Narodzie Polski odrzuć nienawiść, to już ostatnia szansa. Potężne siły dążą do zagłady Rzeczpospolitej.Jak wielu bohaterów oddało swoje życie za pomyślność Polski i narodu Polskiego? Tego nie wiemy i nigdy się nie dowiemy, ponieważ ilość krwi, jaka została przelana za naszą wolność i suwerenność jest niemożliwa do ogarnięcia rozumem i wyobraźnią. Ci ludzie, bezimienni bohaterowie i mężowie stanu bez kamer i fleszy kładli swoje życie na szali, nie potrzebowali oklasków, pochwał, nominacji do pokojowej nagrody Nobla czy wreszcie odpowiedniej ilości polubień na Facebook. Przetrwanie Polski stanowiło jedyny i najważniejszy cel sam w sobie.

Jeżeli dziś spojrzymy na Polskę i przeszłość naznaczoną heroizmem, wówczas przed naszymi oczyma ukaże się potworny i przerażający obraz Polaków, dzieci tego samego narodu, które to dzieci stają naprzeciwko siebie i są gotowe dosłownie na wszystko. Ta postawa zaprzecza przeszłości, zaprzecza zdrowemu rozsądkowi, zaprzecza wszystkiemu, co prowadzi do świetności Rzeczpospolitej. Drogi Polaku, Droga Polko, tak Ty, Ty i Ty, nie walczcie ze swoim bratem i siostrą, ponieważ prawdziwym wrogiem Ojczyzny nie jest Wasz rodak, lecz siły zewnętrzne, dążące do wywołania dosłownego trzęsienia ziemi w Polsce.

Mamy obecnie do czynienia z potężnym lobby, którego źródło nie ma narodowości, nie ma imienia i adresu zamieszkania. Drodzy Czytelnicy, Drodzy Polacy, obecnie nasz Naród mierzy się z odwiecznym wrogiem, który przez wieki dokonywał rozbiorów Rzeczpospolitej, lokował na terenie naszego państwa jednostki, których zadaniem było szerzenie nienawiści, manipulacji i zniszczeni a wszystko w jednym celu. Polska nigdy nie może powstać z kolan, między Berlinem a Moskwą nie może być żadnej stolicy i wreszcie, silna Polska to upadek potęgi duopolu Niemcy i Francja.

Polska nie będzie częścią Europy? Tak nam wmawiają, prawda jednak jest zupełnie inna. Jaka? Przeczytaj i się przekonaj.

Jest rzeczą niewiarygodną to jak media zagraniczne, głównie media niemieckie, posiadające ogromne wpływy na terenie Polski, doprowadziły do podziału narodu Polskiego. Z ekranów telewizora leje się nienawiść, przy jednoczesnym potępieniu nienawiści, z prawdy czyni się kłamstwo, naród Polski na arenie międzynarodowej przedstawia się jako społeczność niebezpieczną i podzieloną. A czy ktoś zastanawiał się, dlaczego tak jest? Czy ktoś zastanawiał się nad destrukcyjną działalnością propagandową niektórych mediów?

Polaku, nigdy nie podnoś ręki na swojego rodaka, ONI tego chcą. Polaku, nigdy nie obrażaj narodu Polskiego i Polskiej ziemi, wykupionej krwią męczenników, ONI tego chcą. Polaku, nigdy nie odwracaj się plecami od spraw związanych z twoją ojczyzną, ponieważ wówczas odwracasz się od samego siebie i przyszłych pokoleń a ONI tego chcą. Polska jest jedna, stanowi połączenie ziemi i narodu, to połączenie przetrwało tysiąclecia, jednak, aby mogło trwać nadal, potrzebne jest nasze zaangażowanie, zdrowy rozsądek i spryt, nie jest nam potrzebna nienawiść, żadna forma nienawiści. Nienawiść jest jak trucizna i zabija od środka.

Uczestnicy patriotycznych marszów uznawani są za faszystów. Media kpią z polskości, UE opluwa naszą historię. Polaku czas się przebudzić.

Kim są ONI? To ludzie, którzy wyparli się własnej narodowości, własnych korzeni. Wreszcie wyparli się samych siebie by w pełni oddać się idei nowego globalnego porządku. ONI są potężną siłą, na wielu płaszczyznach opierającą się na tajemniczych rytuałach. ONI korzystają z mrocznego mistycyzmu a wszystko w jednym celu. Przy pomocy globalnego systemu bankowego przejąć kontrolę nad współczesną cywilizacją. ONI mówią nie dla wolności, nie dla samostanowienia narodów, nie dla inteligencji, nie dla samodzielnego myślenia. ONI mówią nie Polsce.

Wrogowie naszej Ojczyzny są diabelsko wyrafinowani, przybrali różne maski, a ich słowa niosą śmieć. Wrogowie Rzeczpospolitej pragną upadku Narodu Polskiego po przez wewnętrzny rozłam, który odpowiednio podsycany doprowadzić może nawet do wojny domowej. Sądzisz, że świat i nasi sąsiedzi przyklaskują Polsce i życzą jej wszystkiego, co najlepsze? Nie bądź naiwny i spójrz w przeszłość a dostrzeżesz ogrom kłamstwa i nienawiści, jaka od setek lat była zwrócona przeciwko tej ziemi i jej mieszkańcom.

Drogi Polaku i droga Polko, w naszych żyłach płynie Polska krew, posiadamy DNA Wielkiego Królestwa Słowian, nie ulegajmy przekazowi podprogowemu sugerującemu, iż odpowiedzą na wszystko powinna być przemoc i nienawiść. Musisz wreszcie zrozumieć, że jest nas kilkadziesiąt milionów i to właśnie od nas zależy przyszłość Europy i w dalszej kolejności także świata. Europa pozbawiona Polski w przeszłości nie była by dziś tą Europą, którą jest, lecz terenem z pod znaku półksiężyca. W przeszłości obroniliśmy Stary Kontynent przed agresorem z Azji, zrobimy to ponownie. Tym razem jednak agresorem jest siła wywodzącą się z wewnątrz naszego kontynentu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. Kadr pochodzący z filmu ,,The Unconquered” opublikowanego przez IPN.


 

This article has 1 Comment

  1. Akurat rozbiorów Polski dokonali Polacy a reszta Narodu odrzuciła nienawiść i na to pozwoliła.
    Dobry niewolnik to spokojny niewolnik.

Comments are closed.