Niemcy uciekają do Rosji, aby zaszczepić się preparatem „Sputnik V” a następnie pozostać w Rosji na stałe.


Wszystko rozpoczęło się od tak zwanej turystyki szczepionej obywateli Niemiec, którzy dostrzegając ogromne niebezpieczeństwo, jakie niosą ze sobą szczepionki mRNA, wyjeżdżają przez kraje skandynawskie do Rosji, aby tam przyjąć Rosyjski preparat Sputnik V, ponieważ preparat ten rzeczywiście jest szczepionką w standardowym znaczeniu tego słowa. Szczepionki mRNA to po prostu terapie genowe modyfikujące ludzkie DNA a nawet genom.

Nie tak dawno, bo zaledwie jeszcze kilkanaście lat temu mawiało się, że: „jeżeli uciekać, jeżeli emigrować to tylko na zachód.” Obecnie to powiedzenie, zdaje się coraz częściej odwracać, a jego brzmienie przedstawia się mniej więcej w taki o to sposób: „jeżeli uciekać, jeżeli emigrować to tylko na wschód.” Piszemy o tym, dlatego ponieważ coraz częściej pojawiają się informacje o całych rodzinach niemieckich, które emigrują z Niemiec do Rosji. Brzmi niewiarygodnie, a jednak to są realia.

Natomiast w kwestii Polski to stoimy przy stanowisku, że najlepiej będzie, jeżeli nasi rodacy nie będą zmuszeni nigdzie emigrować, i pozostaną w Polsce, aby pracować na jej rozwój oraz ku jej chwale. Mamy przy tym świadomość, że w chwili obecnej nie jest to takie oczywiste, aby pozostać tutaj, na polskich ziemiach. Mamy świadomość, że Białoruś, Chiny, Rosja, liczne stany USA, Szwecja i wiele innych państw powiedziało dość PLANdemii i życie wraca tam do normalności.

Wiemy i rozumiemy to, że PiS robi wszystko, co może, aby jeszcze bardziej zniszczyć gospodarczo Rzeczpospolitą, z resztą nie będziemy tutaj pisać więcej, ponieważ mamy pewność, że rozumiecie, jakich zbrodni dopuściła się w ostatnim roku ta partia. Ale mimo to, nie traćmy nadziei, bo na PiS czeka już tylko sprawiedliwość, z kolei na Polskę czeka czas świetności. Polska będzie Państwem, do którego będą uciekać się inne narody (świadczą o tym liczne proroctwa). Dlatego warto tutaj przeżyć swojego życie. Powróćmy jednak to kwestii Niemiec.

Otóż, wszystko rozpoczęło się od tak zwanej turystyki szczepionej obywateli Niemiec, którzy dostrzegając ogromne niebezpieczeństwo, jakie niosą ze sobą szczepionki mRNA, wyjeżdżają przez kraje skandynawskie do Rosji, aby tam przyjąć Rosyjski preparat Sputnik V, ponieważ preparat ten rzeczywiście jest szczepionką w standardowym znaczeniu tego słowa. Szczepionki mRNA to po prostu terapie genowe modyfikujące ludzkie DNA a nawet genom.

I wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że tego typu osób są już dziesiątki tysięcy. To też początkowo obecność tego typu „Niemców”, zaszczepionych preparatem Sputnik V, wcale nie przeszkadzała niemieckiej policji czy wreszcie Kanclerz Merkel. Obecnie to się zmieniło i już zaczęło przeszkadzać, ponieważ jak stwierdziła Angela Merkel, Niemcy mają przyjmować szczepionki Unijne, czyli jak już wiecie, te mRNA, czyli de facto terapie genową.

I co dalej? Otóż zarządzono, aby osoby, które już przyjęły Sputnik V, zaszczepiły się ponownie, ale tym razem preparatami AstraZeneca, lub Moderna, lub jeszcze innymi, dostępnym z palety unijnej. Widzicie, więc, do jakiej paranoi dochodzi w Niemczech. Osoby już szczepione Sputnik V, są przymuszane do przyjęcia kolejnych preparatów, tym razem mRNA, przy czym nikt nawet nie zbadał, do jakich powikłań może tutaj dojść, przy takim Szczepionkowym Koktajlu Mołotowa. Ale, widocznie to nie interesuje Angeli Merkel. Jak widzicie, życie w Niemczech to obecnie „raj na ziemi”.

Czy to wszystko? Otóż nie, to jeszcze nie wszystko. Terror sanitarny, jaki obecnie przetacza się przez Niemcy, spowodował, że wiele Niemieckich rodzin już na stałe wyjeżdża ze swojego kraju, aby osiąść w Rosji. Mało tego, to jeszcze nie wszystko. Wiele z tych rodzin przyjeżdża także do Polski, najczęściej do Warszawy. Sam osobiście znam jedną taką rodzinę, która mieszka w mieszkaniu zaraz obok mojego dobrego przyjaciela.

Wiecie, co kiedyś mi powiedzieli? Otóż stwierdzili, że opuścili Niemcy, ponieważ chcą resztę swoje życia przeżyć w normalnym kraju. Czy tego typu sytuacja może dziwić? Czy ta emigracja ludzi zachodu na wschód, albo określając do bardziej dobitnie, nie tyle emigracja, co ucieczka, może zastanawiać? Wydaje mi się, że zdecydowanie nie. Otóż, szeroko pojęty zachód z USA na czele, to już ruina moralna, kulturowa, finansowa a także etniczna. To pewnego rodzaju kolos na glinianych nogach, który niebawem zawali się pod własnym ciężarem.


Przeczytaj również:

To już są czyste jaja. Niemcy demokratycznie wybrali Hitlera, ale Merkel stwierdza, że Alianci wyzwolili Niemcy od nazizmu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

  1. Trzeba klarownie stwierdzic, ze zarowno Merkel, jak i wielu innych wladcow tego swiata to PSYCHOPACI oddani SZATANOWI. On jest ich ojcem.

Comments are closed.