Nie ma w człowieku pustki duchowej, ona zostaje wypełniona, a jeżeli nie oddamy się Bogu, wówczas nieświadomie oddajemy się złu.


Szanowni Państwo, przyszło nam żyć w czasach dosłownego matrixu, gdzie społeczeństwa nie kierują się własną dedukcją, rozumowaniem i intelektem w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości. Kierują się natomiast tylko i wyłącznie tym, co powiedzą media głównego nurtu. Tym, jaki będzie dzisiejszy przekaz dnia, dzisiejszy „program”. W tak ogłupiałym społeczeństwie, można przeprowadzić dowolną operację psychologiczną, nawet najbardziej absurdalną. Społeczeństwo ogłupiałe, to społeczeństwo bezbronne.

Młody człowiek o imieniu Michał, katolik, który bez mojej wiedzy już od jakiegoś czasu odwiedzał i czytał nasze publikacje, „wyciągnął do nas rękę” w postaci kontaktu e-mail i po wymianie kilku korespondencji zapytał wprost: jak zostać zbawionym. Odpowiedziałem, cała nasza społeczność redakcyjna odpowiedziała mu i wszyscy modliliśmy się, aby Michał został zbawiony, aby otworzył się na Jezusa Chrystusa i w nim odnalazł: „Drogę, Prawdę i Życie”. I tak się stało!

Teraz być może trochę się będziemy przechwalać i dzielić z Wami naszym pewnego rodzaju spełnieniem wewnętrznym. Nie ukrywamy, że nasz portal powstał po to, aby szerzyć niewygodne fakty i tak dziś znienawidzoną prawdę. Powstał jednak również z myślą taką, aby stanowił on pewnego rodzaju kierunkowskaz duchowy, latarnię oświetlającą mrok, w którym wiele osób się znalazło, czasem nawet tego nie pojmując i nie rozumiejąc.

Teraz nasz portal dociera do ponad pięćdziesięciu krajów każdego dnia z budzącym życie duchowe i fizyczne przesłaniem informacyjnym. Polityka, zdrowie, religia, psychologia, szeroko pojęte przesłanie ewangelii. Dzięki waszym modlitwom, wsparciu finansowemu i codziennemu odwiedzaniu naszej strony jesteśmy w stanie szerzyć nasze materiały w skali dotąd nieosiągalnej dla nas. To bardzo, ale to bardzo budująca kooperacja, jaka zachodzi między nami i Wami Szanowni Państwo.

Nie mamy zbyt wielu okazji do tego, aby Wam podziękować za to, że jesteście. Za to, że uznaliście, iż to, co robimy ma wartość i stanowi coś więcej aniżeli tylko przekaz informacyjny. Nasz portal łączy w sobie wydarzenia bieżące, przeszłe i przyszłe, które mogą się zrealizować w taki czy inny sposób. Zatem kooperujemy z twardymi i sprawdzonymi faktami oraz przesłaniami prorockimi. Nasza redakcja codziennie balansuje na granicy dwóch rzeczywistości, to jest rzeczywistości materialnej i fizycznej oraz rzeczywistości duchowej.

Tylko po przez patrzenie na otaczający nas świat przez pryzmat świata materialnego oraz duchowego jednocześnie, można wyciągnąć odpowiednie wnioski, dotrzeć do sedna i do prawdy. Prawda w dzisiejszym świecie stała się rzeczą względną, wystarczy tylko spojrzeć na media, które z kłamstwa czynią prawdę i na odwrót. Ja osobiście uważam, że w telewizji już tylko pogoda stała się elementem ramówki, który to element jeszcze nie uległ manipulacji.

Szanowni Państwo, przyszło nam żyć w czasach dosłownego matrixu, gdzie społeczeństwa nie kierują się własną dedukcją, rozumowaniem i intelektem w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości. Kierują się natomiast tylko i wyłącznie tym, co powiedzą media głównego nurtu. Tym, jaki będzie dzisiejszy przekaz dnia, dzisiejszy „program”. W tak ogłupiałym społeczeństwie, można przeprowadzić dowolną operację psychologiczną, nawet najbardziej absurdalną. Społeczeństwo ogłupiałe, to społeczeństwo bezbronne.

W naszym życiu należy złapać się czegoś więcej, kogoś więcej. Należy złapać się rzeczywistości, która wykracza po za ten świat, która jest ponad nim. Dlatego tak ważna jest wiara i religia, które rodzą nadzieję i sprawiają, że człowiek jest silniejszy i bardziej odporny na przeciwności losu. Człowiek wierzący w Jezusa Chrystusa, jest silny Jego silą. Istnieje wiele dowodów, na istnienie Boga. Dowodów, które przytaczaliśmy już na naszym portalu i przytaczać kolejne będziemy.

Ja osobiście jeszcze kilkanaście lat temu stanowiłem obraz człowieka sceptycznie nastawionego do Boga, byłem osobą obojętną wyrażającą zasadę: a może i istnieje, a może i nie istnieje. Później pod wpływem nietypowych wydarzeń, do jakich doszło w moim życiu, zacząłem czytać książki, różne książki. Do dnia dzisiejszego przeczytałem ich ponad trzysta, niektóre kilka razy i dziś dzięki nim wiem, że Bóg istnieje. One poprowadziły mnie ku prawdziwej wierze, krok po kroku.

To też nie chce nikomu na siłę wmawiać tego, co ma robić i w co wierzyć. To by nie miało sensu, ponieważ wyznaje zasadę, że w życiu nic na siłę. Każdy ma wolną wolę i rozum i to od niego zależy, którą drogę obierze i jak ukształtuje swoje życie, w ramach, jakich przekonań i wartości moralnych. Natomiast chce z wami podzielić się swoim świadectwem, swoimi obserwacjami, na bazie, których uwierzyłem w Boga i zrozumiałem, że życie nabiera sensu jedynie z Nim.

Na koniec dzisiejszej publikacji chce również napisać jeszcze jedną rzecz. Otóż jak wielokrotnie to już podkreślaliśmy na naszej stronie internetowej: istnieje świat duchowy oraz świat materialny, oba te światy się wzajemnie przenikają i oddziałują na człowieka. To jest podstawowa norma, reguła, od której należy wyjść. I teraz w oparciu o tę zasadę, napisałbym „święta zasadę”, należy wybrać Boga, wybrać Jezusa Chrystusa. Dlaczego?

Otóż, jeżeli człowiek w miarę szybko nie zrozumie, nie uwierzy i nie wybierze Boga, wówczas poniesie tego konsekwencje. Będą to konsekwencje negatywne a czasem i całkowicie destrukcyjne dla jego życia. Z tym, że tutaj nie chodzi o to, że Bóg, że Jezus będzie się mścił na takim niezdecydowanym człowieku. Tutaj chodzi o to, że w życiu takiego człowieka coraz bardziej będzie rozwijać się zło. Coraz bardziej na jego codzienność będzie wpływać demoniczne oddziaływanie. Nie ma w człowieku pustki duchowej, ona zostaje wypełniona, a jeżeli nie oddamy się Bogu, wówczas nieświadomie oddajemy się złu.


Przeczytaj również:

Jezus Chrystus Pojawił się na ziemi 2000 lat temu i przepowiedział wszystko.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 4 Comments

 1. I tak wiem, że nie odpiszesz. Nie ma już ludzi otwartych na rozmowę o Bogu i Prawdzie. 🙁

 2. Zastanawiałeś się kiedyś nad wypowiedzią: „wtedy ujrzą znak Syna Człowieczego na niebie”
  To już niedługo…
  Mogę przesłać artykuł, zwieńczenie moich studiów na ten temat z ostatnich lat…
  Oczywiście mogę się mylić, ale nie myli się tylko ten, kto nie czyta Biblii dzień w dzień…

 3. Zwróć uwagę na artykuły z ostatnich dni: katastrofalnie niskie zbiory dla przemysłu winiarskiego od dekad!

  „A oliwy i wina nie tykaj” – Objawienie

Comments are closed.