Naród Polski nie błaga o wolność, Naród Polski o nią walczy.


13 Naród Polski nie błaga o wolność, Naród Polski o nią walczą


[fb_button]

,,Mam wrażenie, że to hasło obrony Polski jest jak gdyby potężnym łańcuchem, który jest jednym końcem przytwierdzony do Polski. Chodzi o to, ażeby jak najwięcej dłoni chwyciło za łańcuch, trzeba go sobie przerzucić przez ramię i ciągnąć, ciągnąć, chociażby w krzyżach trzeszczało. Aby Polskę pociągnąć wyżej.’’

Edward Śmigły-Rydz.

Dzisiejszy artykuł chcieliśmy rozpocząć od postawienia pytania czy w Polsce pośród Polaków istnieje coś takiego jak syndrom niewolnika? Otóż podniesienie kwestii związanych z reparacjami wojennymi jasno pokazuje nam, że są w naszym kraju organizacje i partie, które objęły stanowisko sprzeczne z racją stanu Rzeczpospolitej, mało tego objęły stanowisko sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem. Padają stwierdzenia o tym, że Polska zostanie wyobcowana z Europy, nie będzie jej częścią, jeżeli nadal będzie prowadzić politykę suwerenności. Można zapytać, jeżeli nie będzie jej częścią, to częścią, czego się stanie, Afryki a może Azji?

Pytanie o reparacje wojenne, pytanie o demokracje, patriotyzm i wolność jest ważne, ponieważ należy się zastanowić, dlaczego owe organizacje i partie działają na rzecz obcych mocarstw wewnątrz naszej Ojczyzny, działają na jej rozbicie a przez to na szkodę obywateli Polski. Odpowiedzi sądzę są dwie, można pokusić się o trzy, nie mniej jednak dwie są wysoce realne i prawdopodobne. Pierwsza to ów syndrom niewolnika, o którym pisaliśmy powyżej a drugi to nazwijmy to DeutcheEuro płynące z zachodu i zasilające owe partie a przez to owe zgubne poglądy na naszej ziemi.

Polacy to Naród mający heroizm i niezłomność we krwi.

Czy zatem mamy do czynienia z Piątą, szóstą czy jeszcze inną kolumną zagranicy w Polsce? Sądzę, że o takie stwierdzenie można się pokusić i nazwać ową kolumnę, wprost czyli jest to kolumna Niemiecka, której zależy na dobru naszego zachodniego sąsiada a nie Polski. W grę wchodzi zdrada racji stanu, działanie na rzecz skłócenia Polaków, działanie na rzecz zakłamywania historii i godzenia się na nawet najbardziej absurdalne propozycje płynące z po za naszych granic. Pamiętajmy o tym, ponieważ dziś Polska walczy o realną suwerenność.

Walka o realną suwerenność staje się wprost proporcjonalnie trudna i zaciekła do skuteczności i zakresu prowadzonych działań. To, z jaką nagonką obecnie mamy do czynienia przeciwko naszemu Krajowi pokazuje, że owa walka czy też starcie wkraczają na nowy, wyższy poziom. Dlatego Naród Polski powinien jeszcze mocniej scementować swoją jedność i to się rzeczywiście dzieje, takie procesy możemy obecnie zaobserwować, jest to informacja niezwykle pozytywna, ważna i fundamentalna z punktu przetrwania naszego narodu.

Dodam jeszcze, że jest to proces, który wielu zaskoczył, otóż nasi zachodni przyjaciele nie spodziewali się, że w sercach Polaków nadal płonie ogień patriotyzmu, ogień, który w razie zagrożenia na nowo rozpali działania na rzecz obrony Polski. Ogień patriotyzmu, który przez lata był poddawany ugaszeniu, po przez płowe idee zjednoczenia Europy w jedno super państwo, gdzie nie będzie czegoś takiego jak państwo, mogą być federacje, ale ten etap także będzie czasowy, gdyż ostatecznym celem na dzień dzisiejszy jest powołanie do istnienia super państwa z jednym rządem.

To plany na dziś, ale jakie plany zostaną wdrożone jutro lub za kilkanaście lat? Jest to pytanie, które zaiste może napawać strachem. Otóż na naszych oczach walczy się z państwowością, z wolnością i istnieniem wolnych narodów, ta walka trwa dziś, natomiast należy spojrzeć szerzej, a tutaj na horyzoncie rysuje się kolejny w historii ludzkości reżim, być może najstraszniejszy i najbardziej bestialski z dotychczasowych.

Co jest optymistyczne w tym wszystkim? Optymistyczna jest Polska, świadomość istnienia narodu Polskiego, który wielokrotnie walczył o wolność swoją, ale i wolność Europy. Naród Polski nie prosi o wolność, my o nią walczymy i cała historia naszego narodu to potwierdza. Można pokusić się o stwierdzanie, że żaden naród na naszym globie nie ma tak niesamowitej historii jak nasz. Polacy im bardziej są poddawani próbie, i im bardziej od nas wymaga się działania, tym mocniej i bardziej skutecznie działamy a naszym kompanem od zawsze była, jest i będzie niezłomność, wytrwałość i nadludzki heroizm. Poniżej zamieszczamy film, który dziś podbija Polskę a już jutro podbije świat.

[fb_button]


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


Dodaj komentarz