Nasienie Węża Cz.2 Posłuszeństwo w zamian za władzę.

16 Nasienie Węża Cz.2 Pełne posłuszeństwo w zamian za władzę
Fot. youtube.com

[fb_button]

Na pewnym etapie wprowadzania nowych zmian globalnych, nowej polityki względem zwykłych obywateli, coraz więcej ludzi zacznie się buntować, to z resztą możemy obserwować już dziś. Co ciekawe, ludzie buntujący się przeciw obecnemu systemowi władzy, ludzie często wysuwający logiczne postulaty są traktowani niczym faszyści czy kibole. Jest to oczywiście zabieg manipulacyjny mający na celu ośmieszenie tych właśnie grup społecznych, tak by czasem ktoś nie zechciał dłużej i bardziej poważnie pomyśleć nad owymi postulatami, gdyż mogłoby się szybko okazać, że owi tak zwani kibole czy faszyści, jak to mawia władza, mają po prostu rację.

Natomiast, jeżeli bunt, to oczywiście włącznie z policją czy wojskiem, nie mówimy tutaj o całości, lecz pewnej grupie. A zatem, w przyszłości, gdy dojdzie do sytuacji, w której społeczeństwo powie dość globalistom kierowanym przez przedstawicieli owych Reptalian, duża część policji oraz wojska przejdzie na stronę obywateli. Stanie się tak, dlatego ponieważ tak jak policja tak i wojsko posiada swoje rodziny, które również zostaną w pewnym momencie poddane represjom, co z kolei zapoczątkuje opór i jawny sprzeciw. Sytuacje tego typu, miały już miejsce w przeszłości, nie mniej jednak obecnie Globaliści w pewnym sensie zabezpieczyli się, zabezpieczyli po przez konkretny schemat ćwiczeń fizycznych oraz psychicznych, jakim poddawany jest adept danej jednostki.

Władze wielu państw nie szczędzą pieniędzy podatników na szkolenie wzorowych policjantów, żołnierzy czy członków elitarnych grup w tak zwanym systemie MK- ULTRA. Można to pokrótce określić dramatycznym praniem mózgu, którego rezultatem będzie ślepe posłuszeństwo konkretnemu człowiekowi czy tez instytucji. Tego typu ludzie, poddani tego typu szkoleniu, są również wysyłani do różnego rodzaju agend rządowych oraz militarnych. Są oni niejednokrotnie wysyłani także do reprezentowania poszczególnych religii. Stąd dziś mamy do czynienia z takim pomieszaniem w tej dziedzinie, ponieważ wielu czołowych liderów religijnych jest ślepo podporządkowana własnym mocodawcom, którzy z kolei nie ujawniają swojej tożsamości. Najbardziej efektywnie i najbezpieczniej działania się z ukrycia, po przez osoby trzecie, to jedna z podstawowych zasad tajnych zakonów i organizacji.

W USA system szkolenia MK- ULTRA jest dobrze znany, sam prezydent Bill Cinton przepraszał obywateli, za stosowanie i wprowadzanie tego systemu względem amerykanów. A zatem, mamy do czynienia z tak zwanymi super żołnierzami oraz super ludźmi, lub też jak mawiał Hitler nad ludźmi. W dzisiejszych czasach od czasu do czasu, na arenie międzynarodowej pojawiają się pewne postacie dosłownie znikąd, są one kreowane z dnia na dzień na bohaterów, wybawców czy rewolucjonistów. Można zadać pytanie skąd oni się biorą? Za przykład może nam posłużyć były już prezydent USA Barack Obama. Nie oszukujmy się, o tym człowieku praktycznie nic nie wiadomo, a jeżeli już coś wiadomo to w większości są to jakieś domysły czy domniemania, często wzajemnie się wykluczające, ale jakoś nikogo na dłuższą metę to nie zaciekawiło.

Identyczna sytuacja powiela się w wielu przypadkach przedstawicieli policji czy wojska. Istnieją jednak pewne poszlaki, które wskazują, że ci ludzie są pewnego rodzaju tajnymi agentami wykonującymi posłusznie polecenia kogoś, kto jest nad nimi i kto tak naprawdę wykreował dane osoby. Ofiarował im sławę, pieniądze, władzę i możliwość wpływania na świat, jednak w zamian oczekuje ten ktoś posłuszeństwa i jeszcze raz posłuszeństwa. Ktoś może powiedzieć, gdzie są dowody. Jednak w obecnym świecie, przy obecnej technologii i na pewnych płaszczyznach nie ma czegoś takiego jak dowód. To nie jest rozprawa sądowa, lecz życie, a w nim działa i istnieje wiele tajnych organizacji cieni i nie bez powodu są one nazywane właśnie w taki sposób.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz