jakimi zajmuje się Watykan. Wydaje się, że świat dosłownie stanął na głowie. Zapomina się o tak wielu egzystencjalnych kwestiach na rzecz fali imigrantów. Dziś, dosłownie wszędzie mówi się o imigrantach a Papież Franciszek, co tydzień wypowiada nowe, często skrajnie kontrowersyjne opinie w tej sprawie. Co może myśleć zwykły człowiek i obywatel, człowiek wierzący w Jezusa i Jego nauczanie, gdy zostaje poddany tak wypaczonym przekazom? Z pewnością nie jest mu łatwo.

Poniżej zamieszczamy kilka artykułów, które publikowaliśmy już jakiś czas temu na naszej stronie, a które to artykuły dotykają kwestii związanych właśnie z imigrantami czy chorą poprawnością polityczną, która nie jest uosobieniem kultury lecz upadku i jawnego dążenia do samobójstwa Europy jaką znaliśmy do tej pory.

Narastający chaos w Europie i radykalnie chora poprawność polityczna.

Chaos w Europie cz.1 Fala islamu to zagrożenie dla naszego pokolenia.

Chaos w Europie cz.2 Radykalizm i fanatyzm religijny.

Chaos w Europie cz.3 Nieudolność i hipokryzja.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz