Nie lękajcie się. Odwagi! Nie jesteśmy sami i nigdy sami nie byliśmy. Jest z nami nasz Stwórca i Zbawiciel, Odwagi!

Udostępnij

Musicie też wiedzieć, że na naszym portalu publikujemy tak różnoraką wiedzę, to jest od religii, po przez politykę, nowy porządek świata a skończywszy na tajemnicach świata, ponieważ pragniemy dzielić się z Wami wiedzą. Ta wiedza czyni nas wolnymi, ta wiedza pozwala lepiej poznać Boga. Ona umożliwia nam poskładanie wielu „puzzli”, z pozoru różnych dziedzin życia w jeden pełen obraz.

Kiedy jak nie teraz? Kto jak nie my? Tego typu zdań możemy wypowiadać wiele, wiele więcej. Ważnym jednak jest aby na wypowiedzeniu samych zdań się nie zakończyło. Zawsze za słowem powinien iść czyn. Słowa są ważne, a nawet bardzo ważne, jednak od samego wypowiadania słów, nawet najbardziej wzniosłych, nie wiele dobrego będzie mogło się wydarzyć. Słowa bez poparcia ich czynami, są zazwyczaj puste, natomiast czyn ugruntuje ich „moc”.

Szanowni Państwo, przyszło nam żyć w czasach zdegenerowanych, w czasach gdzie u władzy bardzo często znajdują się „pożyteczni idioci”. Bohaterami i wzorami do naśladowania stali się „nieudacznicy intelektualni”, prawda jest czymś wyrugowanym z życia publicznego. Promuje się zboczenia i wynaturzenie. Jednym słowem „normalność” stała się „patologią”, a z kolei „patologia” przekształciła się w „nową normalność”.

I co z tym zrobimy? Czy coś z tym zrobimy? W mojej opinii nie tyle powinniśmy coś zrobić, ale jest to nasz obowiązek. Każdy na miarę swoich możliwości. Nigdy ale to nigdy, nie wolno nam stwierdzić: „to samo przejdzie, to mnie nie dotyczy, ktoś inny się tym zajmie”. Takie podejście prowadzi ku „całkowitej deprawacji”. Mam tu na myśli deprawację duchową, intelektualną oraz fizyczną. Jest to proces powolny acz konsekwentny w urzeczywistnianiu się.

Zatem musimy działać, z resztą życie jest czasem w którym należy działać. Bierność, opieszałość, lenistwo, są tym co powinno być nam obce. Powinniśmy sięgać po czujność, gdyż w dzisiejszym świecie gdzie: „wojna to pokój”, musimy być czujni, dosłownie na każdy kroku. Edukujmy nasze dzieci, ale nic na siłę, krok po kroku, słowo po słowie, niech się usamodzielniają, myślą indywidualnie, ale niech wiedzą czym jest rodzina, miłość, wzajemne wsparcie. Niech wiedzą kto to Jest Bóg.

Nieśmy „dobre słowo”, nieśmy „słowo przebudzenia”, to nic nie kosztuje, a może uratować komuś życie. Czytajmy książki, czytajmy Biblię, poszerzajmy naszą wiedzę, umacniajmy naszą wiarę, poszerzajmy nasze horyzonty patrzenia. Dzięki takiemu podejściu staniemy się odporni na propagandę, kłamstwa, manipulację. Kochani, wiedza i wiara, wiara i wiedza są „szczepionką” na zniewolenie, które oferuje ten świat.

A musicie wiedzieć, że „duch tego świata”, idzie po najmłodsze pokolenie. Ten „duch tego świata”, wielokrotnie przemawiał już w historii ludzkości, po przez swoich „apostołów”. Jednym z takich „apostołów” był Adolf Hitler. I ten właśnie Adolf Hitler wypowiedział znamienite słowa: „Dajcie mi jedno pokolenie młodzieży a podbije świat”. Czy obecnie „duch tego świata”, który przemawiał między innymi przez Hitlera, nie idzie po nasze dzieci? Czy oddamy mu je bez walki? Przemyślcie to, bardzo Was proszę.

Musicie też wiedzieć, że na naszym portalu publikujemy tak różnoraką wiedzę, to jest od religii, po przez politykę, nowy porządek świata a skończywszy na tajemnicach świata, ponieważ pragniemy dzielić się z Wami wiedzą. Ta wiedza czyni nas wolnymi, ta wiedza pozwala lepiej poznać Boga. Ona umożliwia nam poskładanie wielu „puzzli”, z pozoru różnych dziedzin życia w jeden pełen obraz.

Pamiętajcie o jednym: NIGDY SIĘ NIE BÓJCIE. Nie popadajcie w takie czy inne lęki. Mam świadomość tego, że otaczający nas świata, dosłownie wciska się w każdą, nawet najdrobniejszą szczelinę naszego „spokoju”, aby go zniszczyć. Mam tego świadomość, ale właśnie dlatego tym bardziej należy stawić temu opór. Nie lękajcie się, nie bójcie się. Odwagi! Nie jesteśmy sami i nigdy sami nie byliśmy. Jest z nami nasz Stwórca i Zbawiciel, Odwagi!


Przeczytaj również:

Szept nikogo nie wystraszy, dlatego mówimy nie lękajcie się, to jest czas na przebudzenie, na przetarcie oczu, na to by wreszcie mieć czas.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Ten artykuł ma 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.