Nibiru (Planeta X) Cz.3 Wskazówki z przeszłości określające przyszłość.

12 Nibiru (Planeta X) Cz.3 Wskazówki z przeszłości określające przyszłość
Fot. przedstawia Sumeryjską tabliczkę, którą wielu badaczy uważa za jeden z najważniejszych dowodów potwierdzających istnienie dodatkowych planet w naszym układzie słonecznym.

[fb_button]

Pisaliśmy już o położeniu Nibiru, trajektorii jej orbity oraz o hipotetycznej możliwości jej istnienia. Natomiast czas, aby nasz wzrok skoncentrował się na tym, co może wydarzyć się nieco później. Otóż w momencie, gdy nasza planeta znajdzie się, pomiędzy Nibiru a Słońcem ma dojść do odwrócenia się biegunów oraz odchylenia obrotu Ziemi. Nastąpią potężne trzęsienia i fale tsunami wdzierające się w głąb lądu. Brzmi to dość skrajnie i katastroficznie, mało tego w dobie obecnych nowinek dotyczących ciągłych końców świata, może to na wielu nie robić żadnego wrażenia. Jednak prawda jest taka, że w przeszłości nasza planeta wielokrotnie zostawała poddana ogromnym przemianom, które nie jednokrotnie występowały cyklicznie, dlatego warto z góry nie przekreślać kwestii Nibiru.

Ostatnim etapem podroży Planety X będzie ponowne opuszczenie naszego układu słonecznego i zanik jakiegokolwiek oddziaływania czy to na naszą dzienną gwiazdę czy też naszą planetę. Raz jeszcze przy tej okazji podkreślamy, iż NASA posiada dowody potwierdzające istnienie obiektu o dużych rozmiarach, obiektu pędzącego w naszym kierunku. Obiektu, który został odkryty przez IRAS w roku, 1983 co notabene NASA potwierdziło. Natomiast to, co działo się później i ma miejsce także dziś jest dziwne, gdyż NASA dementuje wszelkie wzmianki o planecie X, mało tego, robi to w tak stanowczy a nawet czasem histeryczny sposób, iż trudno nie nabrać przy tej okazji podejrzeń.

Edward Snowden wyjawił wiele sekretów, jednym z nich była szokująca i zimna kalkulacja na przyszłość. Otóż NASA, D.o.D (Departament Obrony), departament wywiadu wojskowego, SETI oraz samo CIA szacują, iż w nadchodzącej przyszłości 2/3 populacji planety zostanie zgładzona. 2/3 tych którzy zdołają przeżyć zginie z głodu oraz klęsk żywiołowych w ciągu następnych sześciu miesięcy. Dziś możemy napisać, że jedna z najważniejszych historii naszej planety, historia mająca ponad 3000 lat, historia Nibiru, w wielkim bólu i znoju wyłania się mimo prób jej ukrycia przez tych, którzy kontrolują rynki finansowe. Drodzy czytelnicy na tym świecie są ludzie i grupy ludzi, możemy nazwać to konglomeratem zła, którzy przedkładają zyski nad człowieka i przetrwanie cywilizacji.

Drodzy czytelnicy w ostatnich latach człowiek osiągnął wyższy poziom samozadowolenia i wpatrzenia w swoje osiągnięcia i zdobycze techniki. To oddziałuje na wiele dziedzin życia, oddziałuje także i na astronomię. Od dawna wyśmiewano ludzi, którzy uważali, że w naszym układzie słonecznym jest więcej planet niż te, które zostały dotychczas odkryte. Niestety jak wyżej zostało napisane, w oparciu o samozadowolenie, samo zachwyt czy nawet wynikającego z tego oślepienie nikt nie wierzył tego typu teoriom, ponieważ jest rzeczą oczywistą, iż poziom rozwoju nowoczesnej technologii stoi na tak zaawansowanym poziomie, że nie może być mowy o dodatkowych planetach, bo gdyby takowe istniały to przecież NASA by je odkryła. Prawda?

Otóż nic bardziej mylnego, ponieważ jaką mamy pewność, iż NASA poinformuje nas o owym odkryciu? Nie mamy żadnej pewności, mało tego, poziom zaufania względem tej instytucji z roku na rok maleje i nie jest to przypadek. Zatem jak możemy podsumować cały cykl o Nibiru? Tutaj po raz kolejny dobrze jest zerknąć wstecz, zerknąć w przeszłość by odnaleźć wskazówki określające przyszłość. Jakie to będą wskazówki? Owych wskazówek czy też znaków, jakie prastare cywilizacje pozostawiły nam jest bardzo wiele, my jednak skupimy się na tej chyba najpopularniejszej.

Sumeryjska tablica opowiadająca o Nibiru oraz Annunaki. Prostota oraz w pewnym sensie jasność przesłania, jakie płynie z owej tabliczki jest tak duże, że bardzo szybko przemawia ona do naszej wyobraźni. Grafikę przestawiającą ową Sumeryjską tabliczkę umieściliśmy w nagłówku artykułu oraz umieszczamy ją raz jeszcze poniżej. Możemy dostrzec na niej słońce oraz planety i pierwsze co rzuca się naszym oczom jest to iż owych planet jest znacznie więcej aniżeli dziewięć.

12 Nibiru (Planeta X) Cz.3 Wskazówki z przeszłości określające przyszłość 2

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.