Niezwykła fotografia końca tęczy. To zdjęcie odmieniło życie autora fotografii.Na końcu tęczy wedle przypowieści powinno znajdować się złoto, ale czy tak rzeczywiście jest? Pewien człowiek odnalazł koniec tęczy, jednak złota tam nie było. A zatem czy przypowieści są naciągane, jak to często w życiu bywa, czy może ktoś owo złoto już zabrał? Oczywiście są to pytania retoryczne i każdy z nas może na nie odpowiedzieć na swój sposób, jedno nie ulega wątpliwości, udało się sfotografować koniec tęczy. Fotografia zamieszczona w nagłówku dzisiejszej publikacji jest tego potwierdzeniem.

Pewien mieszkaniec Japonii, który wybrał się w podróż samochodem, spotkał na swojej drodze nie podróżnika, nie zabłąkane zwierzę i wreszcie nie spotkał pięknych dziewczyn czekających na autostop, otóż wyjeżdżając z zakrętu jego oczom ukazała się tęcza. Szczęśliwiec zrobił natychmiast zdjęcie a następnie wrzucił je na Twittera. Znalezisko w kilka chwil stało się przebojem w sieci na całym świecie, a to dobry argument do tego, aby o tym napisać i na naszej stronie.

Na co Czekasz? Żyj swoim życiem i nie bój się wierzyć w marzenia. Ten KTOŚ wierzy w ciebie.

Przykład owego szczęściarza z Japonii pokazuje nam, że czasem rzeczy nietypowe, jak chociażby znalezienie czterolistnej koniczyny, mogą się nam przytrafić w tym czy innym dniu naszego życia. Co to oznacza? To oznacza, że życie czasem jest ciężkie, czasem daje nam w kość, czasem sprawia, że jesteśmy na nie dosłownie obrażeni, niemniej jednak są również i momenty pozytywne, bardzo pozytywne i zaskakująco pozytywne. Do takich należy zaliczyć chociażby stanięcie w miejscu gdzie kończy się tęcza.

Natomiast powracając do autora niecodziennej fotografii to jak on sam podkreśla, złota nie odnalazł, jednak zyskał bardzo dużą popularność, co zamierza w pełni wykorzystać na przyszłość. Zatem jakie fotograf tęczy ma plany na przyszłość? Tego nie wiemy, owe plany skryte są w jego głowie i być może w marzeniach, jednak ta jedna fotografia już dziś odmieniła to jedno życie z kilku miliardów, jakie są na naszej planecie. Kto wie, być może już jutro to Twoje życie się odmieni?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.


 

Dodaj komentarz