15 Nasienie Węża Cz.1 Hipoteza czy fakt
Fot. pixabay.com

[fb_button]

XXI wiek, w którym przyszło nam dziś żyć, to bardzo ciekawy czas, skomplikowany i chaotyczny. Czas wielu przemian, walki dobra i zła, jednym słowem matrix, nie mniej jednak, dzięki temu są to czasy tak wyjątkowe, nieprzewidywalne. Poszukiwanie odpowiedzi na różne nurtujące ludzkość pytania w dobie współczesności wydaje się nigdy nie będzie miało końca, a przynajmniej bardzo długo. Dziś rozpoczynamy cykl artykułów poświęconych bardzo ciekawej teorii, a mianowicie zastanowimy się czy ludzkością rzeczywiście rządzą gady w ludzkiej skórze, tak zwani Reptalianie. Już samo pytanie tego typu na twarzy wielu osób wywoła konsternację czy zażenowanie, ale my się tym nie przejmujemy, ponieważ czasem, aby otrzymać właściwą odpowiedzi trzeba zadać niestosowne pytanie. A więc rozpoczynamy.

Otóż historia Reptalian czy Reptylian, czyli owych gadów, jaszczurów, wydaje się być po prostu nieprawdopodobna, ale i tutaj jak to często bywa pojawia nam się słowa ALE, otóż według Biblii jest to prawdopodobne i poniekąd zapowiedziane, jest tam mowa o nasieniu węża. Pytanie, jakie tutaj się nasuwa to pytanie o to czy chodzi tutaj o rzeczywiste nasienie hybrydowe, czy może jest to tylko Biblijna metafora. Tak czy owak, Biblia mówi jasno, że w czasach końca będzie tak jak za dni Nowego. A za owych dni ludzkość była w szponach nasienia węża, czyli Hybrydów. Z Biblii dowiadujemy się również, że owe czasy były naznaczone ogromnym upadkiem i ohydą, co z kolei zainicjowało Potop.

Czym są owe Hybrydy? To krzyżówki powstałe w wyniku obcowania ziemskich kobiet z upadłymi, zmaterializowanymi aniołami, o czym jest mowa w Biblii. A zatem ta księga wydaje się, że potwierdza ową hipotezę istnienia ludzi jaszczurów. Nie tak dawno potwierdzenie, co do istnienia tych istot, pojawiło się ze strony byłego pracownika NSA Edwarda Snowdena, pisaliśmy już jakiś czas temu na naszej stronie o tym wydarzeniu a dziś w ramach przypomnienia umieszczamy link poniżej dzisiejszych rozważań na ten właśnie temat.

Biblia zapowiada także wielki ucisk, jakiego jeszcze nie było w dziejach świata i już nigdy nie będzie, a ów czas ma się wypełnić właśnie w ostatniej fazie istnienia ludzkości w tym wymiarze i porządku, jaki obecnie funkcjonuje. W czasach Noego, również panował ogromny ucisk a nasza planeta była przepełniona przemocą i odstępstwem od wszelkich praw moralnych. W czasach końca ma być jeszcze gorzej, czego dowodem może być i to, co obecnie dzieje się na świecie a jest to ogólno globalny upadek i centralizacja władzy w ręku kilku ludzi lub jak ktoś woli owych Hybryd.

Moim zdaniem, ludzkość nie byłaby w stanie zafundować sobie takiego losu sama, otóż pewne okropności i bestialskie rozwiązania przerastają wyobraźnie człowieka. Pamiętajmy, że nikt nie rodzi się złym, człowiek dopiero może stać się złym po przez swoje wybory i to, komu zaufa. I tutaj właśnie otwiera się inna płaszczyzna myślenia. Otóż napiszę wprost, mam na myśli wszelkie formy konszachtu z demonem. Ludzie tacy jak Hitler, Czy Stalin, nie będę sięgał daleko w przeszłość, lecz wymienię jedynie tych, którzy podpalili Europę i świat XX wieku. Jeżeli wczytamy się w ich biografię to w wielu miejscach znajdziemy informacje o tak zwanych duchowych przewodnikach, którzy doradzali Hitlerowi, Stalinowi czy Himmlerowi co mają robić i w jaki sposób.

Owi przewodnicy polecili Himmlerowi by ten skłonił Hitlera do wymordowania jak największej ilości Żydów, co miało skutkować przychylnością ze strony owych bytów duchowych. I teraz, jeżeli zabawimy się w pewnego rodzaju śledztwo, to szybko możemy określić, kim były owe byty duchowe, przewodnicy duchowi. Pytanie brzmi, kto nienawidzi Żydów, będących narodem wybranym w Starym Testamencie? Oczywiście Szatan, ponieważ od Narodu Wybranego rozpoczęła się historia zbawienia świata i człowieka, oraz ostateczny upadek Lucyfera.

A zatem reasumując dzisiejsze rozważania, należy napisać. Po pierwsze Lucyfer działa na tym świecie po przez wyselekcjonowanych ludzi, mało tego, poprzez wyselekcjonowane rody, które zawarły z nim pakt w zamian za ziemskie korzyści takie jak władza, bogactwo i luksus. To jednak nie wszystko, biorąc pod uwagę hipotezę nasienia węża i Hybryd, możemy dojść do wniosku, że istnieje grupa, nie wiem jak liczna, ale sądzę, że jest to mała grupa, istot będących wynikiem obcowania kobiet ludzkich z upadłymi aniołami. Część z owych istot przeżyła potop, po czym ukrywając się ponownie dotarła na sam szczyt globalnej piramidy władzy i przygotowuje się na czasy, w których objawi się ohyda spustoszenia w miejscu świętym oraz sam Antychryst.

Reptalianie i sensacyjna relacja Edwarda Snowdena.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz