NASA ujawnia działania prowadzące do uzyskania nadludzkich zdolności.


11 NASA ujawnia działania prowadzące do uzyskania nad ludzkich zdolności


,,Moim zamysłem jest, aby rozwój życia prowadził do form egzystencji, które będą możliwe bez pożywienia, i które nie będą spętane przez czynniki wynikające z tego ograniczenia. Dlaczego żywa istota nie jest w stanie uzyskać całej energii potrzebnej do wykonywania swoich funkcji życiowych ze środowiska, zamiast przez konsumpcję żywności i przekształcanie jej w wyniku skomplikowanego procesu?’’

Nikola Tesla.

Wielu współczesnych badaczy uważa, że spoglądanie w słońce jest czynnością, która może odmienić życie człowieka, o co chodzi? Patrzenie w słońce jest ścisłą praktyką stopniowego wprowadzania światła słonecznego do twoich oczu przy najniższych wskaźnikach czasu ultrafioletowego, czyli przy wschodzie i zachodzie słońca. Ci, którzy uczą tej praktyki wskazują kilka podstawowych zasad.

Po pierwsze, należy spoglądać na słońce w ciągu godziny po wschodzie lub przed zachodem słońca, aby uniknąć uszkodzenia oczu. Po drugie, musisz być boso, w kontakcie z rzeczywistą ziemią i wreszcie, musisz zacząć od zaledwie 10 sekund pierwszego dnia, zwiększając o 10 sekundowe interwały każdego następnego dnia.

Gelotologia potwierdza: śmiech to zdrowie. Stosuj go bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Owo wchłanianie promieni słonecznych to praktyka zwana również fenomenem HRM, wymyślona jako taka po Hira Ratan Manek, człowieku, który poddał się NASA w celu przeprowadzenia badań naukowych, aby potwierdzić, że rzeczywiście posiada prawie „superludzką” umiejętność niejedzenia, poprzez jego poświęcenie się temu interesującemu słonecznemu fenomenowi.

Finansowany przez NASA zespół lekarzy z University of Pennsylvania obserwował Hira 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 100 dni. NASA potwierdziła, że był w stanie przetrwać dzięki praktyce słonecznej praktycznie bez żadnego pożywienia. Jedynie czasami w tym czasie spożywał niewielką ilość maślanki lub wody.

Drodzy Czytelnicy jest to z pewnością rzecz niecodzienna, ponieważ mogłaby w jakimś stopniu wyjaśniać cud polegający na nie przyjmowaniu pokarmów przez świętych nawet w okresie wielu miesięcy. Jednak czas zwrócić nasz wzrok na wyniki badań zespołu lekarzy z University of Pennsylvania finansowanego przez NASA. Otóż wynik jest jednoznaczny.

Podczas pierwszych 3 miesięcy praktyki, energia słoneczna przesuwa się przez oczy i dosłownie ładuje podwzgórze. Podwzgórze jest prostą ścieżką prowadzącą do siatkówki, która z kolei wiedzie energię bezpośrednio do mózgu. Mózg z czasem zostaje aktywowany przez otrzymaną energię dostarczaną przez słońce.

Lekarze wstrząśnięci. Naturalny środek czyści tętnice i leczy nadciśnienie krwi.

Następnie raporty na temat patrzenia w słońce mówią, iż złe cechy danej osoby będą stopniowo zanikać na korzyść rozwoju cech pozytywnych, tłumacząc, iż owe „złe cechy” rozwijają się tylko w warunkach gdzie panuje ograniczona ilość światła słonecznego. Gniew, strach, zazdrość, pożądanie zostają zastąpione pewnością siebie i większą intuicją. Po 3-6 miesiącach obserwacji badania wykazują również, że choroby fizyczne zaczynają zanikać.

Naukowcy kontynuujący proces potwierdzają, że po 6 miesiącach energia zmagazynowana w tej technice nie jest już używana do naprawy ciała ani umysłu i może teraz posłużyć do wspierania rozwoju większej ilości nadludzkich zdolności.

Jeżeli Jesteście rzeczywiście zainteresowani zdobywaniem różnego rodzaju nadludzkich zdolności, potwierdzonych chociażby przez takie organizacje jak NASA, to wspomniana powyżej metoda, spoglądania w słońce brzmi dość prosto, a ścieżka wiodąca ku słonecznemu oświeceniu jest jak najbardziej naturalna i kto wie, być może zespół naukowców z University of Pennsylvania za pieniądze NASA odkrył proces pierwotnej regeneracji.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


This article has 1 Comment

  1. A jaka jest chrześcijańska wykładnia na powyższy temat? Czy „ładowanie” ciała „pozytywną” energią słońca nie zaburza innych rzeczy? Z tego co wiem, to bycie dobrym lub złym zależy od zwrócenia się do Boga lub odwrócenia się od niego i życia zgodnie lub niezgodnie z przykazaniami Bożymi. Bycie dobrym z powodu słońca sugeruje że może mieć ono boską naturę a od tego już krok do kultu słonecznego. Kulty słoneczne ludzkość już w swojej historii przerabiała.
    Nie idźcie tą drogą.

Comments are closed.