Nasienie Węża Cz.3 Prawda i fikcja.

17 Nasienie Węża Cz.3 Prawda i fikcja
Fot. flickr.com

[fb_button]

Na koniec rozważań dotyczących Reptalian można zapytać jak to możliwe, że tego typu tajemnica nie wyszła na jaw, lub po prostu jak to jest możliwe, aby ją ukrywać i na bieżąco dementować czy też ośmieszać dowody, które w jakiś sposób wypłynął. Otóż zwróćmy uwagę na ataki z 11 września w USA gdzie lekki aluminiowy samolot przebił kilka murów pod rząd w Pentagonie, oraz jak to możliwe, że inny samolot dosłownie skosił kilkudziesięciu centymetrowej grubości stalowe dźwigary w wieżach WTC. Czyż nie jest to zupełny nonsens? Jednak media zgodnie milczą w tej sprawie, a zatem, w jaki sposób można utrzymywać w rysach takie masy ludzi, aby uzyskać zamierzony efekt i zachować tajemnicę w obecnej globalnej wiosce?

Otóż wszystko to jest możliwe wówczas, gdy na kluczowych stanowiskach obsadzeni są ludzie absolutnie pewni, a zatem, członkowie rządzących klanów, czy tez dynastii, tak zwanych rodów Illuminati, lub jak ktoś woli, ludzi z błękitną krwią, których rodowody sięgają starożytnego Egiptu a ich czystość genetyczna nie jest tak naprawdę dla nas jasna. Co ciekawe, współczesne elity dążą za wszelką cenę do gromadzenia genetycznych danych na temat każdej osoby na naszej planecie. Czy jest to objaw troski o nasze bezpieczeństwo czy może w ten sposób poszukuje się na masową skalę ludzi, których geny będą świadczyć o ścisłym związku z upadłymi aniołami? Czego kolejnym etapem może być rekrutacja do służb specjalnych czy tajnych bractw i zakonów.

Jak owi Reptalianie czy też Hybrydy funkcjonują tego nikt na sto procent nie wie. Wiemy natomiast, że w przeszłości wielu z nich było gigantami, których wzrost dochodził do kilku metrów wysokości. Poniżej dzisiejszych rozważań zamieszczamy artykuł, który opisuje ten temat. Natomiast wszelkie informacje o owych gigantach są przed nami ukrywane, jednak nie wszystko media są w stanie ukryć, czego dowodem będzie ów artykuł. Pamiętajmy także i o tym, że o gigantach mówi nam Biblia czy liczne objawienia współczesnych świętych i wizjonerów jak chociażby Marii Valtorty. Sam Goliat był olbrzymem, którego zgładził przyszły król Izraela Dawid.

A zatem informacji na temat gigantów możemy znaleźć sporo, natomiast problemy zaczynają się wówczas, gdy chcemy dowiedzieć się czegoś o ich potomkach. Wiemy jednak, że najbardziej znane trzynaście rodzin świata, rodzin określanych mianem Illuminati bardzo skrupulatnie dobiera sobie przyszłych małżonków zgodnie z wymaganiami czystości krwi i genów. Tak, jest to temat skrajnie kontrowersyjny, ale to nie znaczy, ze należy milczeń i nic w tej kwestii nie działać. A zatem czy rzeczywiście rządzi nami nasienie biblijnego węża? Z pewnością nie możemy tego wykluczyć, oraz dobrze jest mieć oczy i uszy szeroko otwarte, ponieważ być może już nie długo dowiemy się całej prawdy.

A zatem dziś na naszym świecie ścierają się dwie masy przeciwnych idei czy też światopoglądów. Nie będę już pisał dobra i zła, gdyż być może dla wielu jest to zbyt oklepany temat, aczkolwiek jak najbardziej realny. Natomiast XXI wiek to czas tarć, dziś ludzkość decyduje, jaką obierze drogę, co zasieje a w związku z tym, jakie będzie zbierać żniwo w przyszłości. Wiemy także, że owe dwie opcje są do siebie przeciwne, czyli pozytywne rozwiązanie i negatywne. Rozwiązanie przybliżające świat i ludzkość do rozwoju i samodoskonalenia lub upadku i samo destrukcji.

Biblijni Giganci Cz.1 Znalezisko u stóp gór Tapalpa.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.