Niewyobrażalny atak i szantaż skierowany przeciwko Polsce.


2 Niewyobrażalny atak i szantaż skierowany przeciwko Polsce


To, z czym mamy do czynienia w ostatnim czasie może budzić w sercach wielu Polaków odczucie strachu, zaskoczenia, dezorientacji. Wszystkie te uczucia i postawy prowadzą umysł do zadania podstawowego pytania a mianowicie czy świat oszalał? Co się dzieje? Polska została zaatakowana dosłownie z każdej strony, czy to z kręgów znajdujących się poza granicami naszej Ojczyzny czy też od wewnątrz. Jest to sytuacja bez precedensu, ponieważ ukazuje naszym oczom ogrom niechęci a momentami wręcz nienawiści, jakie zostały wycelowane w Polskę, ukazuje także niesamowity poziom zdrady i łajdactwa.

Polska po roku 1989 była niestety w światowej polityce przysłowiowym chłopcem do bicia. Politycy III RP, często wywodzący się ze środowisk komunistycznych nie zabiegali o dobre imię Polski, nie zabiegali o działania na rzecz wzmacniania naszego kraju. Zachód a przede wszystkim Niemcy wykorzystały tę okazję do tego, aby po pierwsze traktować III RP niczym dojną krowę na płaszczyźnie ekonomicznej, oraz po drugie rozpocząć proces całkowitego zakłamywania historii II wojny światowej, gdzie pierwszą fazą jest podzielenie się odpowiedzialnością za ów zbrodniczy okres z innymi krajami w tym przede wszystkim z Polską.

Polską, która była ofiarą II wojny światowej, co stanowi dodatkowy paradoks całej sytuacji. Wreszcie druga faza procesu zakłamywania historii to zrzucenie całej winy na Polskę, tak by pokazać, że Polacy są narodem dzikim, niebezpiecznym i należy zastosować tutaj pewne formy nadzoru a także osłabić ekonomicznie nasze Państwo, które w ostateczności miało upaść i przestać istnieć. Wielu publicystów wprost mówi o planowanym rozbiorze Polski, do jakiego miało dojść w najbliższych dziesięcioleciach.

Co jeśli się nie poddamy i zmienimy świat?

Tak, dla wielu zabrzmi to niczym science fiction, jednak nasz kraj wymierał, warunki życia były na tak niskim poziomie, że młodzi Polacy wyjeżdżali za granicę, wprowadzono politykę narodowego wstydu, hańby, tak by bycie Polakiem stanowiło pewne piętno. Reprywatyzacja, mafie podatkowe, drenaż setek miliardów złotych za granicę, to wszystko stanowiło podwaliny pod wyniszczenie Polski a następnie usunięcie jej z map Europy, ale tym razem na zawsze.

Drodzy Czytelnicy dziś rozpoczynamy serię artykułów poświęconych temu, co obecnie dzieje się w Polsce i dookoła naszego kraju. Artykułów, które będziemy publikować w najbliższych dniach. Na stornie globalne-archiwum.pl publikujemy artykuły o różnej tematyce, począwszy od polityki i globalizmu po przez religię, naukę, zdrowie, nowy porządek świata a skończywszy na takich tematach jak chociażby z archiwum X. Jednak chcemy podkreślić wyraźnie i stanowczo, że zawsze najważniejszym tematem dla naszej redakcji Była, Jest i Będzie Polska, nasza ukochana Ojczyzna.

Paradoks Polski i Polaków polega na tym, że na świecie najprawdopodobniej nie ma drugiego tak poturbowanego narodu jak Nasz. Żadna nacja nie może poszczycić się tak świetlaną historią jak historia Polski zapoczątkowana jeszcze za czasów Wielkiej Lechii. Ciekawym i godnym podkreślenia faktem jest to, że im bardziej nasz Naród był atakowany, szkalowany i mordowany tym determinacja Polaków była wprost proporcjonalnie większa, a zwycięstwo jeszcze bardziej okazałe.

W setną rocznicę odzyskania niepodległości Polska walczy o niepodległość.

Bóg, honor, Ojczyzna to trzy słowa wyryte w umysłach wielu Naszych Rodaków w kraju i za granicą. Jesteśmy pewni, że Polska nigdy nie upadnie, po mimo tego, że potężne siły już od wielu lat działają na rzecz destrukcji III RP. Polska przetrwała wiele i przetrwa wszystko, co jeszcze będzie przed naszym Narodem. Feniks powstaje z popiołów silniejszy i bardziej pewny swoich racji, tak jest również i z naszą Ojczyzną.

Na koniec dzisiejszej publikacji należy zauważyć kilka podstawowych kwestii. Po pierwsze Prezydent Andrzej Duda powinien podpisać ustawę która zakazuje używania określenia ,,Polskie obozy śmierci’’ z jednego podstawowego powodu, otóż jest ona napisana bardzo dobrze, jest zgodna z prawdą historyczną oraz podpisanie ustawy pokaże, że Nasz Naród nie ugiął się pod niewyobrażalną presją oraz szantażem jaki popłynął ze strony Izraela oraz Żydowskich środowisk z całego świata.

Wreszcie po drugie. Dziś Polacy w kraju, ale także na całym świecie powinni stanowić jedność, ponieważ kwestia historyczna, kwestia prawdy o II wojnie światowej to coś, co stanowi tożsamość naszego narodu. W tych sprawach nie może być podziału i taki też apel chcemy do Was skierować. W jedności siła, w jedności większa moc przebicia a Polska zasługuje na nasze oddanie i wierność. Polska to My, dlatego walczmy o prawdę dla nas, dla przeszłych pokoleń oraz dla pokoleń przyszłych.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz