Nostradamus, kolizja dwóch gwiazd i koniec świata w 2022 roku?

17 Nostradamus, kolizja dwóch gwiazd i koniec świata w 2022 roku
Fot. nasa.gov

[fb_button]

Prorocy, wizjonerzy, szarlatani i zwykli oszuści, nasza historia zna niezliczone przypadki wcześniej wymienionych osób. Od zawsze wizje przyszłości, chęć odkrycia tego, co zakryte i nie widoczne dla naszych oczu, było czymś, co pociągało każdego. Ostatecznie czy nie byłoby przyjemnie wiedzieć, co wydarzy się jutro? Odpowiedzi będą różne, ponieważ czasem niewiedza bywa błogosławieństwem a czasem przekleństwem, dużo zależy od tego, co z daną wiedzą zrobimy i jak ją wykorzystamy. A zatem, przyszłość i jej tajemnice to wielu Proroków, czy to tych napiszmy zwykłych czy też Biblijnych, a pośród nich wszystkich Nostradamus, znany i ceniony, znany i ośmieszany, znany i znienawidzony. Postać dla wielu kontrowersyjna, a jednak mimo to centurie tego człowieka są po dziś dzień analizowane na wszelkie możliwe sposoby.

Nie tak dawno pojawił się cytat, który również przypisano Nostradamusowi a jak później się okazało, nie był on autorem owej przepowiedni. ‘‘Metalowy ptak upadnie. Na nim będą mieścić się legendarne osoby niezwyciężonego narodu, a chwilę później najeźdźca nadejdzie.’’ Bardzo szybko powiązano tę wizję z katastrofą Smoleńską. Część społeczeństwa szybko uwierzyła, że autorem tych słów jest Nostradamus, nie poddano pewnego rodzaju krytycznej analizie owych słów, po prostu potrzebą chwili było proroctwo wyjaśniające, czy też zapowiadające owa katastrofę. To pokazuje właśnie jak człowiek ma to coś w sobie, co ciągnie go w kierunku wiedzy tajemnej, bo przecież znajomość przyszłości jest w jakimś stopniu wiedzą tajemną, niedostępną dla każdego, lecz dla nielicznych.

Dziś jednak nie chcemy dywagować nad teoriami i domniemaniami, lecz zastanowić się nad realną przyszłością, to jest rokiem 2022. Otóż wielu badaczy przepowiedni tego wizjonera dowodzi, że już nie długo, bo za pare lat przekonamy się, iż miał on rację, gdyż przewidział koniec, czas zniszczenia, być może nawet Apokalipsę. Otóż mamy tutaj na myśli wydarzenie astronomiczne, wydarzenie o zasięgu kosmicznym, w którym dwie gwiazdy ulegną wzajemnej kolizji, co w konsekwencji spowoduje potężny czerwony blask, a następnie powstanie jedna gigantyczna gwiazda.

Błysk owej kolizji będzie na tyle potężny, że będziemy przez jakiś czas mogli go obserwować z powierzchni naszej planety. Owe wydarzenie kolizja dwóch gwiazd jest przez naukowców przewidziane na rok 2022. Mowa tutaj o dwóch gwiazdach z układu KIC 9832227. Naukowcy twierdzą, że Nostradamus opisał owe wydarzenie w swoich wizjach. ‘‘W czasie, gdy nienawiści osiągnie szczyt na niebie ujawni się kometa będąca początkiem tragedii.(…) Księżyc będzie zakryty mrokiem i wtedy zobaczymy ciało niebieskie, którego kolorem będzie krew. Gdy Księżyc nie będzie sam sklepienie zacznie się trząść.’’

Badacze zauważają, że mamy tutaj do czynienia z bardzo dużym podobieństwem, ponieważ owe wydarzenie, jakie zostało przewidziane na rok 2022 jest wydarzeniem pewnym, otóż do połączenia dwóch gwiazd z układu KIC 9832227 dojdzie a owa reakcja doprowadzi do krwistego blasku. Jeszcze do niedawna sądzono, że czerwona planeta czy też kometa, miała odzwierciedlać mityczną Nibiru, dziś mamy nową hipotezę i warto się jej bliżej przyjrzeć a także ją zapamiętać.

Czy jednak rok 2022 okaże się rokiem wielkiej kosmicznej katastrofy, która dosięgnie naszą planetę i… no właśnie i co? Nie wiemy, czy tak się stanie, ponieważ końców świata było już wiele, a my nadal żyjemy. W tym całym zamieszaniu jedno jest pewne. Koniec obecnego systemu rzeczy kiedyś nastąpi, my jednak nie wiemy dokładnie, kiedy to się stanie, możemy za to po przez znaki czasu rozpoznać pokolenie, w którym Apokalipsa się wypełni. Czy obecne znaki zwiastują, że stanie się to jeszcze za naszego pokolenia?

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 1 Comment

  1. Może wystarczy tego czarnowidztwa. Ważne jest tylko to co dzieje się w tej chwili. Nic innego nie ma 🙂 Więc cieszmy się życiem i kochajmy bliskich.

Comments are closed.