Nie można narzekać, dostrzegać jak kraj obraca się w ruinę, i nadal popierać tych, co go rujnują. Należy powiedzieć DOŚĆ!


Nasza Ojczyzna, Nasza Kochana Polska, to piękny i bogaty kulturowo kraj. Nie zasługuje on na to, aby przewodzili mu „zdrajcy”, czy też „pożyteczni idioci”. Nasza Rzeczpospolita Zasługuje na oddanych i uczciwych liderów, to też przejrzyjmy na oczy czym prędzej, gdyż czasu nie mamy zbyt wiele. Zwłoka w przebudzeni będzie kosztować przyszłe pokolenie naszych Rodaków wiele cierpienia. Nie możemy na to pozwolić, jeszcze nie jest za późno!

Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie, aby nie ulec pokusie zbawiania świata kosztem własnej ojczyzny.”

Kardynał Stefan Wyszyński.

Czy zastanawialiście się, dlaczego jako Naród, nie możemy po prostu interesować się sobą? Dlaczego nie możemy po prostu i zwyczajnie interesować się własnymi sprawami, własnym dobrostanem? Przecież to takie oczywiste, a jednak w naszym kraju wręcz całkowicie nieosiągalne. Nim przejdziemy do konkretów, już na samym wstępie napiszę Wam, dlaczego tak jest.

Otóż dzieje się tak dlatego ponieważ nie posiadamy elit, nasze „prawdziwe” oraz „patriotyczne” elity zostały eksterminowane i wymordowane w czasie wojen i powstań. W ich miejsce służby zagraniczne, przede wszystkim niemieckie, rosyjskie, izraelskie i amerykańskie, utworzyły własną „zdegenerowaną sitwę”, którą oficjalnie przedstawia się nam jako „elity narodu Polskiego”. Stąd mamy taki dysonans, rozdźwięk i pomieszanie pojęć w obecnym czasie, ale i de facto od wielu dziesięcioleci.

Mówią nam PiS to patrioci… Nie będę tego komentował, ostatnie lata tak zwanej „PLANdemii” COVID-19 ukazały prawdziwe oblicze tej formacji. Mówią nam jeżeli nie PiS to zapewne PO… To także pozostawię bez komentarza, gdyż osiem lat rządów tej partii również ukazało jej realne intencje względem Polski. Co nam pozostało? Polska Lewica to nie jest lewica ale „wynaturzone lewactwo”. PSL? No tak, oni za „stołki” nawet z diabłem wejdą w sojusz.

Wszystkie powyższe formacje to formacje wywodzące się z „bagna okrągło-stołowego”. I z pewnością nie są to „elity”, ale wręcz coś przeciwnego. Dlatego też „degrengolada” na szczytach władzy, utrzymująca się przez dekady, doprowadziła do upadku szkolnictwa, uczelni wyższych, norm moralnych. Jak wiemy „głowa psuje się od góry” i faktycznie tak było, a dodatkowo pamiętajmy, że to wszystko działo się przy „oklasku” zagranicznych sił, wrogich Rzeczpospolitej.

I tak oto w wielkim skrócie wyjaśniłem jak to się stało, że tak się stało, a my jako Naród znajdujemy się obecnie w „ciemniej d****”. Musimy odbudować nasze realne elity od podstaw. Pozytywną oznaką jest to, że to się dzieje i faktycznie tego typu elity kształtują się obecnie. Są one mocno „ostrzeliwane” przez media „głównego rynsztoku”, które powiązane są z „sitwą zdrajców”, ale po mimo tych trudności, proces odradzania trwa.

A teraz gwoli wyjaśnienia, dlaczego akurat pokusiłem się dziś o tego typu publikację i rozmyślenia. Otóż wysłuchałem audycji w tak zwanym „Polskim Radiu” i po kilku minutach słuchania, uderzyła mnie jedna myśl: „przecież oni w ogóle nie mówią o Polsce, tylko cały czas o tym jak pomagać innym, tylko nie Polakom”. Nie słucham tego radia często, w zasadzie w ogóle, i dlatego też nie byłem przygotowany na tego typu „bełkot”, stąd we mnie taki „szok”.

Cały czasy jest mowa o Ukrainie, mowa o pomaganiu tym, tamtym, wszystkim, tylko nie nam samym. Nikt nie zająknie się ani na moment o Wołyniu, o rakietach które zabiły dwóch Polaków, a które jak podało NATO, zostały wystrzelone z terytorium Ukrainy przez Ukraińską armię. Na litość Boską, ci ludzie mieli Imię, Nazwisko, rodziny. Ukraińskie władze nawet nie powiedziały: „przepraszamy”. To jest zgroza! Gdzie my jesteśmy? Czy faktycznie jesteśmy, jak to ujął rzecznik Polskiego MSZ, Pan Jasina: „sługami narodu ukraińskiego”?

I zaznaczam, że nie chce się tutaj w żaden sposób „znęcać” nad kimkolwiek, ale po takiej skali pomocy, jaką okazaliśmy Ukrainie, ten naród nawet nie jest w stanie powiedzieć: „przepraszam”? Szanowni Państwo, sami wyciągnijcie wnioski. Mnie to osobiście trochę przeraża, gdyż pokazuje, że jako państwo kompletnie się nie liczymy, jesteśmy „szmatą” do wycierania podłogi, „ręką” amerykańską czy też inną.

Inflacja szaleje, coraz więcej firm się zamyka, jesteśmy całkowicie rozbrojeni, nie posiadamy obrony przeciwlotniczej, nie posiadamy systemu schronów, politycy PiS i PO przeprowadzili akcję zamykania Polskich kopalń, przez co obecnie przeżywamy kryzys energetyczny, cenowy i także inflacyjny. Jesteśmy skłóceni praktycznie z wszystkimi. Drukowane są pieniądze bez pokrycia, zadłużenie rośnie w tempie „kosmicznym”. A nasi politycy (głównie PiS i PO) myślą o wszystkim tylko nie o Polsce. Chociaż pisząc „nasi”, z pewnością nadużyłem tego słowa.

Nie ma czegoś takiego jak pójście za mniejszym złem. Otóż zło, mniejsze zło, pół zło, ćwierć zło, to wszystko jest złem. Nie można narzekać, dostrzegać jak kraj obraca się w ruinę, i nadal popierać tych, co go rujnują, więcej bądź mniej. Należy powiedzieć DOŚĆ! Czas na „nowe”. To, co było stare i się nie sprawdziło, a tylko przysporzyło nam katastrofy, należy niczym „nowotwór”, wyciąć i odesłać do „lamusa”.

Nasza Ojczyzna, Nasza Kochana Polska, to piękny i bogaty kulturowo kraj. Nie zasługuje on na to, aby przewodzili mu „zdrajcy”, czy też „pożyteczni idioci”. Nasza Rzeczpospolita Zasługuje na oddanych i uczciwych liderów, to też przejrzyjmy na oczy czym prędzej, gdyż czasu nie mamy zbyt wiele. Zwłoka w przebudzeni będzie kosztować przyszłe pokolenie naszych Rodaków wiele cierpienia. Nie możemy na to pozwolić, jeszcze nie jest za późno!


Przeczytaj również:

To „bomba atomowa”: ujawniamy dokument Pfizera, który ta firma chciała utajnić na dziesięciolecia! Szczepionki to śmierć!


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *