Nie daj się zmanipulować, uodpornij umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych.,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Są noce, kiedy nie możesz zasnąć, w twojej głowie odbijają się echem bomby, które wybuchły tego dnia, chcesz zrezygnować, porzucić to, co do tej pory stanowiło motor napędowy. Mrok nocy przenika do serca, do każdej komórki zmęczonego ciała, jeszcze chwila i przestaniesz być człowiekiem a jedynie duchem samego siebie. Czy to czas, aby odejść i opuścić życiową scenę? Koniec filmu twojego życia? Nie jest łatwo powiedzieć nie, gdy inni mówią tak, jednak czasem tak trzeba, a w momencie udręczenia szczególnie.

Spójrz, nie odwracaj wzroku, to jest twoja szansa, to są twoje możliwości. Spójrz, to może być to wszystko, czego pragnąłeś, wszystko zawarte właśnie w tej chwili, sekundnik ruszył, ktoś zaczął odmierzać czas, czy zdążysz podjąć odpowiednie decyzje? Zrobisz coś czy odejdziesz nie podejmując ryzyka? Życie nie może być ucieczką przed codziennością, taka postawa wymaga poświęcenia i dokonania konkretnej zapłaty z samego siebie, jednak przekraczając każdą kolejną metę zrozumiesz, że było warto.

Zrozum, że jesteś istotą ludzką do jasnej cholery a twoje życie ma wartość.

Symptomy stresu, kolejne recepty na lekarstwa przeciwdziałające lękom, różnym odmianom depresji i strachu, czy tak wygląda zdrowe społeczeństwo, społeczeństwo uzależnione od leków, lekarzy i plików recept? Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami. Narodziłeś się po to, aby się wyróżniać.

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia każdy powinien dbać. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze tej ziemi. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy, dlatego nie obawiaj się przemówić zgodnie ze swoim sumieniem.

To twoja szansa, dostrzegasz wschodzące słońce nad horyzontem życiowych zmagań? A zatem co będzie? Podejmiesz wyzwanie i sięgniesz po swoje prawa? Czy odważysz się przemówić i powiedzieć nie, gdy współczesna ideologia mówi tak dla chciwości, tak dla pornografii, tak dla homoseksualizmu, tak dla ideologii multi kulti, tak dla oszustw i uprzywilejowanych kręgów władzy? Czy odważysz się przemówić i powiedzieć nie? I wreszcie, czy odczuwaliście kiedyś wrażenie, że spoglądacie na drugiego człowieka a on wydaje się przebywać w innej rzeczywistości?

Podróżujecie autobusem, pociągiem czy samolotem, gra muzyka, spiker opowiada o nowym konkursie z nagrodami wartymi miliony, a pasażerowie nie odzywają się, nie rozmawiają ze sobą, jedynie kiwają się na boki poruszani siłą podróżującego pojazdu. Dwie przeciwstawne rzeczywistości a człowiek jako jednostka po środku tego otoczenia. Człowiek i jego życie, które tak często wymyka się nam z rąk a my nadal chwiejemy się w rytm muzyki płynącej z głośników i głosu szalonego spikera audycji radiowej.

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wyglądałby świat gdyby wszyscy ludzie dobrej woli nagle powiedzieli dość, to nie dla mnie i odpuścili? Rozejrzyj się dookoła siebie, przecież nie jesteś ślepcem? Co dostrzegasz? Dostrzegasz okupowaną wolność? Dostrzegasz kłamstwo zastępujące prawdę? Dostrzegasz czyste intencje wśród elit Europy? Dostrzegasz to, że współczesna ekonomia jest chora? Dostrzegasz naglącą potrzebę zmian?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com