NASA publikuje zdjęcia z misji Apollo. Fotografie ukazują UFO?


12 NASA publikuje zdjęcia z misji Apollo. Fotografie ukazują UFO


NASA w ostatnich latach wydaje się do nas przemawiać takimi słowami: ,,Czy nadal nie wierzysz, że udało nam się wylądować na Księżycu?’’ Aby zakończyć ogólnoświatowy spisek NASA dokonała historycznego posunięcia, publikując tysiące zdjęć z misji księżycowych Apollo, które miały miejsce w latach 1961-1972. Ta nieziemska kolekcja zawiera ponad 13 000 zapierających dech w piersiach zdjęć wykonanych przez różnych astronautów, którzy przybyli na Księżyc w czasie eksploracji Księżyca. Czy aby jednak NASA nie popełniła błędu?

Przez dziesięciolecia wielu autorów, ufologów i badaczy twierdziło, że Księżyc jest niezbadaną tajemnicą. Przez lata utrzymywano, że są rzeczy na Księżycu, których NASA nie chce ujawnić. W rzeczywistości, wcześniejsze badania wykazały, że na powierzchni księżyca występują liczne niezwykłe i wątpliwe cechy, które doprowadziły ufologów na całym świecie do kwestionowania prawdziwości relacji publikowanych przez NASA z misji Apollo. Obecnie ufolodzy twierdzą, że oprócz licznych dziwnych cech, które zostały odkryte przez ekspertów w przeszłości, nowo opublikowane obrazy NASA tylko dolewają paliwa do niewytłumaczalnych odkryć na Księżycu.

Robin Brett, naukowiec z NASA, oświadczył, że: ,,Łatwiej wyjaśnić nieistnienie Księżyca niż jego istnienie.’’ W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku Michaił Vasin i Aleksander Szcerbakow z Radzieckiej Akademii Nauk napisali artykuł zatytułowany: ,,Czy Księżyc tworzy kosmiczną inteligencję?’’ Był to bardzo interesujący artykuł, w którym zadawano ważne pytania. Jak to możliwe, że powierzchnia księżyca jest tak twarda i dlaczego zawiera minerały takie jak tytan? W sposób niewyjaśniony istnieją skały księżycowe, w których znaleziono metale przetworzone, takie jak mosiądz, elementy Uranu 236 i Neptuna 237, których nigdy nie stwierdzono naturalnie. A teraz przyjrzymy się niektórym z najbardziej niewiarygodnych obrazów.

12 NASA publikuje zdjęcia z misji Apollo. Fotografie ukazują UFO 2

Co to jest ta tajemnicza linia widoczna na środku zdjęć? Czy to tylko błąd przetwarzania? A może to możliwe, że astronauci przechwytują UFO latające po powierzchni księżyca?

12 NASA publikuje zdjęcia z misji Apollo. Fotografie ukazują UFO 3

Powyższe zdjęcie pokazuje alarmująco duży obiekt widziany blisko powierzchni księżyca. Pytanie brzmi: co to jest? Czy jest to kolejny błąd w obrazach? A może astronauci NASA zrobili kolejny obraz UFO podczas eksploracji Księżyca?

12 NASA publikuje zdjęcia z misji Apollo. Fotografie ukazują UFO 4

Anomalne cechy na innym obrazie z Księżyca. Jeśli są to tylko gwiazdy, jak sugerują niektórzy badacze i naukowcy to, czym są tajemnicze smugi znajdujące się pod nimi? Jest to z pewnością kolejny obraz warty zbadania.

12 NASA publikuje zdjęcia z misji Apollo. Fotografie ukazują UFO 5

12 NASA publikuje zdjęcia z misji Apollo. Fotografie ukazują UFO 6

To kolejny niezwykle interesujący obraz z Księżyca. Co tam robi dziwne niebieskie UFO? To tajemnicze niebieskie UFO jest faktycznie obecne w wielu innych obrazach z Księżyca.

Dzisiejszą publikację chcemy zakończyć zdaniem wypowiedzianym przez Scotta’a J. Horowitz’a. Zdaniem które być może jest odpowiedzią na wiele pytań związanych z księżycem. ,,Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’